Dołącz do naszej społeczności!

Gadafest

Kategoria - Wydarzenia

145%

Postęp

14589 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie

 

Projekt Gadafest

 

Gadafest jest wydarzeniem kulturalnym organizowanym przez grupę przyjaciół nieprzerwanie od 2012 roku. W czasie tych 5 lat odbyło się 7. edycji imprezy – cztery w Rabce Zdroju oraz trzy w Miechowie. 8. tegoroczna edycja odbędzie się już 18 i 19 sierpnia 2017 roku, ponownie w samym sercu Miechowa. Skala wydarzenia jest największa w historii naszej działaności. W tym roku tworzymy na mapie małopolski mały festiwal. Udział w Gadafeście jest bezpłatny.

 

Gadafest jest wydarzeniem łączącym muzykę, sztukę, taniec, kulturę fizyczną i rozrywkę, skierowanym do szerokiego grona odbiorców – zarówno młodych ludzi poszukujących swoich zainteresowań, jak również świadomych uczestników festiwalowych propozycji.

 

Coś co wyróżnia Gadafest na tle innych wydarzeń kulturalnych Małopolski to przede wszystkim miejsce festiwalu, kiedyś Rabka-Zdrój, a teraz Miechów – miasteczka oddalone nieco od dużych ośrodków miejskich, gdzie wśród wolniej płynącego czasu i pięknej przyrody można swobodnie i w pełni wypocząć. Jest to sporą zachętą dla przyjezdnych festiwalowiczów i turystów. Z drugiej strony Gadafest jest wzbogaceniem oferty kulturalnej tych miejsc. Poprzez organizację wydarzenia w formie podobnego do miejskich pikników z bezpłatnym wstępem, wpasowuje się w struktury letnich wydarzeń prowincjonalnych miasteczek, oferując jednak zupełnie inną rozrywkę, dorównując festiwalowym przedsięwzięciom, a także świadomą publiczność.

 

 

Gadafest nie skupia się na konkretnych gatunkach muzyki i stawia na różnorodność zajawek – to bardzo ważne założenie, które pozwala w jednym miejscu spotkać się ludziom o różnorodnych zainteresowaniach. Wymiana idei, wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, zdobywanie nowych umiejętności, wspólna zabawa i słuchanie muzyki - bez granic przestrzennych, finansowych i mentalnych. Oto siła tego festiwalu!

 

Kampania crowdfundingowa Gadafest

 

Pierwszy dzień (piątek, 18.08) to działania na terenie dawnego klasztoru Bożogrobców w Miechowie oraz na terenie parku miejskiego. Do przestrzeni klasztoru zaprosiliśmy artystów, którzy zaprezentują bogaty program w spójnej formie. Z planowanych działań można wymienić: ruch improwizowany, wystawę malarstwa, sztukę performatywną, a także szereg koncertów, na których swój udział potwierdzili: Wacław Zimpel (klarnecista, kompozytor, laureat paszportu Polityki 2016), Michał Szturomski (autor projektu audiowizualnego „Sowy Polski - podział gatunkowy), Fotonbombers / Nie Wiem (syntezatorowa muzyka eksperymentalna wraz z wizualizacjami stworzonymi na telewizorach kineskopowych).  Po koncertach przenosimy się do przestrzeni parku miejskiego gdzie do późnych godzin nocnych imprezę zagrają artyści związani z poznańską sceną elektroniczną: Snipz, Eternit, Redroom.  

 

Drugi dzień festiwalu (sobota, 19.08) to działania na terenie parku miejskiego. Koncerty na  plenerowej scenie potwierdzili wyróżniający się przedstawiciele polskiej muzyki alternatywnej, tacy jak: Hańba (folk), Gadabit (hip-hop, jazz), Same Suki (folk), Jarecki (soul), Kuba Płużek (jazz).

