Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

KLUSKI

KLUSKI

Tychy, Polska

„ Powiedzieć, że grają post grunge, czy stoner rocka, byłoby sporym uproszczeniem. Muzyka Klusek jest bardziej złożona. Słychać w niej, że panowie lubią bawić się różnymi gatunkami muzycznymi i wychodzi im to znakomicie. Ze sceny dociera do odbiorcy taka energia i moc, że czasami trudno uwierzyć, że tam stoją tylko trzy osoby. Każdy utwór to połączenie autentycznej radości i precyzji wykonania. Jak sami mówią - to taki happy metal”
[portal WAFP]

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4295 PLN z 3500 PLN

47 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 11.09.2017 22:10

'RUN, UNICORN' - drugi album Klusek dla Was

O projekcie

 

Cześć, tu :


Krótko mówiąc, a właściwie pisząc :)
Zakończyliśmy właśnie nagrania drugiego albumu. Zupełnie nieobiektywnie uważamy, że jest to album, który trzeba mieć. W związku z tym my już go mamy ;) Pora na Was !!!

 


Pomysł crowdfundigu podsunęło nam kilka zespołów "zza miedzy", które w ten sposób pozyskują fundusze na wydawanie swojej muzyki. Sposób wydaje się idealny. Wy (słuchacze, fani etc.) wyrażacie niejako zasadność wydania płyty oraz chęć pozyskania jej w fizycznej formie sprawiając, iż ten proces ma tak naprawdę sens. Nie potrzebujemy środków na nagrania, czy produkcję. Dla nas jasne jest, że my również uczestniczymy finansowo w tym przedsięwzięciu.

Natomiast pozyskanie podstawowych kosztów wydania płyty umożliwi nam całkiem dobrą pozycję startową. Kwota jest niewielka. A jeśli przypadkiem uda nam się uzbierać więcej to całą nadwyżkę przeznaczymy na wsparcie tego wydawnictwa dokładając do jego promocji (projekt graficzny okładki, plakaty), a przy opcji kosmicznej nawet produkcję klipu. W zamian za Waszą pomoc przygotowaliśmy trochę nagród. Staraliśmy się podejść do tematu kreatywnie :)

Tyle słowem wstępu. Niemniej na pewno chcielibyście zapytać nas o:

1. Czy w cenę nagrody jest wliczony koszt wysyłki?

Tak, wszystkie koszta wysyłki i pakowania są wliczone w nagrody.

2. Kiedy projekt zostanie zrealizowany?

Projekt zrealizujemy w przeciągu 1,5 miesięca od zakończenia akcji, pod warunkiem, że uda się nam w 100% zrealizować jego finansowanie.

3. Co w przypadku kiedy mam pytanie do Was np. o Nagrody?
Zawsze możesz do nas napisać na adres kluskiband@gmail.com Postaramy się udzielić Ci jak najszybciej odpowiedzi.

 

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do wsparcia naszych poczynań i bez względu na to jaki charakter będzie ono miało, my odwdzięczymy się z pewnością.


Tymczasem parę muzycznych wizytówek, które w trakcie akcji będziemy aktualizować. A nas samych możecie w międzyczasie podpatrywać tutaj:

Facebook

Do usłyszenia!
Adaś, Piotruś, Michaś.