Dołącz do naszej społeczności!

Mateusz Zieliński
Strony internetowe:
zielinskimateusz.tumblr.com/

Mateusz Zieliński

Wrocław

Pasjonat fotograficzno-filmowy stale doskonalący warsztat. Stara się poświęcać jak najwięcej czasu uprawianiu pasji, doskonaleniu i poszerzeniu wiedzy. Uczestnik festiwali filmowych i wydarzeń kulturalnych, szczególnie śledzący sztukę współczesną. Wraz z rozwojem hobby poprzez jednorazówki Kodaka, aparaty na kliszę i kompakty, dotarł do lustrzanek, nagrywania filmów HDD, a w końcu, w jakości Full HD, by wreszcie powrócić do czarno-białej fotografii analogowej. Swoją przyszłość wiąże z filmem. Współzałożyciel grupy artystycznej NEGATYWni.

aktualizacja projektu

Termin zdjęć do filmu

Ze względu na prognozowane złe warunki pogodowe zdjęcia do filmu zostały przeniesione na początek maja.

aktualizacja projektu

Dziękujemy!

Zbiórka środków dobiegła końca, ale to oznacza, że nasza praca coraz bardziej się rozkręca. Powoli zbliżamy się do dni zdjęciowych, zaczynamy realizować nagrody.
Między innymi niedługo pojawi się post na fanpage'u na facebook'u z imiennymi podziękowaniami dla sponsorów.
Raz jeszcze dziękujemy wszystkim wspierającym oraz partnerom - to wszystko dzięki Wam!

aktualizacja projektu

Już tylko 19h do końca!

Mamy zebrane 79% potrzebnej do realizacji filmu kwoty! Do końca zbiórki pozostało 19 godzin! Zachęcamy do zapoznania się z nowymi nagrodami i wsparcia "Zabitego drzewa" na ostatniej prostej!

aktualizacja projektu

NOWE NAGRODY!

Mamy dla Was nowe nagrody! Są nimi zaproszenia na prapremierę i premierę oraz na spektakle do Teatru Polskiego we Wrocławiu, który patronem naszego projektu! Na tę chwilę mamy już 34% kwoty, a do końca pozostało 22 dni! Śledźcie nasze działania na fanpage'u na facebook'u! Gorąco liczymy na pomoc z Waszej strony!

aktualizacja projektu

Dziękujemy! 24%!

Dzięki Waszemu wsparciu nasz projekt osiągnął już 24% z minimalnej kwoty jaką musimy zebrać, aby zrealizować film! Do końca pozostało nam 39 dni, więc w dalszym ciągu liczymy na pomoc z Waszej strony!

W ostatnich dniach wykonaliśmy już wstępną dokumentację planu zdjęciowego oraz charakteryzację z aktorką. Efekty naszej pracy możecie obserwować na naszym fanpage'u na facebooku lub w opisie projektu na samym dole.