 

Sobotnie koncerty poprzedzi szereg warsztatów dla całych rodzin i dorosłych. Warsztaty obejmują m. in. grafikę warsztatową (gipsoryt), jogę, grę na instrumentach etnicznych, warsztaty z realizacji dźwięku (home recording), ruch improwizowany, warsztaty z improwizacji scenicznej (chór nieśpiewający), warsztaty społeczne, warsztaty przyrodnicze (będzie o motylach i o pszczołach).

 

Planujemy też dodatkowe atrakcje m.in: games room z wypożyczalnią gier planszowych oraz pokaz lokalnego bractwa rycerskiego.

 

Wszystko to wkomponujemy w cztery wydzielone strefy (muzyczną, relaksacyjną, artystyczną i ruchową).

 

Po głównych wydarzeniach drugiego dnia festiwalowego będziecie mogli kontynuować zabawę na całonocnym afterparty. Do współpracy zaprosiliśmy artystów z niezależnej śląskiej i krakowskiej sceny klubowej.

 

Kampania finansowania społecznościowego Gadafest

 

Finansujemy festiwal, na którym wszystkie wydarzenia są bezpłatne. Z grantów zewnętrznych m.in z Urzędu Miasta i Gminy w Miechowie jesteśmy w stanie pokryć gaże dla goszczących u nas artystów. Środki zebrane na polakpotrafi (10.000 zł) chcemy przeznaczyć na:

 

  • oświetlenie

  • nagłośnienie

  • ochronę

  • scenę plenerową

  • dekoracje

  • zaplecze sanitarne

 

To nasz cel minimum.

 

Jeśli wszystko pójdzie dobrze i osiągniemy minimalny próg zbiórki to lecimy dalej i tak:

 

13.000 złjeśli osiągniemy ten próg Gadafest będzie miał profesjonalną, kilkunastominutową relację wideo, którą będziemy się wspólnie cieszyć przez cały rok.

 

15.000 zł - ta kwota pozwoli nam podnieść jakość obsługi festiwalu. Część ludzi współpracuje z nami rezygunując z wynagrodzenia i różnych udogodnień ponieważ wierzą w Gadafestową ideę. Chcielibyśmy im godnie podziękować.

 

18.000 zł - dodatkowy koncert, który zaskoczy wszystkich !

 

 

Zbiórka Gadafest

 

Ekipa znajomych, która dobre kilka lat temu przy okazji kręcenia klipu dla zespołu Gadabit wpadła na pomysł stworzenia jednodniowej plenerowej imprezy dla znajomych. Tak odbył się pierwszy Gadafest w 2012 r. w Rabce-Zdroju przy udziale krakowskiej grupy Gadabit, rabczańskiej inicjatywy Co Ludzie Powiedzą? oraz Agencji Good Tunes. Od tego czasu sporo się pozmieniało. Gadafest stał się cyklicznym wydarzeniem, który swoją ideą zaraził dziesiątki pasjonatów i zajawkowiczów. Powstało Stowarzyszenie Twórcownia, które w małym Miechowie wygrało budżet obywatelski i dzięki niemu proponuje mieszkańcom unikatowe wydarzenia kulturalne, koncerty i warsztaty z różnych dziedzin sztuki. W roku 2016 Gadafest w Miechowie odwiedzają ludzie z Poznania związani z fundacją Centrum Amarant wnosząc nową energię. Wydarzenie staje się dwudniowe, a warsztaty zyskują nową jakość. Przenikające się środowiska stworzyły niepowtarzalny klimat do wykonania jeszcze jednego kroku w przód. 

 

I tak za tegoroczną edycję odpowiada: Paulina Maj i Kuba Gołąb ze Stowarzyszenia Twórcownia, którzy w poszukiwaniu finansowania stają na głowie, zespół Gadabit którego frontman Łukasz Indyk (Ind) odpowiada za program drugiego dnia, Basia Habieda z Co Ludzie Powiedzą? odpowiedzialna m.in. za media oraz Dawid Dąbrowski produkujący wraz z Kubą pierwszy dzień festiwalu. To tylko trzon ekipy, która jest dużo, dużo większa (przyjaciele, partnerzy wydarzenia, wolontariusze).

