Dołącz do naszej społeczności!

Ryshia Lynx

Ryshia Lynx

Racibórz, Polska

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Wokalno-Aktorskim oraz AMA Film Academy w Krakowie. W styczniu 2016 r. Żaneta Palica razem z Maxem Mularczykiem i Natalią Markowską nagrali płytę "Zachłanności". Jako Ryshia Lynx, zrealizowała teledysk do utworu zapowiadającego wydanie płyty. Jak mówi sama artystka, Ryshia Lynx- to zbieg okoliczności jej pseudonimu oraz gwiazdozbioru nieba północnego o podobnej nazwie.

aktualizacja projektu

Udany status projektu!

Dziękujemy za Wasza wsparcie!

Pewnie dotarła już do Was wiadomość o udanym statusie naszego projektu:) naszego...bo wspierając nas staliście się nierozerwalną częścią teledysku!

My zabieramy się do pracy, aby czym prędzej móc się Wam odwdzięczyć i abyśmy wspólnie mogli zobaczyć efekty pracy tylu zdolnych członków ekipy filmowej.

Jesteśmy w kontakcie:)

Pozdrawiam serdecznie! 

Ryshia Lynx

aktualizacja projektu

Polak potrafi! :)

Kochani!

Uzbieralismy 100% ! Dziękujemy Wam pięknie! Jeszcze przez TRZY DNI możecie dorzucić swój grosik :)

Obiecujemy, że wszystkie zebrane środki wzbogacą nasz teledysk, a wszelki postęp w pracy przy projekcie będziecie mogli śledzić na bieżąco na naszej stronie;)

Bądźcie z nami!

aktualizacja projektu

jak te motyle

 

My także grupujemy się, aby się naradzać i aby nasz teledysk był dopracowany w każdym calu! Ekscytacja wzrasta, no bo przecież kręcimy już tuż tuż! :) Przed nami ostatnie 4 DNI WSPARCIA i  przynajmniej 20% zbiorów :) które, obiecujemy, obrodzą smacznymi, soczystymi owocami :):):)

 

 

 

aktualizacja projektu

NASZE STADIUM ROZWOJU

aktualizacja projektu

INSPIRACJE!

Chcę się z Wami podzielić małą inspiracją. Czy te oczy mogą kłamać? Czy mogą należeć do uskrzydlonej kobiety o postaci motyla?
ZOSTAŁO 15 DNI NA WSPARCIE NASZEGO PROJEKTU!
NIE ZWLEKAJCIE:)
My zajmujemy się resztą dbając o najdrobniejsze detale!
Lipiec już tuż, tuż...

aktualizacja projektu

Magiczne gatunki motyli

Kiedy ostatnio spotkaliście motyla? Komu z Was usiadł na ramieniu i odpoczął robiąc wspólnie parę kroków?

Motyle mają dziką naturę. Są swawolne, upajają się miłością, żyją chwilą. Żeby stać się tak wolną istotą, muszą się najpierw przepoczwarzyć. Najeść się, nasycić, jako egoistyczny tłuścioszek szukający wyłącznie czegoś do żarcia.

Nie wiem, czy Osiecka myślała o motylu, ale fragment "potrzebuję miłości i wsparcia..." pasuje do motyla , a drugi człon tego zdania "...I czasami czegoś do żarcia " ewidentnie do gąsienic! 

Przedstawiam Wam Tomka Dąbrowskiego, tropiciela motyli!

Z taką ekipą, to tylko realizować wspaniałe projekty!

aktualizacja projektu

3,2,1...START!

WYSTARTOWALIŚMY!

Pierwsze godziny wspierania za nami! Jesteśmy pełni entuzjazmu:)