Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

KMY.pl

KMY.pl

Myślenice

Naszą misją jest informowanie o znaczących wydarzeniach z naszego powiatu i okolic. Tworzenie społeczeństwa informacyjnego, dobrze i rzetelnie poinformowanego. Chcemy stać się łącznikiem pomiędzy naszymi mieszkańcami a życiem powiatu i miejscem dobrej i kulturalnej wymiany poglądów z szacunkiem dla każdej stron. Miejscem do inspirujących dyskusji z poszanowaniem poglądów każdej strony dyskusji.

Zapraszamy do włączenia się w rozwój niezależnego medium w naszym powiecie. Finansowanie naszych mediów: portalu, radia i tv może odbywać się poprzez zamieszczanie u nas reklam, bannerów, artykułów sponsorowanych przez firmy lub osoby prywatne.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10 PLN z 35000 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 05.05.2019 22:10

KMY.pl - chcemy tworzyć dobre media

O projekcie

Chcę by nasze media pozostały niezależne dlatego oczekujemy wsparcia finansowego. Tworzymy je z pasją i wolnym czasie po pracy zawodowej wraz z grupą ludzi którzy podobnie jak ja chcą coś zmienić w naszej okolicy.

Chcemy stać się dobrym źródłem informacji a zarazem wprowadzić nowy standard i nowe rozwiązania techniczne w mediach jakie można oglądać czy słuchać w internecie.

Przez dwa lata udało man się już zaistnieć na lokalnym rynku mediów. KMY.pl jest rozpoznawalną marką, nasz profil na Facebook ma ponad 14 tyś polubień , udało nam się zrealizować ponad 300 audycji radiowych oraz filmów, które można zobaczyć na naszym profilu na YouTube oraz na platformie MixCloud .

Staramy się wprowadzać i realizować audycje cykliczne i tematyczne poprzez media radio internetowe i TV internetową. 

Naszym marzeniem jest by uruchomić wiadomości z regiony zarówno na platformie YT oraz w naszym radio internetowym. 

Wspieramy wiele inicjatyw i wydarzeń lokalnych przedstawiając je w naszych mediach. Staramy się również promować lokalne i nie tylko lokalne zespoły muzyczne przez prezentacje ich twórczości na antenie naszego radia. 

Zobaczcie KMY.pl portal, posłuchajcie naszego radia i zobaczcie nasze programy i relacje w naszej internetowej TV i pokochajcie nas jak kochają nas nasi odbiorcy.

 

Staramy się łączyć nowoczesne technologie zarówno na naszym portalu, radiu czy TV internetowej.

Relacjonujemy ważne wydarzenia, imprezy czy akcje charytatywne.

Imprezy sportowe czy mecze piłkarskie 

Jeśli tylko chcesz posłuchać naszych archiwalnych audycji wejdź na MixCloud

Stań się częścią KMY.pl - Twoja pomoc będzie dla nas sygnałem że to co robimy jest dobre, potrzebne i podoba się nie tylko nam.