 

Twórcownia / https://www.facebook.com/tworcownia

Gadabit / https://www.facebook.com/Gadabit

CLP? / https://www.facebook.com/copowiedza

 

Projekt Gadafest

 

Ponieważ uznaliśmy, że to właściwy czas na to by dać Wam możliwość współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia. Przez ostatnie lata spotykaliśmy się z niesamowitą energią ludzi wokół Gadafestu, którzy zarażeni ideą festiwalu deklarowali pomoc. Wsparcie finansowe od miasta, choć bardzo pomocne, jest niewystarczające do zrealizowania festiwalu na skalę o jakiej od zawsze marzyliśmy. Zatem drodzy festiwalowicze wszystko w Waszych rękach. Sami zdecydujcie ile dla Was wart jest bilet na Gadafest, wybierzcie próg wsparcia, odpowiednią nagrodę w ramach podziękowania i do dzieła! Zróbmy to razem.

 

Kampania crowdfundingowa Gadafest

 

Wszystkie nagrody za wsparcie naszego festiwalu zaczynamy wysyłać niezwłocznie po udanym zakończeniu zbiórki. Gwarantujemy, żę w ciągu dwóch tygodni od zakończenia akcji wspierającej otrzymacie przesyłkę. Pewne nagrody z racji swojej specyfiki będą do odebrania tylko na Gadafeście, który odbędzie się 18 - 19 sierpnia 2017 roku w Miechowie.

 

Skontaktuj się z nami.

 

Jeśli macie jakieś sugestie, pytania związane z Gadafestem piszcie: gadafest@gmail.com , odpowiemy na każdy e-mail.

Oficjalna strona festiwalu: www.gadafest.wixsite.com/gadafest

Profil fb festiwalu: www.facebook.com/gadafest

 

 

DRUGI PRÓG FINANSOWY ZREALIZOWANY! JESTEŚCIE WIELCY! DZIĘKI REKORDOWEMU WSPARCIU ŁUKASZA JARNO WYKONAMY PROFESJONALNĄ WIDEORELACJĘ Z FRAGMENTAMI KONCERTÓW.

TERAZ WALCZYMY O POPRAWĘ JAKOŚCI FESTIWALU I PODARUNKI DLA WOLONTARIUSZY, KTÓRZY W POCIE CZOŁA DZIAŁAJĄ DLA GADAFESTOWEJ IDEI.

NASZ CEL FINANSOWY: 15.000. WALCZYMY DO KOŃCA.

 

Kampania crowdfundingowa Gadafest

 

 

 

 

 

 Nasi partnerzy:

 

 

 

Kampania finansowania społecznościowego Gadafest

 

 

Projekt Gadafest

 

Kampania finansowania społecznościowego Gadafest

  

 

Kampania finansowania społecznościowego Gadafest

 

Kampania crowdfundingowa Gadafest

 

 

 

Kampania crowdfundingowa Gadafest 

Kampania finansowania społecznościowego Gadafest

 

 

Projekt Gadafest

 

 

Kampania crowdfundingowa Gadafest

 Kampania crowdfundingowa Gadafest

 

 

Kampania finansowania społecznościowego Gadafest

 

 

 

Patronat medialny:

 

Zbiórka Gadafest

Kampania crowdfundingowa Gadafest

 

 

 

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Crowdfunding w czerwcu - najciekawsze zbiórki

wethecrowd.pl | 2017-06-26


Wakacje tuż za rogiem. Nie oznacza to jednak, że w polskim crowdfundingu nastał sezon ogórkowy. Wręcz przeciwnie! Sprawdźcie najciekawsze kampanie tego miesiąca, które polecamy Wam wesprzeć.

Ruszyła zbiórka crowdfundingowa na festiwal Gadafest

muzyka.onet.pl | 2017-06-24


W serwisie polakportafi.pl wystartowała zbiórka pieniędzy na organizację festiwalu Gadafest w Miechowie. Na imprezie mają wystąpić m.in. Hańba!, Wacław Zimpel i Same Suki. Zależnie od zebranej sumy organizatorzy obiecują kolejne atrakcje.

