Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

michalski.handmade

michalski.handmade

Poznań, Polska, Ciechocinek, Polska

Jestem studentem Politechniki poznańskiej na kierunku Mechanika i budowa maszyn. Od zawsze coś konstruowałem i majstrowałem w warsztacie! Interesuje się motoryzacją, rękodziełem artystycznym, stolarstwem, rzeźbą, sztuką i designem, W przyszłości rozwinę własną firmę i markę :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2080 PLN z 9000 PLN

17 Wspierający

27 dni do zakończenia

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 15.08.2018 22:10

Najszybsza Hulajnoga elektryczna w Polsce!

O projekcie

 

Cześć!

Mam na imię Krzysiek i jestem młodym inżynierem z wielką wizją dotyczącą małego pojazdu elektrycznego!

Pojazdy elektryczne to dziedzina, która w Polsce zaczyna rozwijać się w nieprawdopodobnym tempie! Ja też nie stoję w miejscu i projektuję już drugą hulajnogę elektryczną, która będzie najszybsza w Polsce, a może i na świecie!

 

 

 

Pochodzę z Ciechocinka, studiuję na Politechnice Poznańskiej kierunek Mechanika i Budowa Maszyn. Na co dzień poza studiami zajmuję się rękodziełem, stolarstwem, mechaniką, obróbką metalu i jestem zapalonym konstruktorem. Śpię po 4h na dobę bo ciągle nad czymś pracuję! Przez ostatnie 10 miesięcy projektowałem i budowałem jednośladowy pojazd elektryczny w formie hulajnogi dzięki któremu zdobyłem tutuł inżyniera.

 

 

Pojazd został zaprojektowany i zbudowany całkowicie przeze mnie. Rama stalowa obliczona pod kątem wytrzymałościowym. Koła pneumatyczne z lekkimi aluminiowymi felgami. Przednie zawieszenie własnego projektu zbudowane od podstaw z wykonaniem każdej części mechanizmu. Przeniesienie napędu przekładnią łańcuchową.  Wykończenie podestu i osłon sztycy kierownicy drewnem machoniowym.

 

Dokładnie na tej konstrukcji udało mi się osiągnąć prędkość 80km/h. Ale możliwości osprzętu są dużo większe. Chciałbym przekroczyć magiczną granicę 100km/h i z takim wynikiem ustanowić rekord Polski prędkości w jeździe na hulajnodze elektrycznej. Aby tego dokonać potrzebuję waszej pomocy. Muszę zbudować nową ramę z zupełnie inną geometrią, która zapewni stateczność i odpowiednie prowadzenie, a przez to bezpieczeństwo przy dużej prędkości. Ponadto konieczne jest zbudowanie nowej mocniejszej baterii i rozwiązanie problemu precyzyjnego sterowania.

Dotychczasowa konstrukcja pochłonęła wszystkie moje oszczędności i w związku z tym nie mogę jej dalej rozwijać. 

Wierzę, że z Waszą pomocą uda się zbudować nową, lepszą hulajnogę i ustanowić rekord Polski, a może i rekord Guinnessa, co przyczyni się do rozgłosu Poznania, Ciechocinka i Polski na świecie!

Z tego powodu proszę Was z całego serca o pomoc! Wesprzyjcie projekt, a będę mógł go profesjonalnie rozwinąć wykorzystując najlepsze materiały i rozwiązania.

 

 Hulajnogę będę budował samodzielnie, a elementy na które zbieram pieniądze to:

 

Do tego jest jeszcze cała lista elementów mniejszych, takich jak: koła zębate, pas napędowy, części wykonywane na zamówienie na obrabiarkach cnc, mocniejsze hamulce hydrauliczne, koła, amortyzatory, wszystkie przewody, śruby, czujniki, lakiery, farby, i narzędzia typu wiertła, piły, drut spawalniczy.

 

 

 

 

 

Każda złotówka wpłacona ponad kwote podstawową projektu przyczyni sie do jego maksymalnie szybkiej realizacji, użycia lepszych materiałów, a może w przyszłości do opracowania hulajnogi przystosowanej do produkcji seryjnej :)

 

Jeżeli masz jakieś pytania to napisz do mnie, postaram się odpowiedzieć jak najszybciej! :)

Mój Facebook: https://www.facebook.com/Michalskihandmade/

Email: michalski.handmade@gmail.com

Media o Twoim projekcie:

Młody konstruktor potrzebuje funduszy!

ddtorun.pl | 2018-07-17

Jak mówi młody konstruktor, możliwości sprzętowe są jednak dużo większe. W najbliższym czasie chciałby, żeby jego hulajnoga przekroczyła magiczną granicę 100 km/h i tym samym ustanowiła rekord prędkości w Polsce. Niezbędne są jednak dalsze, jeszcze bardziej wytężone prace, na które niestety brakuje

Jego hulajnoga jechała już 80 km/h, a kolejna ma być jeszcze szybsza! Młody konstruktor potrzebuje funduszy!

ddwloclawek.pl | 2018-07-11

Poprzedni jednoślad Krzyśka pojechał 80 km/h. Młody inżynier chce teraz zaprojektować hulajnogę elektryczną, która będzie najszybsza w Polsce, a może i na świecie. Pojazd ma pobić magiczną granicę \"setki\", ale potrzebne są fundusze. Poprzedni projekt pochłonął jego wszystkie oszczędności.