Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

matichrachol

matichrachol

Wrocław

Jestem człowiekiem o wielu pasjach i marzeniach. Mój cel to realizacja wszystkich planów. Wysoko postawione poprzeczki sprawiają, że mam motywację do działania. Od dziecka zarówno fotografia jak i muzyka wypełniały moją każdą wolną chwilę. Uczucia, z jakimi gram, fotografuję, można przyrównać do uczuć z najlepszych momentów życia. Z każdym koncertem, sesją, wiem, że nie wyobrażam sobie robić czegoś innego. Moje miejsce to miejsce wśród ludzi, sprawianie aby zobaczyć na ich twarzy uśmiech. A dzielenie się moimi pasjami z innymi pozwala mi, aby ten uśmiech dostrzec. I to jest to, co kocham robić. To określa mnie, człowieka, który nie chce szarego życia, siedzenia na kanapie. Moje życie to ciągłe życie w biegu, nieustanne szukanie piękna otaczającego nas świata. Właśnie to sprawia, że z każdym kolejnym dniem wstaje z uśmiechem i chcę się nim dzielić.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6405 PLN z 6000 PLN

65 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 05.08.2017 23:11

DWUNASTKA Z PASJĄ

O projekcie

O MNIE

Mam na imię Mateusz i jestem tegorocznym maturzystą. Ponoć teraz świat stoi przede mną otworem, dlatego chcę wykorzystać moje talenty oraz potencjał i zrobić coś dla siebie i innych ludzi. 

Przyjaciele mówią o mnie "artysta", chociaż sam o sobie tak nie myślę. "Człowiek z pasją" to słowa, które mnie opisują. Moją pasją jest fotografia, film i muzyka, a moim marzeniem jest bycie znanym i cenionym fotografem. 

Pierwszy aparat dostałem na koniec gimnazjum i to był początek mojej przygody z fotografią. Zacząłem robić zdjęcia ciekawym miejscom, przyrodzie, a w szczególności różnym ludziom. To mnie doprowadziło do nakręcania filmików, tworzenia muzyki oraz prowadzenia strony ART ESTHETICS, na której można znaleźć rezultaty sesji zdjęciowych, video-relacje, koszulki z nadrukami zdjęć zrobionych przeze mnie. Każdą wolną chwilę poświęcam na robienie zdjęć, ponieważ uzyskane efekty dają mi radość i satysfakcję, a także pokazują piękno fotografowanych przeze mnie osób. 

Robię także zdjęcia i filmiki jako wolontariusz podczas różnych koncertów, obozów młodzieżowych, konferencji, warsztatów, a także innych wydarzeń, które odbywają się nie tylko we Wrocławiu. 

Ważne jest dla mnie wyrażanie piękna, które nas otacza oraz tego, które jest w każdym człowieku i stanowi o tym, jacy jesteśmy naprawdę. 

O PROJEKCIE:

Robiąc zdjęcia i filmiki, odkryłem, że wokół mnie jest tylu wspaniałych, młodych, utalentowanych ludzi, którzy mają swoje pasje, tworzą niesamowite rzeczy, a historie ich życia, choć czasami jeszcze krótkie, są inspirujące i zachęcające. 

Podczas jednej z sesji zdjęciowych, którą robiłem młodej osobie z cudownym głosem, przeleciała mi przez głowę myśl, że byłoby fantastycznie zrobić cykl filmików o ludziach z pasją. 

Zacząłem marzyć... spotykam się z utalentowanymi osobami, robię im zdjęcia, pijemy kawę, rozmawiamy, opowiadają o swojej pasji, śmiejemy się, czasami łza w oku się zakręci, kręcę filmiki, montuję, a potem każdego miesiąca przez rok, umieszczam je na stronie ART ESTHETICS, na youtube, na www.ksiegarniaimpuls.pl, a na koniec tworzę Foto-Książkę o DWUNASTCE Z PASJĄ, która będzie inspiracją dla innych, młodych osób, aby nie ustawały w dążeniu do celu i rozwijały swoje talenty. Fajne, prawda?

Często się słyszy, że młodzież w dzisiejszych czasach jest leniwa, nic nie potrafi, idzie na łatwiznę, że w głowie jej tylko imprezy i modne ciuchy, już nie wspomnę o alkoholu i narkotykach.

