Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

dogsintrees

dogsintrees

Gdynia

Nazywamy się dogs in trees. Jest nas dwóch i od jakiegoś czasu tworzymy dźwięki, zawieszone gdzieś między różnymi gatunkami. Choć sami wolimy się tego nie podejmować, to inni najczęściej określają naszą muzykę jako mieszankę zimnej fali, ambientu i elektroniki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3361 PLN z 4300 PLN

40 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 13.06.2014 18:06

psy wychodzą z drzew

O projekcie

 

Cześć!
Nazywamy się dogs in trees i w ramach tego projektu chcemy zebrać środki na profesjonalne wydanie płyty. 
Jest nas dwóch i od jakiegoś czasu tworzymy dźwięki zawieszone gdzieś między różnymi gatunkami (nie tylko muzycznymi). Choć sami wolimy się tego nie podejmować, to inni najczęściej określają naszą muzykę jako mieszankę zimnej fali, ambientu i elektroniki. Jak dotąd wydaliśmy własnymi siłami kilka EPek, które zyskały pochlebne recenzje w „blogosferze”. Między innymi, napisali o nas:
WAFP: „Muzyka Dogs In Trees jest jak chłodziwo w rurach zamrażarki – odbiera ciału ciepło i wyostrza zmysły. Jesteście gotowi, by tego spróbować?”
rock3miasto„Dogs in Trees na pewno intrygują, całość twórczości zespołu można porównać dzięki zapoznaniu się z poprzednimi wydawnictwami – „Winter Machine” oraz „Brzeziny”. Pomysł jest, możliwości są, potencjał także. Zobaczymy, co Psy pokażą w przyszłości.” 
Wszystkich naszych wydawnictw posłuchać można na:
iluzje ep
to be forlorn
 iluzje ep                                                                                   to be forlorn 
winter machine ep
 winter machine ep                                                                 brzeziny
 
Wiosną psy wychodzą z drzew. 
Zgodnie z odwiecznym prawem natury, wraz z nadejściem najbardziej ożywionej z pór roku postanowiliśmy wydać kolejną mini płytę.
Do tej pory produkowaliśmy i publikowaliśmy swoją muzykę własnymi siłami, głównie w formie cyfrowej, tym razem jednak chcielibyśmy zainwestować w profesjonalny miks i mastering i wypuścić prawdziwe, fizyczne CD. Nowy materiał na płytę jest już prawie gotowy. Trzeba jeszcze dograć to i owo, zdecydować z czego zrezygnować, wysłać ścieżki do finalnej obróbki, opracować koncepcję graficzną, a potem już tylko skierować całość do tłoczni.
I właśnie do tego potrzebujemy Waszego wsparcia. Jeśli podoba się Wam to, co robimy i chcielibyście pomóc nam zrobić kolejny, profesjonalny krok ku nowej płycie, my odwdzięczymy się w zamian dozgonną psią sympatią i dużym wyborem nagród.
Poniżej utwór otwierający nowy materiał, w wersji jeszcze nieostatecznej (pre-master):
Uwaga!
Projekt zakończy się sukcesem tylko jeśli zebrana zostanie cała kwota, o którą prosimy (lub większa). W przeciwnym razie, dokonane przez Was wpłaty zostaną zwrócone. Nikogo nie pogryziemy i nikomu nie stanie się krzywda, ale aby zwiększyć szanse na powodzenie projektu i sprawić by psy na dobre zagościły w muzycznej świadomości, prosimy bardzo: udostępniajcie link do naszej zbiórki i informujcie o nas swoich znajomych!
_________________________________________________________________
Więcej informacji o nas znajdziesz tu:
 
 

Media o Twoim projekcie:

DOGS IN TREES: zimny ambient

fdk.iq.pl | 2014-05-17

Dogs in trees to kolejny projekt muzyczny z Trójmiasta. Duet istnieje od 2010 roku i gra mieszankę tzw. zimnej fali, ambientu i elektroniki. Muzycy maja na koncie już kilka EPek, a teraz przygotowują się do profesjonalnego wydania pierwszej pełnowymiarowej płyty.

[Przed premierą] Dogs In Trees: Teraz i jutro (+ zbiórka na wydanie płyty)

wearefrompoland.blogspot.com | 2014-05-13

Dogs In Trees nie trzeba specjalnie przedstawiać czytelnikom WAFP - wydali do tej pory cztery EP-ki i recenzje ich wszystkich znajdziecie na naszych stronach. Teraz planują wydanie albumu z profesjonalnym masteringiem - i potrzebują pomocy swoich fanów.