Quantcast
Polak Potrafi!
48 tys.

Debiutancki Album zespołu PROJEKT PATRYOCI

projektpatryoci, Koszalin  
Jesteśmy tu po to, aby wydać z Wami swój debiutancki album po roboczym tytułem "DNA". Już niedługo nasz wspólny krążek może ujrzeć światło dzienne!

90%

Postęp

8929 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Pomóż Janikowi wystąpić na Mistrzostwach Świata Ironman

Przemysław Janik, Warszawa, Polska  
Zrobiłem to!! Zakwalifikowałem się na Mistrzostwa Świata Ironman na Hawajach. Już wkrótce....08.10.2016 przepłynę 3,8 km, przejadę rowerem 180 km i na deser przebiegnę maraton, czyli 42,2 km. Ja jestem gotowy !!! A Wy? Pomożecie?!

59%

Postęp

7458 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

Projekt YELLOWBOOK

Mirosław Kardaś, Szczecin, Polska  
Trzecia część serii książek dotyczących nauki programowania mikrokontrolerów w języku C. Budowa projektów od podstaw, w oparciu o różne biblioteki z poprzednich odcinków. Modem GSM, komunikacja SMS/GPRS. Wyświetlacz matrycowy i in

240%

Postęp

62598 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

PetsOnBoard - Drugi dom dla Twojego pupila

PetsOnBoard, Polska  
Stwórzmy wspólnie platformę online, która będzie łączyć właścicieli psów, szukających dla nich tymczasowej opieki ze sprawdzonymi i doświadczonymi opiekunami. Chcemy dać psiakom drugi dom, gdy ich właściciel jest daleko.

36%

Postęp

5489 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Grzegorz Ciechowski - Andrzej Świetlik

Bruno Ciechowski, Warszawa, Polska  
Album fotograficzny Andrzeja Świetlika dedykowany Grzegorzowi Ciechowskiemu. 15 lat po śmierci Obywatela G.C. przyjaciel oraz syn wydają niepublikowane dotąd portrety ikony polskiego rocka.

18%

Postęp

5221 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Planetarium ze Słupska jedzie na Stanford

slupskplanetarium, Słupsk, Polska  
Uczniowie ze Słupska budują własne planetarium, które zostanie przedstawione na międzynarodowej konferencji edukatorów Fablearn na Stanford Univeristy w USA. Dzięki Tobie, możemy promować pracę i jakość pracy polskich uczniów.

26%

Postęp

7364 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

Niemiecki na wesoło

newway.cjo, Opole  
Najnowszy zeszyt ćwiczeń Niemiecki na Wesoło 2 w zasięgu ręki. Piętnaście tematów, 49 kart pracy, mnóstwo naklejek. Z waszą pomocą wydrukujemy pierwszych 500 egzemplarzy.

31%

Postęp

1734 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Mistrzostwa świata biegów OCR w Kanadzie

Tomasz Danielkiewicz, Wrocław, Polska  
Nazywam się Tomasz Danielkiewicz i z Waszą pomocą wybieram się na Mistrzostwa Świata OCR w Kanadzie już 14 października. Bieganie jest moją pasją od dziecka a wygrywanie biegów z przeszkodami stało się celem.

24%

Postęp

865 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

Polki W Finałach Klubowych Mistrzostw Europy

Ola Kocbuch, Gdańsk  
Po raz pierwszy dwie Polskie drużyny pomyślnie przeszły etapy kwalifikacji regionalnych i awansowały do finałowych rozgrywek Klubowych Mistrzostw Europy, które odbędą we Frankfurcie! Poznaj Frisbee i pomóż nam zagrać w FINAŁACH!!

67%

Postęp

5378 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

KOLORY DESZCZA ... BIRMA

DESZCZ, Poznań  
Angielski prozaik i poeta, autor Księgi dżungli Rudyard Kipling pisał: Oto Birma, kraj zupełnie niepodobny do wszystkich, które dotąd widziałeś . DESZCZ pisze - wstąp i rozkoszuj się wszystkim co tam jest najlepsze .

