Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

EDYTA DUDA

EDYTA DUDA

Lublin, Polska

Edyta Duda – KOBIETA CZYNU, filozof z urodzenia, MIŁOŚNICZKA rozmów, zadawania pytań, wymiany spojrzeń i uśmiechów, Dyrygent Szalonej Ludzkiej Kreatywności, Kierownik Zmiany i Dyrektor Cyrku, jakim jest ten Świat

Napisz wiadomość do Projektodawcy

145 PLN z 8000 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 29.03.2019 22:10

KOBIETA CZYNU - od odkładania do działania

O projekcie

Projekt "KOBIETA CZYNU - od odkładania do działania. Prawdziwa siła kobiety" zasługuje na uwagę, bo pokazuje walkę, siłę, determinację i otwartość na zmianę. Powstał z pragnienia serca, dla dobra wspólnego. Ma na celu pokzać, że warto rozmawiać, myśleć, czuć, łamać schematy, działać pomimo lęku, warto przejść drogę od zamknięcia do otwarcia, warto przejść drogę od narzekania do działania.

 

"KOBIETA CZYNU - od odkładania do działania. Prawdziwa siła kobiety" to kolejny projekt, kontynuacja pomysłu: "CZŁOWIEK CZYNU - od odkładania do działania", a zarazem zapowiedź kolejnych projektów: "MĘŻCZYZNA CZYNU - od odkładania do działania", "BIZNESMEN CZYNU - od odkładania do działania", "RODZIC CZYNU - od odkładania do działania", "NAUCZYCIEL CZYNU - od odkładania do działania".

 

To dzieło wyróżnia się od poprzedniego tym, że zawiera jeszcze większą głębię i wskazanie na proces zmian. Już sama okładka przyciąga i pobudza do myślenia.

Następnie warto zwrócić uwagę na cytat wprowadzający oraz na dedykację. Później uwagę przykuwają inspirujące wprowadzenia oraz kolejne rozdziały wskazujące na to, kim jest kobieta czynu i gdzie jest jej prawdziwa siła. Ukazana jest droga, proces - od odkładania do działania - pokazujący, jak zyskać to, co najważniejsze i najpiękniejsze. Następnie jest cała przeprawa przez cudowne historie kobiet, które miały odwagę pisemnie podzielic się swoimi bolączkami, wartościami, talentami, inspiracjami. Następnie jest szansa na to, aby samodzielnie odpowiedzieć sobie na pytania i dokonać oceny podejmowania i odkładania wyzwań życiowych. W książce znajdują się także cenne pozycje literaturowe oraz cenne linki, po które warto sięgnąć, aby jeszcze bardziej się ubogacić. A cała książka wzmocniona jest dzięki genialnym i trafionym rysunkom, a także innowacyjnym bajkom, które mocno nawiązują do poruszanych w książce zagadnień :)

 

 

 

 

Zachęcam z serca do nabycia tej wartościowej książki - TO TAKA PRAWDZIWA DAMA, PEREŁKA - która pragnie znaleźć się w rękach osób, które już na nią dojrzały lub z czasem dojrzeją. 

 

 

 

KOCHANI!!! Liczę na Wasze zaangażowanie, liczę na Waszą gotowość, liczę na Waszą otwartość, liczę na Wasze wsparcie!

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na: wydruk i skład książki KOBIETA CZYNU - ok. 3500 zł, opłata za lektora "CZŁOWIEK CZYNU - od odkładania do działania" - ok. 1500 zł, opłata za tłumaczenie "CZŁOWIEK CZYNU - od odkładania do działania" na język angielski - ok. 3000 zł.

KONTAKT DO MNIE:

Edyta Duda, edyta.duda1990@gmail.com,

https://www.facebook.com/nadja23101990,

https://www.facebook.com/groups/1462910250425451/

https://www.facebook.com/Cz%C5%82owiek-czynu-od-odk%C5%82adania-do-dzia%C5%82ania-1617731898543431/

REALIZACJA PROJEKTU: 30 DNI: 1 - 30 MARCA 2019 r. 

TERMIN REALIZACJI NAGRÓD:  do 15 DNI OD UKOŃCZENIA PROJEKTU (maksymalnie do 15 kwietnia 2019 roku)