A ja chciałbym pokazać światu, że jest pokolenie młodych ludzi, którzy wiedzą kim są i dokąd zmierzają, mają pasje i żyją nimi, że młody Polak też coś potrafi. 

 DWUNASTKA Z PASJĄ

 To dwanaście nietuzinkowych osób, które znam osobiście, a które swoją pasją i optymizmem      życia zarażają innych. Idą odważnie przez świat, pokonują trudności, czasami upadają, ale  powstają i dążą dalej do realizacji swoich celów oraz spełniają swoje marzenia. 

 To między innymi  ich twarze, historie, głosy będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć jeśli wesprzecie  mój projekt. 

Kuba Seweryn – student  Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, sport i zdrowie to jego pasja, jest trenerem personalnym, instruktorem narciarstwa, ale to nie wszystko. Niedawno napisał na swoim fanpage’u  wyznanie: 

„Z ręką na serduszku, obiecuję i dotrzymam słowa, że będę miał pracę wielokrotnie lepszą od niejednego prawnika i lekarza i że moje zarobki będą przewyższać ich zarobki. Dlaczego – znowu spytacie? Bo realizuję się w tym, co jest moją pasją, a nie w tym, co modne. Co z tego wynika? To ja mogę kiedyś ustanawiać poziom polskiego sportu, a nie biegać jako zwykły szaraczek za swoim szefem.”

 Zuzanna Paryż - uczennica VII Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu, jej pasją jest jazda na skatboard'zie, longorboard'zie, gdy wiatr rozwiewa jej włosy - czuje, że żyje.  O swojej pasji mówi:

"Kazda minuta odpychania i większego smrodu jakim jest pot sprawia mi przyjemność. Jazda na desce, siniaki, ból, zajawa."

 Nazar Miroszniczenko - przyjechał wraz z rodziną z Ukrainy, ale w Polsce czuje się jak w domu. Jest blogerem, youtube'rem, kamerzystą, tworzy muzykę,  gra na basie, podkłada muzykę do seriali. Jeśli podejmuje działania w którejś z tych dziedzin robi to z pasją, kreatywnością i wielkim poświęceniem. Zapytany co jest jego pasją odpowiada:

"Moja pasja to muzyka, kiedy stopa i bass grają synchronicznie, moje ciało zaczyna robić falę." 

 

NA CO ZBIERAM?

Nagranie, a następnie dobry montaż to doskonały sposób na opowiedzenie 12 historii o 12 młodych, wspaniałych osobach z pasją. 

Mam aparat z funkcją kamery, talent i pasję, a zbieram pieniądze potrzebne na sprzęt i oprogramowanie niezbędne do obróbki zdjęć, tworzenia muzyki, montażu i produkcji filmów oraz wydania Foto-Książki "Dwunastka z pasją". 

Koszt to ok. 6000 zł  

Jeśli osiągnę 100%, pieniądze przeznaczę na potrzebny sprzęt i od razu biorę się do pracy. 

Jeśli zbiórka przyniesie więcej pieniędzy to dokupię jeszcze:

profesjonalny mikrofon do prowadzenia vlogów, statyw dynamiczny oraz oświetlenie.

Sam nie jestem w stanie pokryć tego kosztu. Wierzę, że z Waszą pomocą mam szansę zrobić krok w kierunku spełnienia marzenia, rozwinięcia swojej pasji oraz promowania młodych ludzi z pasją. 

Jeśli osiągnę 100% będziecie współtwórcami projektu DWUNASTKA Z PASJĄ i razem pokażemy światu, że MŁODY POLAK (i nie tylko POLAK)  MA PASJĘ I TEŻ COŚ POTRAFI. 

 Będę bardzo wdzięczny za każde wsparcie mojego projektu DWUNASTKA Z PASJĄ, a ze swej stronę oferuję następujące NAGRODY:

 ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

  PLAKAT 

 TORBA PŁÓCIENNA

PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA JAKO NAGRODY

 

 

 

INFORMACJE DODATKOWE:

Moje działania można śledzić na fanpage'u. Wrzucam zdjęcia z sesji, z przygotowań do realizacji projektu. 

 https://www.facebook.com/artestheticspl

instagram.com/jestemmatich

 

Jeśli macie pytania piszcie do mnie przez Facebooka lub mail:

matichrachol@gmail.com