Miechów. Każdy może wesprzeć festiwal.

www.dziennikpolski24.pl | 2017-06-21


Choć kolejna odsłona Gadafestu dopiero w sierpniu, już teraz ruszyła akcja, dzięki której każdy może wnieść swoją cegiełkę do jego organizacji.

107

Wspierający

14589 zł

Z całkowitej kwoty 10000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 19.07.2017

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 5 zł lub więcej!

Piątka od miechowskiego autochtona na festiwalu.

Wesprzyj nas kwotą 5 zł i przybij piątkę lokalsowi na festiwalu. Oprócz tego dostaniesz od nas specjalny mail z podziękowaniami, a także Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Grafika festiwalowa wysłana e-mailem.

Wesprzyj nas kwotą 10 zł i otrzymaj grafikę festiwalową na swój e-mail. Grafika świetnie sprawdzi się jako tapeta na pulpit. Dodatkowo dostaniesz mail z podziękowaniami, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

5 Wspierających
Pozostało: 28 z 40

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Wyśmienity Gadafestowy napój orzeźwiający.

Wesprzyj nas kwotą 20 zł, a w podziękowaniu otrzymasz na festiwalu napój orzeźwiający, bez kolejki! Oprócz tego dostaniesz mail z podziękowaniami, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

12 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Smycz gadafestowa + plakat festiwalu.

Wesprzyj nas kwotą 25 zł, a my podarujemy Ci kolorową smyczkę na klucze i plakat festiwalu z podziękowaniami na odwrocie. Dodatkowo otrzymasz mail z podziękowaniami, a Twój nick, bądź imię i nazwisko nadrukujemy na festiwalowym banerze wspierających!

16 Wspierających
Pozostało: 7 z 10

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Bilet wstępu do m o t y l a r n i !

10 km od Miechowa w Czaplach Wielkich znajduję się zjawiskowe miejsce. Dwoje ludzi z olbrzymią zajawką w małej wiosce stworzyło magiczną motylarnię, w której można oglądać i pobyć w otoczeniu motyli z całego świata.

Wesprzyj nas kwotą 25zł, a podarujemy Ci PODWÓJNĄ wejściówkę do krainy motyli. Dodatkowo dostaniesz od nas specjalne podziękowania mailowe, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających.

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Lniana torba z logiem festiwalowym.

Eko torba idealna na wypady miejskie i pozamiejskie Wesprzyj nas kwotą 25zł, a ten unikalny atrybut gadafestowicza powędruje prosto do Ciebie!

Dodatkowo dostaniesz specjalne podziękowania mailowe, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających.

7 Wspierających
Pozostało: 1 z 6

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Bajka na telefon od Bartka Wrony.

Wesprzyj nas kwotą 30 zł, a Bartosz Wrona (znany opowiadacz bajek, improwizator, osobowość sceniczna, który w tym roku prowadzi na Gadafeście warsztaty - Chór Nieśpiewający) zadzwoni na wybrany numer i opowie bajkę filozoficzną. Zacna sprawa.

Oprócz tego otrzymasz specjalne podziękowania mailowe, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających.

5 Wspierających
Pozostało: 5 z 10

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Płyta "Into the life" zespołu Piotr Budniak Essential Group.

Wesprzyj nas kwotą 40 zł, a otrzymasz płytę zespołu Piotr Budniak Essential Group. Nowoczesny, młody, polski jazz.

Wojciech Lichtański - alto saxophone
Jakub Skowroński - bass clarinet
Szymon Mika - guitar
Kajetan Borowski - piano
Alan Wykpisz - double bass
Piotr Budniak - drums

Panowie niedawno zagrali wyśmienity koncert w dawnym klasztorze Bożogrobców, gdzie w tym roku pierwszego dnia gadafestowego powstanie scena eksperymentalna.

Dodatkowo dostaniesz od nas specjalne podziękowania mailowe, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających.

