Dołącz do naszej społeczności!

Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Kategoria - Książki/Publikacje

135%

Postęp

26978 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie

Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Mam na imię Ania. Chciałabym wydać autorską, ilustrowaną książkę edukacyjną pod tytułem „Dlaczego dzieci jedzą śmieci?”. Pracowałam nad nią każdego dnia przez ostatnie 2 lata. Kierowała mną ogromna siła do rozgryzienia tematu współczesnych, niebezpiecznych "smakołyków".  Nadszedł czas na realizację marzenia. Samodzielnie zajmę się wydaniem, dystrybucją i promocją książki by skutecznie dotrzeć do grupy najmłodszych odbiorców i ich rodziców oraz opiekunów.

Dlaczego za pomocą Polak Potrafi? Ponieważ książkę stworzyłam dla ludzi i chcę, aby o wydaniu jej zdecydowali ludzie, dla których ważne jest zdrowie dzieci.

Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?Projekt Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Cel 1. Dzieci NIE są koszem na śmieci!

Bardzo lubię słowa Hipokratesa „Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”!

Dziś, żyjemy w dziwnych czasach, w których sztuczne jedzenie zawierające wiele chemicznych dodatków zamiast odżywiać i wzmacniać organizm, powoduje osłabienie i powolne zatruwanie.

Projekt Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Czy Krzyś wyłysieje i obrośnie grzybami?" - pyta Lukrecja. Lukrecja, nie potrafi zrozumieć, dlaczego człowiek, będący najbardziej inteligentną istotą na ziemi, nie wie najważniejszego - co jeść, a by nie chorować i żyć zdrowo do końca życia? A może właśnie jedzenie jest powodem większości chorób? Dlaczego więc dorośli chętnie częstują dzieci kolorowymi truciznami?

Ten temat, zasługuje na wielką uwagę! 

Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

 Cel 2. Uzależnienie i reklama.

 „Krzyś myśli tylko o jednym... Ciocia powiedziała, że jest uzależniony od śmieciowego jedzenia. Zawarty w nim cukier to narkotyk, którego stał się niewolnikiem. Dlatego jego zachowanie jest nienaturalne: ma słabą pamięć i koncentrację, szybko wpada w złość i czesto woła: Jeść! Jeść! Jeść!... - Ale tylko śmieci. "

Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Reklama i kolorowe opakowania manipulują dziećmi, aby jadły, jadły i jadły, a rodzice kupowali i kupowali. Dziś, w lesie supermarketów, szybko małe dziecko zostaje przeprogramowane za pomocą reklam kierowanych do młodych mam oraz samych dzieci.

Celem tej książki jest edukować zarówno najmłodszych, jak i rodziców oraz opiekunów. 

„Ciocia powiedziała, że trzeba mieć oczy szeroko otwarte i czytać co napisane jest na opakowaniu i etykietach...” 

Cel nr 3. Napisać PORADNIK Odważnych Lekarzy składający się z 10-ciu rad.

Zaktywizowanie Odważnych Lekarzy wszystkich specjalizacji, którzy kochają dzieci, do udziału w napisaniu do mojej książki PORADNIKA, atrakcyjnego z punktu widzenia dzieci. 

Jesteś Lekarzem? Może Specjalistą od spraw żywienia? Kochasz dzieci? Wiesz, jak ważne jest ich odżywianie, a rekalamy atakują śmieciami w kolorowych opakowaniach? Dzieci potrzebują Twojej wiedzy! Napisz ze mną RADĘ dla dzieci, która uzupełni opowieść. Zredagujemy ją w języku Lukrecji i podpiszemy Twoim imieniem i nazwiskiem. Staniesz się współautorem nowatorskiej, mądrej i pięknej książki  dla dzieciaków. :)

Projekt Dlaczego dzieci jedzą śmieci? 

Dodanie rady to nagroda za wsparcie - szczegóły sprawdź w szarym, bocznym panelu z nagrodami, punkt "nagroda dla ODWAŻNYCH LEKARZY za 2.000 zł lub więcej!". 

