Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

White Widow Records

White Widow Records

Warszawa, Polska

Rooted deeply in oldschool Garagy/Deep/Bass/90s House with a clear vision from the start, our releases quickly gained recognition on the UK and international scene.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

344 PLN z 4200 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 19.04.2018 22:10

Wydanie dwupłytowej kompilacji 'Homeland Traxx'

O projekcieCześć!

Z tej strony Łukasz i Witek. Od 5 lat temu rozwijamy wytwórnię muzyczną White Widow Records. W duecie tworzymy muzykę jako kolektyw Handia Hype, grając sety w polskich i zagranicznych klubach. Nasz międzynarodowy projekt klubowy jest doceniany przez producentów muzycznych występujących na dużych europejskich festiwalach. Oprócz tego prowadzimy także audycję w znanym brytyjskim Data Transmission Radio.

 

W naszej wytwórni zrzeszamy artystów z całego świata. Zarówno producentów z dużym portfolio, jak i nowe talenty. Charakteryzujemy się unikalnym brzmieniem, głęboko zakorzenionym w brytyjskiej scenie house, a inspiracje czerpiemy z klasycznego brzmienia lat 90’.

 

Na co dzień wydajemy muzykę 184 artystów z 25 krajów i od początku działalności staraliśmy się wyróżnić Polskich producentów poprzez specjalny album. Homeland Traxx to cykliczne wydawnictwo dwupłytowej kompilacji, składającej się aż z 20 Polskich artystów.

 

Na pięciolecie wytwórni i zbliżającą się imprezę urodzinową, chcielibyśmy wydać 3 edycję kompilacji. Jednak do tego potrzebne jest nam Twoje wsparcie. Koszt wydania takiego albumu to około 7000 zł. Brakuje nam tylko części budżetu.

Budżet pozyskany z portalu polakpotrafi.pl, przeznaczymy na:
- 1400 zł / mastering utworów
- 2000 zł / produkcja płyt CD digipack
- 380 zł / pokrycie kosztów za wysyłkę nagród
- 420 zł / prowizja portalu


W tym roku na "Homeland Traxx vol. 3" pojawią się znakomici producenci, znani zarówno z poprzednich edycji albumu, jak i nowe twarze.
Będą to między innymi: Jacob B, Pysh, Mia Twin, Kasp, Weikum, Deeplomatik, Bshosa, NuCasa, Nowosad, MRJ czy Gogan
Pełny skład przedstawimy niebawem. Data premiery albumu zaplanowana jest na 20 kwietnia.

Jeżeli lubisz wspierać inicjatywy promujące polskich artystów na arenie międzynarodowej, wybierz jedną z opcji po prawej.

REALIZACJA NAGRÓD:
- wysylka zaproszeń na imprezę urodzinową odbędzie się drogą elektroniczną, dzień przed eventem
- wysyłka płyt w wersji fizycznej, zostanie zrealizowana drogą pocztową w terminie 5 dni roboczych od premiery

- portrety zostaną zrealizowane z ujęciem w kolejności zgłoszeń (1 projekt na tydzień)  do wyboru w wersji drukowanej lub elektronicznej
- reszta nagród tj. kurs produkcji muzycznej do ustalenia indywidualnie
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego info@whitewidow.pl lub przez nas fanpage facebook.com/whitewidowrecords


Bez względu na to jakiej muzyki słuchasz, serdecznie zapraszamy Cię także na nasze urodziny - abyś lepiej nas poznał. Na imprezie zagrają czołowi Polscy producenci muzyki elektronicznej, znajdujący się na składance.

 

Widzimy się 20 kwietnia w klubie Miłość przy ulicy Kredytowej 9 w Warszawie!

 

Do zobaczenia ;) 


SPRAWDŹ POPRZEDNIE KOMPILACJE Z SERII "HOMELAND TRAXX"