Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marta Lisiewicz

Marta Lisiewicz

Poznan, Poland

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego z dyplomem plastyka rzeźbiarza oraz anglistka z dyplomem Kolegium Językowego. Śpiewa, komponuje, maluje, rzeźbi, oraz... uczy dzieci angielskiego. Marta jest Laureatką festiwali: „Czy to jest kochanie” z repertuarem autorskim „Doznania” w kategorii jednego aktora (kwiecien 2012) Festiwal Piosenki Kabaretowej OSPA (listopad 2012), Giełda piosenki „Wieczorne Nastroje”
laureatka recitalu autorskiego (2010, 2011) PZPR (2010, 2012)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Małgorzata Zuzanna

Małgorzata Zuzanna


100 PLN z 8000 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 03.09.2019 22:10

'FUNKEY for kids' wydanie płyty z piosenkami dla dzieci

O projekcie

Pomóż wydać płytę FUNKEY  z niebanalnymi piosenkami stworzonymi specjalnie dla młodych odbiorców! :) 

Piosenki wpadają dzieciom w ucho, są łatwe do powtórzenia,

po występach FUNKEY przedszkolaki, jaki i uczniowie klas 1- 3 często nucą fragmenty piosenek. Nauczycielki też:) 

Piosenki FUNKEY są  rytmiczne, ich muzyka oscyluje między jazzem, bluesem, jak i walczykiem. 

Oto fragment jednej z piosenek " ZOO song" , którą nagrałam razem z Adamem Kamińskim 

 

Wydanie płyty jest bardzo potrzebne naszym występom... 

A występy wyglądają tak... ( w tle moja piosenka " Welcome to America" w aranżacji Jakuba Królikowskiego) 

 

Po zobaczeniu musicalu, powtarzanie usłyszanych piosenek jest dla dzieci eksytujące, przyjemne, a jednocześnie ma cel edukacyjny- dzieci uczą się języka angielskiego, przyswajają nowe zwroty, przymiotniki, itp. 

(Oto link do facebookowego fanpage' a FUNKEY https://www.facebook.com/Funkey-by-Marta-Lisiewicz-1453275114912057/)

Słuchanie piosenek FUNKEY jest również doskonałą zabawą i nauką dla dzieci, które nie widziały musicalu. Poziom językowy piosenek jest zróżnicowany- niektóre piosenki to powtarzanie prostego zwrotu, inne są nieco trudniejsze i opisują najczęściej charakterek zwierzątek z musicalu lub miejsce.  Poprzez mój kanał i stronę facebookową najmłodsi odbiorcy będą mogli poznać musicalowe zwierzaki, które śpiewają piosenki: 

 Kwotę 8000 złotych przeznaczyłabym na nagranie piosenek w studio , mastering , druk okładki. Kwota ta niestety nie pokryje wszystkich kosztów, ale z pewnością pomoże szybciej wydać płytę:) Jeśli zaskoczy mnie większa kwota, przeznaczyłabym ją również na nakręcenie nowych odcinków edukacyjnych opowiadających o przygodach postaci musicalowych, które umieściłabym na youtubie:))  moje pomysły na tym się nie kończą, myślę też o wydaniu książeczek edukacyjnych .. :) 

Z Waszą pomocą udałoby mi się wydać wymarzoną płytę już w październiku! :) 

 

Słowo o mnie: 

jestem magistrem rzeźby po poznańskim UAP.

Od ósmego roku życia komponuję piosenki na pianinie, do których śpiewam.

Pierwsza kabaretowa piosenka w moim ośmioletnim życiu była o biednym człowieczku "Fartibabole", który lubił marzyć i który żył w swoim świecie. 

Swoją karierę sceniczną zaczęłam w kabarecie Zenona Laskowika w wieku 16 lat.

 

Miałam tam okazję poznać wspaniałych muzyków, takich jak Piotr Kałużny, Krzysztof Dys. Z tym drugim kontynuowałam swą przygodę sceniczną w Teatrze Piosennym Grzegorza Tomczaka, gdzie poznałam charakterstyczne wspaniałe kobiety sceny- Julię Rosińską, Lenę Bem, Justynę Szafran oraz zdolnego muzyka- Grzesia Kopalę. 

 W czasie studiów jeździłam ze swoimi autorskimi piosenkami na konkursy piosenki 

 

 Udało mi się zostać laureatką takich festiwali jak: "Czy to jest kochanie" z repertuarem autorskim "Doznania" w kategorii jednego aktora (kwiecień 2012), OSPA ( Festiwal Piosenki Kabaretowej- listopad 2012) , Giełda Piosenki "Wieczorne Nastroje" z repertuarem autorskim (2010, 2012) oraz Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej "PZPR" ( 2010, 2012) .

Praktykuję swój artystyczny zawód codziennie, jednak oprócz tego nauczam od czterech lat klasy 1-3 języka angielskiego w Piątkowskiej Szkole Społecznej. Dzięki tej pracy nabyłam bezcenne doświadczenie pracy z dziećmi, jak i zauważyłam jak kluczowym jest przekazywać  im ważne w życiu wartości, które pojawiają się w fabule musicalu FUNKEY ( tolerancja wobec innych, dzielenie się z innymi swoimi skarbami, pomoc innym, utrzymywanie przyjaźni)

Około cztery lata temu wpadłam na pomysł połączenia zamiłowania do komponowania piosenek, do robienia masek i scenografii oraz nauczania dzieci.

 

 

Powstał musical FUNKEY , którego misją jest skuteczne i przyjemne oswajanie dzieci z językiem angielskim poprzez śpiewające zwierzątka Nowojorskie, które pouczają niegrzeczną dziewczynkę i uczą ją dobrych manier. Więcej o fabule musicalu na stronie: www.martalisiewicz.com 

Byłabym radosna gdybym mogła poszerzyć skuteczność mojego musicalu i nagrać płytę, aby dzieci mogły odsłuchiwać radosnej, niebanalnej muzyczki czy to w domu, czy w samochodzie, czy w przedszkolu, czy w szkole:)

 

Nagrody za Wasze wsparcie to koszulki z nadrukami musicalowych zwierzątek, oraz płyty z musicalowymi piosenkami...

Nagrodą jest również stylowy PORTRET malowany niekonwencjonalnym stylem, moje portrety można zobaczyć na: www.martalisiewicz.com 

 

pozdrawiam Was serdecznie! ;