Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Grzegorz Graczyk

Grzegorz Graczyk

Piła

Jestem osobą wielu pomysłach, dążący ich realizacji.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1085 PLN z 4000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 26.12.2018 22:10

Kierunek Bochnia

O projekcie

#KierunekBochnia

 

Klub KS BestDrive Futsal Piła awansował do finałów MMP U20 w Bochni, tym samym chcemy spełnić marzenia naszcych młodych zawodników o wyjeździe na turniej ich życia. 

 

 

Eliminacje MMP U20 odbyły się w Pile gdzie nasz zespół zwyciężył swoją grupę.

 

 

W tym roku w Finałach w Bochni zagramy w grupie 1 z takimi ekipami jak Rekord Bielsko Biała, AZS UG Gdańsk oraz Gredar Futsal Brzeg.

 

Na co możemy liczyć na finałach? Ciężko dzisiaj rozmawiać o celach i prognozach. Jest to ostatnia szansa dla tego zespołu na to, aby wskórać coś znaczącego w ogólnopolskiej imprezie. Część z tych zawodników jest z nami już 4 czy też 5 rok. Doświadczenie w tym czasie zbierane na parkietach oraz mocne uzupełnienie kadry dały drugi awans na turniej finałowy w historii naszego klubu, a pierwszy na rocznik U-20.

 

Większości tych graczy, turniej finałowy nie będzie już niczym nowym. Zwłaszcza, że przecież przed dwoma laty, również odbywał się on w Bochni. Wtedy prowadzeni przez Mateusza Kosteckiego nie wyszliśmy z grupy, ale już sam awans był dużym sukcesem. Dzisiaj, jesteśmy już zdecydowanie dojrzalsi i na pewno nie zadowolimy się tylko uczestnictwem w imprezie, ale postawimy sobie poprzeczkę nieco wyżej. Jak wysoko? Okaże się już w grudniu!

Na co przeznaczymy zebrane pieniądze?

Turniej rozpoczyna się już w grudniu. Jest to dość kosztowny wyjazd, zatem wszystkie środki, które uda nam sie zebrać, chcemy przeznaczyć na organizacje tego wyjazdu. Do realizacji naszego celu potrzebujemy 8 tysięcy złotych.

 

Co oferujemy w zamian za wsparcie projektu?

- podziękowania w formie elektronicznej

- naklejka logo klubu

- magnes z logo klubu

- koszulka kibica

- kubek z logo zespołu

- szalik klubowy

- koszulka meczowa

 

Odpowiedzialną osobą za cały projekt jak i jego rozliczenie jest Grzegorz Graczyk, prezes KS BestDrive Futsal Piła. Projekt będzię rozliczany zaraz po zakonczeniu zbiórki. Nagrody wynikające z wpłat będa przekazane najpóźniej do końca stycznia 2019 r. Na podany adres wspierającego lub osobiści do odbioru podczas jednego z meczy na hali PWSZ w Pile ul. Podchorążych 10.

 

Więcej informacji o naszym projekcie jak i klubie na Fb:

 

https://www.facebook.com/futsalpila/

 

Wszelkie informacje dotyczące projektu można uzyskąc pod adresem:

 

grzegorz.graczyk@yahoo.pl