5 Wspierających
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Płyta CD "Za wysoko" od Jareckiego.

Wesprzyj nas kwotą 50zł, a my wyślemy Ci płytę Jareckiego, który drugiego dnia gadafestu wystąpi na plenerowej scenie. Oprócz tego dostaniesz mail z podziękowaniami i nadrukujemy Twój nick, bądź imię i nazwisko na festiwalowym banerze wspierajacych!

2 Wspierających
Pozostało: 1 z 5

Nagroda za 50 zł lub więcej!

First Album od Kuby Płużka!

Wesprzyj nas kwotą 50zł, a my podarujemy Ci płytę "Frist Album" nagraną przez zespół Kuby Płużka. Znakomici muzycy: Dawid Fortuna na perkusji, Maksymilian Mucha na basie, Marek Pośpieszalski na saxsie i Kuba Płużek na fortepianie. Polecamy!
Dodatkowo dostaniesz specjalne podziękowania mailowe , a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

4 Wspierających
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Płyta CD "Niewierne" zespołu "Same Suki".

Wesprzyj nas kwotą 50zł, a my wyślemy Ci płytę Samych Suk, które drugiego dnia goszczą na naszej scenie plenerowej. Oprócz tego dostaniesz mail z podziękowaniami i nadrukujemy Twój nick, bądź imię i nazwisko na festiwalowym banerze wspierających!

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Płyta CD zespołu "Hańba".

Wesprzyj nas kwotą 50zł, a dostaniesz pocztą płytę CD zespołu Hańba, który drugiego dnia gadafestu wystąpi na plenerowej scenie. Oprócz tego dostaniesz mail z podziękowaniami, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

1 Wspierający
Pozostało: 3 z 4

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Bilet in blanco do ALCHEMII!

NIeźle co? Za wsparcie Gadafestu kwotą 50zł krakowska Alchemia - słynny na cały kraj klub - daje Ci wjazd na DOWOLNE wydarzenie we wrześniu lub październiku (do wyboru).
Dodatkowo wyśłemy Ci specjalne podziękowania mailowe, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających.

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Romantyczny wieczór z Boltonem.

Bolton to znana i lubiana persona zamieszkująca okolice centralnej Miechowszczyzny. Nienaganne maniery, majestatyczny anturaż, dowcip i wysoka kultura osobista, to tylko niektóre z jego atutów. W ramach wyjątkowego wieczora festiwalowego, nie kto inny jak sam Bolton zapewnia oprowadzanie po urokliwych zakątkach Miechowa i małą przekąskę wraz z wyśmienitym trunkiem, rozmowy na wybrany temat oraz oratorski popis poezji dwudziestolecia miedzywojennego. To będzie jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy wieczór.

Dodatkowo dostaniesz od nas specjalne podziękowania pocztą elektroniczną, a Twó nick, bądź imię i nazwisko będzie lśnić na festiwalowym banerze wspierających.

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 5

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Płyta Saagara od Wacława Zimpla

Wesprzyj nas kwotą 50 zł, a my wyślemy Ci płytę Wacława Zimpla, który pierwszego dnia gości na naszej scenie eksperymentalnej. Płyta z autografem specjalnie dla Ciebie. Album, który Ci podarujemy to owoc współpracy Pana Zimpla z indyjskim wirtuozami. Oprócz tego dostaniesz mail z podziękowaniami, a Twój nick, bądź imię i nazwisko znajdzie się na festiwalowym banerze wspierających!

5 Wspierających
Pozostało: 0 z 3

Nagroda za 60 zł lub więcej!

Zestaw płytowy zespołu "Gadabit".

Wesprzyj nas kwotą 60 zł, a my podarujemy Ci dwie płyty zespołu Gadabit. ("Gadabit', "Drzewa"). Oprócz tego dostaniesz mail z podziękowaniami, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

3 Wspierających
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 60 zł lub więcej!

Bilet na dowolne warsztaty (dorośli) z rzemiosła od Żywej Pracowni!