Do poradnika potrzebne są informacje, o pożytecznych bakteriach w jelitach, o współpracy jelit z mózgiem. Co zjadać, aby mieć lepszą pamięć, aby mieć energie na zabawę i naukę? A co zjadać, aby wzmocnić odporność organizmu przed przeziębieniem? Uważam, że dzieciom również przydadzą się informacje o korzyściach z samodzielnego przyrządzania posiłków i wspólnym zjadaniu z najbliższymi. Jak zachować się, kiedy obcy dorośli częstują śmieciami.
Oczywiście jestem otwarta na ciekawe dla dzieci pomysły od Was, Odważni Lekarze. Zapraszam :) 

 Cel nr 4. Przekazanie książek organizacji ZACZYTANI, którzy tworzą biblioteki dla dzieci i młodzieży znajdującej się w szpitalach, świetlicach oraz rodzinnych domach dziecka i hospicjach. Natomiast osobiście w okolicach mojego miasta rozdam książki państwowym przedszkolom, przychodniom do poczekalni, świetlicom, szpitalom itp.

 

Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?    Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Opowieść małej Lukrecji, która bardzo lubi Krzysia, jednak on woli słodycze i zjadłby nawet skarpety gdyby były pachnące, słodkie i chrupiące. Lukrecja obserwuje rodzinę Krzysia i zauważa panujące w niej straszne nawyki żywieniowe.
Wujek krzysia wychodował w brzuchu potwora zwanego rakiem, a mama Krzysia karmi jego małą siostrę słodkimi bułkami, aby cicho siedziała w wózku... "To straszne!" Krzyś potrzebuje pomocy: „Święty Mikołaju nie przynoś Krzysiowi szkodliwych słodyczy!!!”- Prosi Lukrecja.

 

Projekt Dlaczego dzieci jedzą śmieci?Projekt Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Lukrecję narysowałam 9 lat temu w ASP, na zajęciach z ilustracji książki w pracowni Tomasza Jury, u którego robiłam dyplom.
Postać jest małą dziewczynką, małą detektyw, która obserwuje rzeczywistość. Lukrecja odebrała za swoją działalność w październiku 2016 nagrodę od Komitetu Ochrony Praw Dziecka i otrzymała znak „ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU” za udział w książce „Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?”.  Książka wystąpiła na antenie TVP ABC w programie dla dzieci "MOLIKI KSIĄŻKOWE"  oraz w Radiowej Trójce w programie "DZIECI WIEDZĄ LEPIEJ."  Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?  Wiele blogów internetowych i kilka magazynów chętnie pisało o niej, za co bardzo dziękuję.
Projekt Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Lukrecja jest bohaterką edukacyjnej opowieści. 9 lat temu moje pierwsze ilustracje tej książki (zatytułowanej wtedy ”Lukrecja”) nominowane były do nagrody w międzynarodowym konkursie „Książka Dobrze Zaprojektowana - Zacznijmy od dzieci”. Umieszczono ilustrację z Lukrecją na pokonkursowej wystawie w Rondzie Sztuki w Katowicach, na Międzynarodowych Targach Poznańskich reprezentując "Książkę dobrze zaprojektowaną..." Lukrecja zawędrowała także do Salonu Ilustratorów w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, a po roku dostała list od Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi z zaproszeniem do prezentacji na targach w Seulu. Wtedy Lukrecja została w domu, ponieważ była jeszcze mała i niedojrzała.

2 lata temu całą książkę o Lukrecji podzieliłam na kilka części: pierwsza dotyczy próchnicy - „Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?” i została wydana za pomocą Polak Potrafi i pomogła wielu dzieciom zrozumieć zębowe sprawy.  Druga część projektu dotyczy jedzenia -  „Dlaczego dzieci jedzą śmieci?” i dziś losy tej książki są w Waszych rękach. :) Pomożecie?
Trzecia część pozostanie jeszcze w tajemnicy.

 

Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci? Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Książka to 66 ilustrowane strony i okładka o wymiarach 225 mm / 225 mm, grubość grzbietu 8 mm. Bardzo zgrabny format mieszczący się w rączkach dziecka i w torbie mamy. Rozkładówki drukowane będą na kartonie 200g, a nie na najczęściej używanym papierze kredowym, dzięki temu książka "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?" będzie trwała i wyjątkowa w swoim wyglądzie, tak jak ją sobie wymarzyłam.  Strony bedą klejone i zszywane. Okładka dodatkowo foliowana folią matową, która doskonale zabezpieczy książkę przed pobrudzeniem. Rozkładana okładka będzie pełniła dodatkową rolę - PORADNIKA dla dzieci i dorosłych. 

Ilustracje wykonałam samodzielnie moją ulubioną techniką. Również tekst napisałam własnoręcznie za pomocą tabletu graficznego, aby ilustracje i tekst tworzyły jedną, graficzną całość. Zapraszam do oglądania prezentacji wybranych stron książki:

                                            Kampania finansowania społecznościowego Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Kampania finansowania społecznościowego Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

 

Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Bo polskie dzieci i ich rodzice potrzebują tej książki. 

