Dołącz do naszej społeczności!

DWUNASTKA Z PASJĄ

Kategoria - Inne

106%

Postęp

6405 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie

O MNIE

Mam na imię Mateusz i jestem tegorocznym maturzystą. Ponoć teraz świat stoi przede mną otworem, dlatego chcę wykorzystać moje talenty oraz potencjał i zrobić coś dla siebie i innych ludzi. 

Przyjaciele mówią o mnie "artysta", chociaż sam o sobie tak nie myślę. "Człowiek z pasją" to słowa, które mnie opisują. Moją pasją jest fotografia, film i muzyka, a moim marzeniem jest bycie znanym i cenionym fotografem. 

Pierwszy aparat dostałem na koniec gimnazjum i to był początek mojej przygody z fotografią. Zacząłem robić zdjęcia ciekawym miejscom, przyrodzie, a w szczególności różnym ludziom. To mnie doprowadziło do nakręcania filmików, tworzenia muzyki oraz prowadzenia strony ART ESTHETICS, na której można znaleźć rezultaty sesji zdjęciowych, video-relacje, koszulki z nadrukami zdjęć zrobionych przeze mnie. Każdą wolną chwilę poświęcam na robienie zdjęć, ponieważ uzyskane efekty dają mi radość i satysfakcję, a także pokazują piękno fotografowanych przeze mnie osób. 

Robię także zdjęcia i filmiki jako wolontariusz podczas różnych koncertów, obozów młodzieżowych, konferencji, warsztatów, a także innych wydarzeń, które odbywają się nie tylko we Wrocławiu. 

Ważne jest dla mnie wyrażanie piękna, które nas otacza oraz tego, które jest w każdym człowieku i stanowi o tym, jacy jesteśmy naprawdę. 

O PROJEKCIE:

Robiąc zdjęcia i filmiki, odkryłem, że wokół mnie jest tylu wspaniałych, młodych, utalentowanych ludzi, którzy mają swoje pasje, tworzą niesamowite rzeczy, a historie ich życia, choć czasami jeszcze krótkie, są inspirujące i zachęcające. 

Podczas jednej z sesji zdjęciowych, którą robiłem młodej osobie z cudownym głosem, przeleciała mi przez głowę myśl, że byłoby fantastycznie zrobić cykl filmików o ludziach z pasją. 

Zacząłem marzyć... spotykam się z utalentowanymi osobami, robię im zdjęcia, pijemy kawę, rozmawiamy, opowiadają o swojej pasji, śmiejemy się, czasami łza w oku się zakręci, kręcę filmiki, montuję, a potem każdego miesiąca przez rok, umieszczam je na stronie ART ESTHETICS, na youtube, na www.ksiegarniaimpuls.pl, a na koniec tworzę Foto-Książkę o DWUNASTCE Z PASJĄ, która będzie inspiracją dla innych, młodych osób, aby nie ustawały w dążeniu do celu i rozwijały swoje talenty. Fajne, prawda?

Często się słyszy, że młodzież w dzisiejszych czasach jest leniwa, nic nie potrafi, idzie na łatwiznę, że w głowie jej tylko imprezy i modne ciuchy, już nie wspomnę o alkoholu i narkotykach.

A ja chciałbym pokazać światu, że jest pokolenie młodych ludzi, którzy wiedzą kim są i dokąd zmierzają, mają pasje i żyją nimi, że młody Polak też coś potrafi. 

 DWUNASTKA Z PASJĄ

 To dwanaście nietuzinkowych osób, które znam osobiście, a które swoją pasją i optymizmem      życia zarażają innych. Idą odważnie przez świat, pokonują trudności, czasami upadają, ale  powstają i dążą dalej do realizacji swoich celów oraz spełniają swoje marzenia. 

 To między innymi  ich twarze, historie, głosy będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć jeśli wesprzecie  mój projekt. 

Kuba Seweryn – student  Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, sport i zdrowie to jego pasja, jest trenerem personalnym, instruktorem narciarstwa, ale to nie wszystko. Niedawno napisał na swoim fanpage’u  wyznanie: 

„Z ręką na serduszku, obiecuję i dotrzymam słowa, że będę miał pracę wielokrotnie lepszą od niejednego prawnika i lekarza i że moje zarobki będą przewyższać ich zarobki. Dlaczego – znowu spytacie? Bo realizuję się w tym, co jest moją pasją, a nie w tym, co modne. Co z tego wynika? To ja mogę kiedyś ustanawiać poziom polskiego sportu, a nie biegać jako zwykły szaraczek za swoim szefem.”