Na ostatnie 24h zbiórki zaprzyjaźniona Żywa Pracownia (Kraków), podaruje wam nagrodę last minute. Jeśli wesprzesz nas kwotą 60zł dostajesz bilet na dowolne warsztaty rzemieślnicze (do wykorzystania do końca roku) . Więcej o żywej pracowni na www.zywapracownia.pl .
Dodatkowo dostaniesz specjalne podziękowania mailowe, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Koszulka festiwalowa "Gadafest" !

Wesprzyj nas kwotą 70 zł, a my podarujemy Ci unikalną koszulkę z logiem festiwalowym. Super ciuch i super pamiątka!
Dodatkowo dostaniesz specjalne podziękowania mailowe, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

18 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Box płytowy od Ludwika Zamenhofa..

Wesprzyj nas kwotą 70 zł, a dostaniesz od nas ekskluzywny box płytowy od Ludwika Zamenhofa, jednego z członków zespołu Hańba! W Boxsie płyty Karoryfer Lecolds.
Dodatkowo dostaniesz od nas specjalne podziękowania drogą elektroniczną, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających.

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Eleven Songs od Kuby Płużka!

Wesprzyj nas kwotą 70zł, a dostaniesz od nas płytę "Eleven Songs", czyli solowy album Kuby Płużka.
Rarytasik.. płyty już dawno nie ma w dystrybucji. Jazz najwyższej próby!
Dodatkowo dostaniesz specjalne podziękowania mailowe, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 2

Nagroda za 90 zł lub więcej!

Zestaw płytowy od Stanisława Słowińskiego.

Stanisław Słowiński to laureat nagrody publiczności w Międzynarodowym Jazzowym Konkursie Skrzypcowym im. Zbigniewa Seiferta oraz zdobywca Grand Prix Jazz Juniors. Wraz z zespołem Gadabit pojawi się na naszej scenie plenerowej. Za wsparcie Gadafestu kwotą 90 zł podarujemy Ci dwie jego płyty:

- Stanisław Słowiński Quintet: Lanscapes Too Easy To Explain
- Stanisław Słowiński Solo

Gratka dla fanów jazzowej wiolinistyki.

Oprócz płyt dostaniesz od nas specjalne podziękowania mailowe, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających.

1 Wspierający
Pozostało: 3 z 5

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Mały VIP L A S T M I N U T E.

Do końca zbiórki zostało kilkanaście godzin. Oto ostatni bonus last minute! Mały pakiet vipowski, który obejmuje:

- indentyfikator V.I.P
- bon na obfity posiłek podczas festiwalu
- bon na napój orzeźwiający podczas festiwalu
- plakat festiwalu z podziękowaniami na odwrocie oraz autografem wybranego artysty goszczącego na festiwalu
- smycz festiwalową

Dodatkowo dostaniesz specjalne podziękowania pocztą elektroniczną, a Twój nick, bądź imię i nazwisko będzie dumnie widnieć na festiwalowym banerze wspierających.

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Masaż dźwiękowo-wibracyjny od Bartka Wrony.

Wesprzyj nas kwotą 100zł , a Bartek Wrona, który na festiwalu prowadzi warsztaty z improwizacji scenicznej - Chór Nieśpiewający - przez 30 min zaoferuje ci indywidualne, ekskluzywne przeżycie dźwiękowe. Oprócz tego dostaniesz maila z podziękowaniami a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Paczka od DJ FEEL-Xa (koszulka + płyty).

Wesprzyj nas kwotą 100zł, a DJ FEEL-X (Kaliber 44 , Siła Z Pokoju) , legenda polskiego gramofonu, podaruje Ci koszulkę z logiem jego studia (Siła Z Pokoju). Sam wybierz sobie krój (męski, damski, dziecięcy), kolor i rozmiar. Do tego dorzucimy Ci dwie płyty ze stajni Siła Z Pokoju, a w przypadku zakupu koszulki dziecięcej trzy płyty! Do wyboru tacy wykonawcy: AICHA, GRZANA, EMATEI DUCH, IGNATZ I,WIENZO & MAGIA, ZIGMONTY,. GENERACJA LUNATYKÓW,KYNIO, ESWU. Więcej o wykonawcach na silazpokoju.com. Oczywiście dostaniesz także mail z podziękowaniami, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 3

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Zostań gościem specjalnym festiwalu!