Bo dziecięce brzuszki mają dostarczać organizmowi najpotrzebniejszych składników, a nie śmieci.

Bo przeraża mnie, że częste częstowanie dzieciaków szkodliwymi słodyczami naturalnie przyjmowaną tradycją.

Bo często wdrażamy złe nawyki żywieniowe – i one są powodem wielu dolegliwości u dzieci.

Bo niebezpieczna chemia w jedzeniu jest powodem wielu chorób ciała i mózgu.

Bo chcę, aby dzieci wyrosły na zdrowych i mądrych dorosłych cieszących się życiem.

Bo przeraża mnie, że maszyna korporacji decyduje o zdrowiu naszych dzieci.

Bo kiedyś reklama była moją zawodową pasją. Przez 15 lat zrozumiałam i doświadczyłam, że reklama kierowana do dzieci może być niebezpieczna.

Bo szkodliwe jedzenie uzależnia. 

Bo świadomie studiowałam na ASP ilustrację i projektowanie graficzne, aby dotrzeć do świadomości ludzi z trudnymi i nielubianymi sprawami. 

Bo jestem matką. <3

 

Projekt Dlaczego dzieci jedzą śmieci?Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

1. Duuuuużo się uczyłam, ponieważ temat jedzenia okazał się dziś najtrudniejszym tematem, który dotyczy nas wszystkich. Każdy z nas jest odmienną istotą, nie jesteśmy jednakowi. Ciekawość zaprowadziła mnie od matki ziemi aż do piekła, gdzie dowiedziałam się najwięcej o współczesnych „smakołykach”. :)  

2. Zaprojektowałam książkę, napisałam treść, narysowałam ilustracje, ręcznie opracowałam typografię tekstu. 

3. Zleciłam korektę tekstu, wykonałam próbne wydruki. Zorganizowałam i zaprojektowałam serię gadżetów oraz identyfikację wizualną do promocji książki. 

4. Założyłam własne małe wydawnictwo KASZAMANNA i mam już specjalny numer ISBM dla ksiażki oraz kod kreskowy. 

5. Dystrybutorzy „Platon”, „Ateneum” i „Motyle Książkowe”czekają na tę książkę, ponieważ pierwsza  „Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?” została dobrze odebrana i przetarła drogi do sprzedawców m.in.: „empik, „merlin.pl”, "amazone". 

6. Odważyłam się zaprosić Was do mojego nowego projektu, który znowu (bardzo wierzę) przyda się dzieciom i ludzkości. :) 

Kampania finansowania społecznościowego Dlaczego dzieci jedzą śmieci?Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

1. Cała akcja o zbiórce na Polak Potrafi będzie prezentowana na Facebooku książki. Później, będę opisywała przygody związane z realizacją.

Dołącz już dziś, klik > Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

2. Po pomyślnej zbiórce rozpocznę wysyłanie maili do Was z prośbą o adres wysyłki wybranych prezentów

3. Kiedy Odważni Lekarze przekażą mi treść do poradnika zlecę korektę i zacznę pisanie poradnika.

4. Samodzielnie przygotuję książkę do druku.

5. Zlecę wydruk  2.000 egzemplarzy (większa ilość zależy od zebranej kwoty.) 

6. Rozpocznę promocję książki i sprzedaż.  

7. Pieniądze ze sprzedaży książki przeznaczę na pracę nad kolejną, III częścią serii. 

Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?Projekt Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Anna Poznańska  (Anna Manna Poznańska) , 35 lat – mama 3,5 letniej Róży, która lubi jajeczka, jabłka i malinki, wodę i koktajle. Róża wie, że są na świecie słodycze zdrowe i niezdrowe.Od roku mieszka z nami zabrana ze schroniska kolorowa kotka o imieniu Kasia. Mieszkamy w małym kamiennym domku, który dawno temu był stolarnią, później warsztatem fotograficznym.

O naszym domku pisali tutaj > natemat.pl  :)

„Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?” to moja pierwsza książka, którą wydałam samodzielnie dzięki zbiórce na Polak Potrafi i dla niej założyłam własne, małe wydawnictwo „KASZAMANNA”. Za książkę o zębach otrzymałam wyróżnienie w kategorii „kultura – wydawnictwo edukacyjne” w XVI edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku”. Nagrodę przyznał KOMITET OCHRONY PRAW DZIECKA.

Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Dawno temu, za górami i lasami była Anna (Manna) Maciągowska, to też ja, ale przed ślubem. :) Pod tym imieniem i nazwiskiem zrobiłam dyplom z ilustracji na ASP. Bedąc studentką, to graficzna i malarska praca dla stomatologów przynosiły mi najwięcej frajdy. Moje realizacje identyfikacji graficznej wnętrza praktyki stomatologicznej otrzymały wyróżnienie w konkursie „Top Design Gabinety Stomatologiczne”. Później, inny gabinet wygrał pierwsze miejsce. Efekty mojej artystycznej współpracy były publikowane w magazynach internetowych oraz w prasie (Dziennik Zachodni, Architektura, Dobre Wnętrze).

Mówię o sobie, że zajmuję się "projektowaniem dla odważnych lekarzy", a od kilku lat także dla ich najmłodszych pacjentów. 

Poza tym, bardzo lubię malować i sprzedaję obrazy malowane własną technika mieszaną. 

Najważniejsze jest dziś! :) Przez ostatnie 2 lata moje zawodowe serce i czas poświęciłam nowej książce „Dlaczego dzieci jedzą śmieci?”. 

Co się wydarzy dalej? Zobaczymy razem. :) 

Kampania finansowania społecznościowego Dlaczego dzieci jedzą śmieci?Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

 1. KSIĄŻKI „Dlaczego dzieci jedzą śmieci?” i książki „Dlaczego dorośli mają dziwne zęby” Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

2. Śmieciowe ILUSTRACJE z podziękowaniem za pomoc finansową dla książki, w wersji wirtualnej (pdf) lub drukowanej. Taką ilustrację możesz ładnie umieścić w ramce formatu A4.

3. Duże ILUSTRACJE w zestawach do wyboru: Zstaw "ZĘBOWY" lub zestaw "ŚMIECIOWY". Na Twoje życzenie mogę wymiecić ilustrację na inną, Twoją ulubioną. :) Ilustracje mają wymiar 462mm/231mm (ok A3) i drukowane będą na grubym papierze 250 gr. Kampania finansowania społecznościowego Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

4. Śmieciowe TABLICE EDUKACYJNE, składające się z dwóch plansz (A3) z ilustracją brzucha Krzysia.

Kampania finansowania społecznościowego Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Na planszach dziecko rysuje zjedzone śmieci i zdrowe smakołyki. Planszę mają za zadanie pokazać i porównać ilość i jakość zjadanych łakoci przez określony czas, na przykład w ciągu jednego miesiąca. Co ułatwi zmianę nawyków na lepsze. 

5. Śmieciowe TORBY na zakupy.

6. Śmieciowe PLAKATY w formacie A3

7. Śmieciowe POCZTÓWKI. Pocztówki są fajne. Można ich używać jako zakładki do książek, ozdobić lodówkę lub włożyć w ramkę.

Projekt Dlaczego dzieci jedzą śmieci? 

8. Śmieciowe KOLOROWANKI, specjalnie narysowane przeze mnie. To 4 strony A4.  Kolorowanki wysyłam do Was w pliku pdf. do wydrukowania w domu. 

9. PORADNIK Odważnych Lekarzy. To wyjątkowy poradnik, który stworzą wspierający ten projekt lekarze i specjaliści. Poradnik można otrzymać drukowany lub w wersji jpg na monitor.

10. Małe Śmieciowe KOSZULKI dla DZIECI.
1. Koszulka z brzuchem i napisem "Nie jestem koszem na śmieci" (wersja tańsza)
2. Koszulka z Krzysiem "Dziecko nie jest koszem na śmieci" (wersja droższa)
Koszulki są firmy "
Fruit of the Loom" (165 g/m²), dostępne w 3 kolorach do wyboru.

Projekt Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Projekt Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

 

Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

 Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

 

11. NAGRODA DLA ODWAŻNYCH LEKARZY. Udział w napisaniu PORADNIKA! Przygotowałam wspaniały zestaw prezentów dla Odważnych Lekarzy za udział w projekcie. (Przeczytaj ostatnią nagrodę po prawej stronie monitora w szarej tabeli z nagrodami. To nagroda za 2.000 zł lub wiecej). Odważny Lekarzu, dzieci potrzebują Twojej wiedzy! :) Napisz ze mną RADĘ dla dzieci, która uzupełni opowieść. Zredagujemy ją w języku Lukrecji i podpiszemy Twoim imieniem i nazwiskiem. Staniesz się współautorem nowatorskiej, mądrej i pięknej książki dla dzieciaków. Poradnik będzie prezentem dla innych wspierających projekt. 

Kampania finansowania społecznościowego Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

11. REKLAMA w postaci cyfrowego plakatu SPONSORA na Twój Facebook z informacją o finansowym wsparciu książki. :) Pracujesz lub jesteś właścicielem praktyki lekarskiej lub przedszkola itd.?  Po wybraniu nagrody z REKLAMĄ, szybko prześlij na mój mail swoje logo i wybrane zdjęcie, a ja wykonam grafikę dla Ciebie. Twoją reklamę SPONSORA  zamieszczę również na facebooku mojej książki, którą zobaczy przeszło 1500 moich obserwatorów, a nawet więcej. :) Grafikę wykonam i opublikuję max do 5 dni od Twojej wpłaty na Polak Potrafi, podczas trwania zbiórki.  

 

MASZA pytanie do mnie? :)
Napisz proszę maila > dziecijedzasmieci@gmail.com

 

  Kampania finansowania społecznościowego Dlaczego dzieci jedzą śmieci?    Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Potrzebuję 19.892 złotych na wydrukowanie 2.000 książek i promowanie książki. Na nagrody dla Was, na wysłanie prezentów do Was i na opłaty dla Polak Potrafi.
Jeśli zbiorę 30.000 złotych, to wydrukuję 500 książek więcej i zainwestuję na większą i bardziej atrakcyjną reklamę książki.

 

            Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

 

Kampania finansowania społecznościowego Dlaczego dzieci jedzą śmieci?   Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

 

 

                                          Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

 

    Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

 Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

               

                       Kampania crowdfundingowa Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

       

       Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

 

                                  Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

    

    Projekt Dlaczego dzieci jedzą śmieci?    

                                Kampania finansowania społecznościowego Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

                         Zbiórka Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

 

 

 

 

252

Wspierający

26978 zł

Z całkowitej kwoty 19892 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 05.06.2017

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

14 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 5 zł lub więcej!

Wyślę do Ciebie mailem ilustrowane podziękowanie! :)

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Wyślę do Ciebie mailem ilustrowane podziękowanie! :)
+ 3 "śmieciowe" kolorowanki do wydrukowania w domu. :)

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Wyślę do Ciebie podziękowanie mailem:
+ 3 "śmieciowe" kolorowanki do wydrukowania w domu.
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy :)

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Wyślę do Ciebie podziękowanie mailem:
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy :)
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF
do wydrukowania w domu. :)

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 26 zł lub więcej!

Wyślę do Ciebie listonosza:
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
(drukowane A3 )
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem :)
+ PLAKAT
+ drukowany PORADNIK Odważnych Lekarzy

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 35 zł lub więcej!

Wyślę do Ciebie listonosza:
+ TORBA z Krzysiem :)
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ Pocztówkę z Krzysiem
+ drukowany PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ PLAKAT

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 37 zł lub więcej!

:) KSIĄŻKA wysłana pocztą!
"DLACZEGO DZIECI JEDZĄ ŚMIECI?"
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF do wydrukowania w domu

88 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 45 zł lub więcej!

Wyślę do Ciebie listonosza:
+ KSIĄŻKA! :) "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

40 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 59 zł lub więcej!

Wyślę do Ciebie listonosza:
+ KSIĄŻKA! :) "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"
+ TORBA z Krzysiem
oraz
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie :)
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy :)
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

27 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 69 zł lub więcej!

Listonosz przyniesie 2 KSIĄŻKI
"Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 79 zł lub więcej!

ZESTAW ZĘBOWY! 2 Książki
1. "Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?
2. "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"
oraz
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

46 Wspierających
Pozostało: 7 z 10

Nagroda za 89 zł lub więcej!

KOSZULKA z BRZUCHEM Krzysia (seria 1.)
+ KSIĄŻKA "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

3 Wspierających
Pozostało: 5 z 10

Nagroda za 99 zł lub więcej!

KOSZULKA z kolorowym KRZYSIEM (seria 2.)
+ KSIĄŻKA "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 99 zł lub więcej!

TORBA + 2 różne KSIĄŻKI
1. "Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?
2. "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"

oraz
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF (A4 czarno-białe)

20 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 99 zł lub więcej!

TORBA + 2 KSIĄŻKI "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"

oraz
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF (A4 czarno-białe)

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 119 zł lub więcej!

REKLAMA Sponsora + KSIĄŻKA "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"

oraz
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF (A4 czarno-białe)

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 139 zł lub więcej!

REKLAMA Sponsora + KSIĄŻKA "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?" + TORBA

oraz
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

1 Wspierający
Pozostało: 8 z 10

Nagroda za 139 zł lub więcej!

KOSZULKA z BRZUCHEM Krzysia (seria 1.)
+ TORBA + KSIĄŻKA "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"
oraz
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

2 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 149 zł lub więcej!

KOSZULKA z kolorowym KRZYSIEM (seria 2.)
+ TORBA + KSIĄŻKA "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"
oraz
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Duże ZĘBOWE ILUSTRACJE. Zestaw 4 sztuki
z książki "DLACZEGO DOROŚLI MAJĄ DZIWNE ZĘBY?"
oraz
DWIE różne KSIĄŻKI
1. "Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?
2. "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"

+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

3 Wspierających
Pozostało: 7 z 10

Nagroda za 259 zł lub więcej!

DUŻY ZESTAW ZĘBOWY

2 x TORBA + 2 KOSZULKI do wyboru 2 x KSIĄŻKI
1. "Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?
2. "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"

oraz 2 x
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

3 Wspierających
Pozostało: 9 z 10

Nagroda za 259 zł lub więcej!

DUŻY ZESTAW ŚMIECIOWY
2 x TORBA + 2 x KSIĄŻKA "Dlaczego dzieci jedzą śmieci? + 2 KOSZULKI do wyboru

oraz 2 x
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 330 zł lub więcej!

10 KSIĄŻEK "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"

oraz
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ 10 POCZTÓWEK z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Ekspertów i Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 359 zł lub więcej!

Duże ŚMIECIOWE ILUSTRACJE. Zestaw 4 sztuki
z książki "DLACZEGO DZIECI JEDZĄ ŚMIECI"

oraz
TORBA + KOSZULKA + 2 różne KSIĄŻKI
1. "Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?
2. "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"

+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 359 zł lub więcej!

Duże ZĘBOWE ILUSTRACJE. Zestaw 4 sztuki
z książki "DLACZEGO DOROŚLI MAJĄ DZIWNE ZĘBY?"

oraz
TORBA + KOSZULKA + 2 różne KSIĄŻKI
1. "Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?
2. "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"

+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ POCZTÓWKĘ z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 630 zł lub więcej!

20 KSIĄŻEK "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"

oraz
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ 10 POCZTÓWEK z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Ekspertów i Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

SPONSOR!
Masz wielkie serce i chcesz dać 1000 zł.
Twoje logo zamieszczę w książce i na stronie wydawnictwa www.KASZAMANNA.net
Wspaniale! :)
Dziękuję.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 1630 zł lub więcej!

Nagroda na życzenie sponsora z WIELKIM SERCEM
od:
Centrum Stomatologii Estetycznej MONIKA BOGUSZ
http://www.superdentist.pl/
:)

10 KSIĄŻEK "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"
10 KSIĄŻEK "Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?"

+ specjalne podziękowanie na facebooku książki
+ Twoje logo zamieszczę w książce i na stronie wydawnictwa www.KASZAMANNA.net

oraz
+ TORBA
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ 10 POCZTÓWEK z Krzysiem
+ PLAKAT
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Ekspertów i Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

1 Wspierający
Pozostało: 6 z 10

Nagroda za 2000 zł lub więcej!

ODWAŻNI LEKARZE! :) Stomatolodzy już są i dziękuję.

Twoja rada w PORADNIKU książki "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"

oraz
+ 10 KSIĄŻEK "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"
+ Książka "Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?
+ 10 x POCZTÓWKA z Krzysiem
+ 10 x PLAKAT
+ TORBA
+ KOSZULKA (wybrany wzór)
+ 3 duże ILUSTRACJE
+ ILUSTRACJA z podziękowaniem za wsparcie
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy

Dodatkowo: Promowanie Odważnego Lekarza na Facebook książki i przygotowanie grafiki - REKLAMY dla SPONSORA.

Wyślę do Ciebie mailem:
+ ilustrowane podziękowanie
+ 3 "śmieciowe" KOLOROWANKI
+ PORADNIK Odważnych Lekarzy
+ EDUKACYJNE TABLICE z Brzuchem Krzysia w PDF

5 Wspierających

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: