Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

OLas

OLas

Gniezno, Polska

OLas (Aleksander Schmidt) – ogólnie bardzo fajny człowiek. Pomysłodawca nowatorskiego spektaklu muzyczno–filmowego TOM BISHOP, inspirowanego przygodami Don Kichota, w którym światłoczuły obraz splata się z muzyką wykonywaną przez muzyków ‘na żywo’. www.tombishop.pl

Logline: TOM BISHOP nie wiedząc, że padł ofiarą złośliwego żartu, odmienia swoje korporacyjne życie i wraz z przyjacielem, niczym Don Kichot, wyrusza w irracjonalną podróż do stolicy, po to by spełnić marzenie i wziąć udział w wielkim wokalnym talent-show

OLas to twórca. Twórca niezależnego projektu TAKLoopNIE, w ramach którego nad płytą Człowiek w zielonym korytarzu współpracowało ponad 70 muzyków z całej Polski, w tym OLas, Sarsa, Dawid Podsiadło z Curly Heads, Igor Herbut.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3654 PLN z 3549.33 PLN

13 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 18.06.2017 22:10

Fajna Piosenka OLasa

O projekcie

 

Czy DON KICHOT wróci do w Hiszpanii?


Posłuchaj piosenki do słów Antoniego Słonimskiego:

 

Teraz pytanie: 

Na nagranie NOWEGO teledysku w Hiszpanii, krainie Cervantesa, do bardzo fajnej piosenki o Don Kichocie. Piosenka ta wieńczy autorski film Tom Bishop, inspirowany podróżami Don Kichota Miguela de Cervantesa. Dzięki Tobie Solo OLàs i jego film-ekipa ukończą wielkie offowe dzieło filmowe. Możesz już teraz posłuchać fragmentów piosenki  Don Kichot na http://www.tombishop.pl w zakładce mp3.

Mecenasi projektu:

"Solo OLàs daje radę" - Natalia Braciszewska-Kijak – wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na Wydziale Dyrygentury Chóralnej i Edukacji Muzycznej. 

Trzymam kciuki za Solo OLàsa :-) - Rafał Jędruch - saksofonista, muzyk. Jeden z najciekawszych i niekonwencjonalnych twórców młodego pokolenia. Współpracuje z artystami sceny jazzowej, alternatywnej, hip hopowej.

Solo OLàs (Aleksander Schmidt)  – ogólnie bardzo fajny artysta. Pomysłodawca nowatorskiego spektaklu muzyczno–filmowego TOM BISHOP, inspirowanego przygodami Don Kichota, w którym światłoczuły obraz splata się z muzyką wykonywaną przez muzyków ‘na żywo’. 

OLas to twórca. Twórca niezależnego projektu TAKLoopNIE, w ramach którego nad płytą Człowiek w zielonym korytarzu współpracowało ponad 70 muzyków z całej Polski, w tym OLas, Sarsa, Dawid Podsiadło z Curly Heads, Igor Herbut.

OLas pomógł nagrać piosenkę do filmu. Jest fajna. Teraz Ty możesz pomóc OLasowi nagrać teledysk.

TOM BISHOP nie wiedząc, że padł ofiarą złośliwego żartu, odmienia swoje korporacyjne życie i wraz z przyjacielem, niczym Don Kichot, wyrusza w irracjonalną podróż do stolicy, po to by spełnić marzenie i wziąć udział w wielkim wokalnym talent-show…

W rolach głównych: Karol Kadłubiec, Bogdan Ferenc

W pozostałych rolach: Katarzyna Adamczyk-Kuźmicz, Daniela Zybalanka-Jaśko, Beata „Żaba” Małecka, Wojciech Kalinowski, Artur Kamiński, Leszek Wojtaszak i inni

reżyseria: Jakub Kopeć

muzyka: Solo OLàs

scenariusz: Solo OLàs, Karol Starnawski,

konsultacja scenariuszowa:  Maciej Buchwald

zdjęcia: Tymoteusz Chwistek

montaż: Jakub Kopeć, Piotr Ogiński

producent ścieżki dźwiękowej: Szymon Brzeziński

Film został pokazany po raz pierwszy na festiwalu Filmów Niezależnych Offeliada w Gnieźnie. 

http://www.tombishop.pl

teledysk do piosenki Solo OLàsa:

 

OLas ma marzenia. Piosenka OLasa nigdy nie widziała słońca Hiszpanii.

Pomóż piosence Solo OLàsa, a ktoś pomoże Tobie. Dobro wraca.

OLas przeznaczy zebraną kwotę na nakręcenie teledysku w Hiszpanii, pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania film-ekipy Solo OLàsa, montaż i postprodukcję teledysku OLasa.

OLas przeznaczy dodatkową kwotę na wydanie ścieżki dźwiękowej do filmu Tom Bishop w formie płyty CD.

https://www.facebook.com/tombishop1616/ 

http://www.tombishop.pl