Wesprzyj nas kwotą 100zł, a zostaniesz specjalnym gościem Gadafestu. Pakiet V.I.P obejmuje:
- indentyfikator "gość specjalny" upoważniający do
wstępu na backstage sceny plenerowej
- bon na obfity posiłek
- bon na napój orzeźwiający
- smycz festiwalową
- plakat festiwalu

Dodatkowo dostaniesz specjalne podziękowania mailowe, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających.

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Winyl Wacława Zimpla.

Wesprzyj nas kwotą 150 zł, a my podarujemy Ci płytę winylową zespołu Wacława Zimpla - "LAM", oczywiście z pisemną dedykacją od artysty. Oprócz tego dostaniesz mail z podziękowaniami, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

1 Wspierający
Pozostało: 11 z 20

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Kultowy leżak gadafestowy!

Co roku mamy kilka zapytań o nasze leżaki.. Teraz wreszcie możesz mieć jeden z nich u siebie w pokoju, na balkonie lub w ogródku. Wesprzyj nas kwotą 200zł, a my wyślemy Ci nasze kultowe siedzonko. Oczywiście jest możliwość odebrania go na festiwalu.
Dodatkowo dostaniesz od nas specjalne podziękowania mailowe, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających.

9 Wspierających
Pozostało: 0 z 6

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Karnet na Goadupa Festival 2017!

Wesprzyj nas kwotą 300zł, a podarujemy ci karnet na zaprzyjaźniony festiwal Goadupa (20-23.07.2017).

Więcej info o festiwalu: https://www.facebook.com/goadupa/

Oprócz tego dostaniesz maila z podziękowaniami, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

4 Wspierających
Pozostało: 0 z 4

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Kultowy hamak od firmy Lesovik!

Co roku ekipa Lesovika (www.lesovik.eu) buduje u nas wioskę hamakową , w której bujając się można posłuchać koncertów ze sceny plenerowej. Teraz możesz mieć taki hamak na własność.
Najlepszy outdoorowy hamak w kraju. Wesprzyj nas kwotą 300 zł, a my po zakończeniu zbiórki wyślemy Ci go pocztą. Dodatkowo dostaniesz specjalne podziękowania mailowe, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających.

4 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 400 zł lub więcej!

Grafika od Zbigniewa Hołdy.

Wesprzyj nas kwotą 400zł, a otrzymasz pracę (grafika) naszego zaprzyjaźnionego, lokalnego artysty, który w tym roku prowadzi na festiwalu warsztaty z gipsorytu. Format pracy wraz z ramą to 100 X 70 cm. Oprócz tego podziękujemy Ci drogą mailową, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

1 Wspierający
Pozostało: 4 z 4

Nagroda za 400 zł lub więcej!

Wymień progi w swojej gitarze!

Gratka dla gitarzystów. Jeśli wesprzesz nas kwotą 400 zł nasz zaprzyjaźniony lutnik - Piotr Nowak, człowiek z Miechowa, wymieni progi w Twojej gitarze. Profesjonalna usługa lutnicza, jakość gwarantowana. Oprócz tego dostaniesz specjalne podziękowania drogą elektroniczną, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających.

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 3

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Mały pakiet sponsorski dla firm.

Chcesz, żeby Twoja firma została Gadafestowym partnerem? Wesprzyj nas kwotą 500zł i buduj festiwal razem z nami. Będziemy o Tobie mówić ze scen, a Twój logotyp znajdzie się na materiałach promocyjnych (ulotki, plakaty)

W sprawie dogrania szczegółów prosimy o kontakt: gadafest@gmail.com

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 2

Nagroda za 501 zł lub więcej!

Mały pakiet sponsorski LAST M I N U T E !

Na ostatnie 24 godziny zbiórki uruchamiamy jeszcze jeden pakiet dla firm. Twoja firma zostanie Gadafestowym patrnerem, mówimy o Tobie ze scen, a Twój logotyp widnieje na plakacie, ulotkach i innych materiałach promocyjnych. Dodatkowo dostaniesz plakat imprezy wraz z podziękowaniami na odwrocie, a także smycz festiwalową.

Oczywiście nazwa Twojej firmy pojawi się także na festiwalowym banerze wspierających!

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 800 zł lub więcej!

Rzeźba Inda.

Wesprzyj nas kwotą 800zł, a otrzymasz rzeźbę (drut + kamień) Łukasza Indyka, czyli frontmana zespołu Gadabit. Oprócz tego wyślemy Ci drogą mailową specjalne podziękowania, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!.

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 1300 zł lub więcej!

Narty z Gadabitem!

Wesprzyj nas kwotą 1300zł, a otrzymasz jednodniowy kurs narciarstwa (max. 8 osób, równy stopień zaawansowania) do wykorzystania w grudniu 2017.
Ind i Kuban z zespołu Gadabit to dyplomowani instruktorzy narciarstwa zjazdowego. /Uwaga: nagroda obejmuje 6 godzin pracy dwóch instruktorów./ Dodatkowo dostaniesz specjalne mailowe podziękowania, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 1300 zł lub więcej!

Tryptyk od Pawła Olchawy.

Nasz zaprzyjaźniony artysta malarz Paweł Olchawa, w ostatni tydzień naszej akcji ma dla was zupełnie unikalną rzecz. Pięknie oprawiony tryptyk: Korelacja, 2017, akryl, płótno, 20 x 20 cm x 3 (z oprawą - 90 x 41,5 cm). Fotografię dzieła możecie zobaczyć w aktualnościach projektu. Wesprzyj nas kwotą 1300 zł, a obraz powędruje do Ciebie. Dodatkowo podziękujemy Ci mailowo, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających. Wspierasz Gadafest - dostajesz sztukę!

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 4000 zł lub więcej!

Monitory odsłuchowe "Klasik" od firmy APS!

Niesamowita gratka dla producentów muzycznych, muzyków i audiofili. Wesprzyj nas kwotą 4000 zł, a otrzymasz nowiutkie aktywne monitory studyjne "Klasik" od firmy APS. Monitory w SPECJALNEJ EDYCJI. CUSTOM! Sam wybierasz sobie ich wykończenie. Więcej informacji o głośnikach na stronie http://aps-company.com/.
Dodatkowo dostaniesz specjalne podziękowania mailowe, a Twój nick, bądź imię i nazwisko pojawi się na festiwalowym banerze wspierających!

0 Wspierających

O projektodawcy

Gadafest, Stowarzyszenie Twórcownia

Gadafest, Stowarzyszenie Twórcownia

Miechów, Polska

Za zbiórkę dot. festiwalu Gadafest odpowiada Stowarzyszenie Twórcownia , czyli grupa młodych ludzi z pasją, którzy chcą pobudzić życie kulturalne na Ziemi Miechowskiej.

Stowarzyszenie Twórcownia zrealizowało do tej pory:

Trzy edycje "Gadafest" (2014-2016) , wymianę dzieci i młodzieży ukraińskiej ("Dzieci Majdanu") w ramach projektu fotograficznego "Album sprzed lat" (2015) , Projekt "Twórcza Chata" , czyli oddolne centrum inicjatyw twórczych (zwycięski projekt w budżecie obywatelskim 2016), wakacyjne warsztaty ruchowe "Joga w Miechowie".

Obecnie realizujemy:

Projekt Twórcownia 2017 - oddolne centrum inicjatyw twórczych.
Jazz w Miechowie - cykl koncertowy
Jedodniowe eventy: kino plenerowe , stunt bike, zlot old-timerów, warsztaty z różnych dziedzin sztuki.

Stowarzyszenie działa non profit.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: