Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Doris Andruszkow

Doris Andruszkow

Wheathampstead / Katowice

Witam Was. Jestem nietuzinkową kobietą /56lat/ która postanowiła przedstawić siebie w swojej książce. Nietuzinkowa, tak . Historia mnie i 40 lat opisanych w książce nie będzie powieleniem wielu innych kobiet , które również są nietuzinkowe. Bagaż doświadczeń, sytuacji, zmian które następowały , podejmowania ryzykownych decyzji z sukcesem jak i porażkami, radzenia sobie w kazdej sytuacji to Ja. Mieszkam obecnie w UK, to też sposób na rozwiązanie kolejnego etapu życia. Mieszkanka Katowic, nie ślązaczka ale bardzo związana uczuciowo i życiowo z tym środowiskiem. Mój kolejny cel to wydanie książki, napisanie drugiej wiążącej do pierwszej. Odwagi jak i celów mi nie brakuje, więc warto mi zaufać i oczekiwać , że książka jak i ja to ta sama osoba. Jestem pewna , że każdy kto przeczyta ten opis będzie pragnął mnie poznać znacznie bliżej. Dziękuję

Napisz wiadomość do Projektodawcy

150 PLN z 9500 PLN

3 Wspierający

28 dni do zakończenia

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 15.09.2019 22:10

KSIĄŻKA . ......DWA OBLICZA KOBIECOŚCI.

O projekcie

 Mój projekt to książka napisana , i jeszcze nie wydana. Poniżej mam wyliczone koszty z wydawnictwa Poligraf.pl dlatego proszę i liczę na wsparcie w jej wydaniu. 

Dla mnie życiowo bardzo ważna  co pozwoli mi kontynuację pisania drugiej i wydanie w drugiej kolejności. 

Dziękuję i mam zaufanie  do PolakPotrafi.pl

 

 Z otrzymanego tekstu zakładamy 136 str. gotowej książki cz-b. (format: 145x205 mm, oprawa miękka, okładka kolorowa, foliowana, papier na wnętrze: offset 80g).

 

Koszt wydania pierwszych 300 egz.: 6600 zł;

Wydanie następnych 300 egz.: 2650 zł.

 

Koszt wydania pierwszych 500 egz.: 7800 zł;

Wydanie następnych 500 egz.: 3600 zł.

 

Koszt wydania pierwszego 1000 egz.: 9450 zł;

Wydanie następnego 1000 egz.: 4900 zł.

 

Koszty obejmują wszystkie prace potrzebne do wydania książki i umieszczenia jej na rynku księgarskim

(a więc również skład i łamanie, podwójną korektę, indywidualny projekt okładki, druk i oprawę).

Możemy również wykonać redakcję tekstu, jednak wiąże się to z dodatkowym kosztem.

 

Z pierwszego nakładu 17 egzemplarzy jako egzemplarze obowiązkowe (zgodnie z Ustawą) trafi do bibliotek narodowych, 15 egzemplarzy przeznaczymy jako egzemplarze promocyjne/ekspozycyjne dla naszych kontrahentów, 3 egz. trafią do archiwum wydawnictwa. Autorowi przysługują egzemplarze autorskie, których ilość ograniczona jest jedynie wysokością nakładu.

  N G R O D Y

 

 

 

 

13 -15  TAJEMNY ROZDZIAŁ

Trudno opisać  co dzieje się  kiedy wchodzi się  w wiek dojrzewania. Dzieciństwo i dom rodzinny  zostawia piętno , tatuaże niewidoczne różnych dni, nocy. Przerażenie w snach,  czarna dziura do której często mnie wciągało. Budziłam się z przerażenia  , że mnie pochłonie na wieki.   A ja bardzo chciałam żyć.  Moja osobowość bardzo osobliwa i dzika. Niczego się tak nie bałam  jak tej dziury.  Moje marzenia być potrzebną i kochaną rodziły co rusz nowe wydarzenia.. Nie wiedziałam  skąd się  bierze  pomysł  poszukiwania nowych wrażeń.  Nie byłam  wyjątkowa w otoczeniu.  Poza chyba wybrykami nastolatek.