65%

Postęp

9834 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

WIDOK Z DUBROWNIKA - pomóż Muzeum kupić obraz!

tomir pisze o kulturze, Przemyśl, Polska  
Chcemy wspólnie z Wami kupić obraz, zanim wyjedzie za granicę. Widok z Dubrownika zawiśnie obok innych obrazów z podróży malarza Mariana Strońskiego w Muzeum w Przemyślu. To powrót do rodzinnego miasta, do domu. Na finał wernisaż!

81%

Postęp

5703 zł

Mamy już

8 dni

Do końca

Ruchem w autyzm czyli zajęcia sportowe dla autystyków

Euforja, Bielsko-Biała, Polska  
Autyzm to nie wyrok, ale musisz pomóc nam przybliżyć oba światy do siebie. Nasz projekt zakłada organizację unikatowych zajęć dla osób z autyzmem. Pomóż nam zebrać fundusze na: - sprzęt - trenera - zajęcia Liczymy na Ciebie!

0%

Postęp

50 zł

Mamy już

30 dni

Do końca

Szyndziel pomaga!

Tomasz Kondracki, Niepołomice, Poland  
Pomoż razem z Szyndzielem! Celem mojego projektu jest wydanie płyty w formie CD, wystawienie jej na sprzedaż a całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczyć na ręce Fundacji Bociany i Przyjaciele.

17%

Postęp

440 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

Herosi - debiut młodej autorki

jspandel, Rybnik, Polska  
Książka debiutującej autorki, która ma szansę wyjść poza granice internetu.

4%

Postęp

305 zł

Mamy już

37 dni

Do końca

Leguś - edukacyjny robot dla każdego

Adam Kita, Legionowo, Polska  
Leguś to niedrogi robot edukacyjny skierowany do początkujących robomaniaków, głównie dla dzieci i młodzieży. Postawienie pierwszych kroków ułatwia jego modułowa budowa, graficzne środowisko programowania i kursy e-lerningowe.

2%

Postęp

189 zł

Mamy już

57 dni

Do końca

Pulsson City Reset - Twoje miejsce na reset w mieście

Krystyna Pulsson, Warszawa, Polska  
Chcielibyście w 15 min pozwolić znużonemu ciału kompletnie się zregenerować w samym centrum miasta samym tylko ruchem? Postawcie z nami pierwsze takie miejsce w Polsce, gdzie postawimy Was na nogi. Postawcie na Pulsson City Reset!

101%

Postęp

15281 zł

Mamy już

Udany!

Status

Laptop drewniany

Marcin Marczak, Stary Folwark, Polska  
Najważniejszym jego atutem jest karta graficzna zbudowana z 12 pasteli suchych, 12 kredek Progresso, a także 12 farb akwarelowych. Laptop posiada również dwa ołówki, dzięki którym młodzi chirurdzy będą ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową, tworząc zarysy pod prace z farbami.

100%

Postęp

14032 zł

Mamy już

Udany!

Status

'Pułkownik Ptak' rozwija skrzydła!

Pułkownik Ptak, Warszawa, Polska  
Spektakl o marzeniach, o wariatach i o normalnych. Bawiący i poruszający, a przede wszystkim - komentujący naszą polską rzeczywistość. Niezwykły spektakl teatralny Pułkownik Ptak czeka na Państwa wsparcie!:)

107%

Postęp

6435 zł

Mamy już

Udany!

Status

Irangutan — wyprawa badawcza

rafalzaremba, Gdańsk, Polska  
Nie ma żadnych doniesień o występowaniu orangutanów w Iranie. Czy to zmowa milczenia? A może działa „układ”? Nie musicie tego sprawdzać samemu! Trzech nieustraszonych badaczy fauny wyruszy na rowerach, by rozwikłać tę zagadkę!

100%

Postęp

6048 zł

Mamy już

Udany!

Status