Dołącz do naszej społeczności!

Żukiem Przez Świat
Strony internetowe:
zukiemprzezswiat.pl

Żukiem Przez Świat

Wrocław

Jesteśmy grupą ludzi, która nie boi się podejmować ciężkich wyzwań. Z połączenia naszych dwóch pasji – miłości do zabytkowej motoryzacji oraz podróży – powstał projekt Żukiem przez świat. Naszą załogę tworzy 7 osób: Sylwia, Jacek, Gosia, Tomek, Kasia, Łukasz oraz Marcin. Razem rozwijamy naszą pasję oraz szykujemy i naprawiamy Żuka przed i w trakcie podróży.

aktualizacja projektu

Występ na żywo na wrocławskim Polegiwaczu

W najbliższą sobotę (23.08) poprowadzimy wykład, podczas którego opowiemy o naszych przygodach oraz o planach na Maroko jaki i o interaktywnym przewodniku, który mamy zamiar stworzyć. Będą zdjęcia, filmy i ciekawe opowieści.
Zapraszamy! Sobota godzina 19:00, Polegiwacz (Między Galerią Dominikańską a Muzeum Architektury)

aktualizacja projektu

Żuki w kolejnej gazecie!

Znajdziecie nas w dzisiejszym wydaniu Gazety Wrocławskiej. Dla tych, którzy nie mogą jej nabyć, zamieszczam odnośnik do wersji elektronicznej:

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3528749,z-wroclawia-do-maroka-zukiem-pokonaja-10-tys-kilometrow-zdjecia-film-mapa,id,t.html#komentarze

aktualizacja projektu

ŻPŚ w Auto Świat Classic

W najnowszym wydaniu Auto Świat Classic (Nr 4/2014 Sierpień - Wrzesień) ukazał się artykuł opisujący nasz projekt. Możecie o nas poczytać na stronie 70.

aktualizacja projektu

ŻPŚ w radio LUZ

W najbliższą sobotę 26.07, między godziną 10 a 12, nasza załoga udzieli wywiadu w Radio Luz na 91,6FM we Wrocławiu. Audycji można słuchać również poprzez http://radioluz.pwr.wroc.pl. Polecamy!