 Zuzanna Paryż - uczennica VII Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu, jej pasją jest jazda na skatboard'zie, longorboard'zie, gdy wiatr rozwiewa jej włosy - czuje, że żyje.  O swojej pasji mówi:

"Kazda minuta odpychania i większego smrodu jakim jest pot sprawia mi przyjemność. Jazda na desce, siniaki, ból, zajawa."

 Nazar Miroszniczenko - przyjechał wraz z rodziną z Ukrainy, ale w Polsce czuje się jak w domu. Jest blogerem, youtube'rem, kamerzystą, tworzy muzykę,  gra na basie, podkłada muzykę do seriali. Jeśli podejmuje działania w którejś z tych dziedzin robi to z pasją, kreatywnością i wielkim poświęceniem. Zapytany co jest jego pasją odpowiada:

"Moja pasja to muzyka, kiedy stopa i bass grają synchronicznie, moje ciało zaczyna robić falę." 

 

NA CO ZBIERAM?

Nagranie, a następnie dobry montaż to doskonały sposób na opowiedzenie 12 historii o 12 młodych, wspaniałych osobach z pasją. 

Mam aparat z funkcją kamery, talent i pasję, a zbieram pieniądze potrzebne na sprzęt i oprogramowanie niezbędne do obróbki zdjęć, tworzenia muzyki, montażu i produkcji filmów oraz wydania Foto-Książki "Dwunastka z pasją". 

Koszt to ok. 6000 zł  

Jeśli osiągnę 100%, pieniądze przeznaczę na potrzebny sprzęt i od razu biorę się do pracy. 

Jeśli zbiórka przyniesie więcej pieniędzy to dokupię jeszcze:

profesjonalny mikrofon do prowadzenia vlogów, statyw dynamiczny oraz oświetlenie.

Sam nie jestem w stanie pokryć tego kosztu. Wierzę, że z Waszą pomocą mam szansę zrobić krok w kierunku spełnienia marzenia, rozwinięcia swojej pasji oraz promowania młodych ludzi z pasją. 

Jeśli osiągnę 100% będziecie współtwórcami projektu DWUNASTKA Z PASJĄ i razem pokażemy światu, że MŁODY POLAK (i nie tylko POLAK)  MA PASJĘ I TEŻ COŚ POTRAFI. 

 Będę bardzo wdzięczny za każde wsparcie mojego projektu DWUNASTKA Z PASJĄ, a ze swej stronę oferuję następujące NAGRODY:

Projekt DWUNASTKA Z PASJĄ ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

Kampania finansowania społecznościowego DWUNASTKA Z PASJĄ  PLAKAT 

Zbiórka DWUNASTKA Z PASJĄ TORBA PŁÓCIENNA

PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA JAKO NAGRODY

 Kampania finansowania społecznościowego DWUNASTKA Z PASJĄ

 

 

INFORMACJE DODATKOWE:

Moje działania można śledzić na fanpage'u. Wrzucam zdjęcia z sesji, z przygotowań do realizacji projektu. 

Kampania crowdfundingowa DWUNASTKA Z PASJĄ https://www.facebook.com/artestheticspl

Kampania crowdfundingowa DWUNASTKA Z PASJĄinstagram.com/jestemmatich

 Projekt DWUNASTKA Z PASJĄ

Jeśli macie pytania piszcie do mnie przez Facebooka lub mail:

Kampania finansowania społecznościowego DWUNASTKA Z PASJĄmatichrachol@gmail.com

 

65

Wspierający

6405 zł

Z całkowitej kwoty 6000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 05.08.2017

Wesprzyj projekt

O projektodawcy

matichrachol

matichrachol

Wrocław

Jestem człowiekiem o wielu pasjach i marzeniach. Mój cel to realizacja wszystkich planów. Wysoko postawione poprzeczki sprawiają, że mam motywację do działania. Od dziecka zarówno fotografia jak i muzyka wypełniały moją każdą wolną chwilę. Uczucia, z jakimi gram, fotografuję, można przyrównać do uczuć z najlepszych momentów życia. Z każdym koncertem, sesją, wiem, że nie wyobrażam sobie robić czegoś innego. Moje miejsce to miejsce wśród ludzi, sprawianie aby zobaczyć na ich twarzy uśmiech. A dzielenie się moimi pasjami z innymi pozwala mi, aby ten uśmiech dostrzec. I to jest to, co kocham robić. To określa mnie, człowieka, który nie chce szarego życia, siedzenia na kanapie. Moje życie to ciągłe życie w biegu, nieustanne szukanie piękna otaczającego nas świata. Właśnie to sprawia, że z każdym kolejnym dniem wstaje z uśmiechem i chcę się nim dzielić.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: