Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Paulina Załucka

Paulina Załucka

Gdańsk, Polska

Nazywam się Paulina, swoją przygodę z triathlonem zaczęłam 10 lat temu w klubie TRUSO ELBLĄG. Studiuję na 2 roku Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Pomiędzy zajęciami na uczelni a treningami pracuję jako trenerka pływania i triathlonu. Staram się zarazić dzieci moją pasją pokazując im to co jest najpiękniejsze w tym sporcie. Przygotowuję również triathlonistów amatorów, z którymi na co dzień trenuję.

1

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Paulina jedzie na Mistrzostwa Świata

Wsparł zobacz wszystkie

Rozwój projektu Akademii Kolarskiej Bartka Huzarskiego crowdfunding

Rozwój projektu Akademii Kolarskiej Bartka Huzarskiego

Sobótka, Polska

Rozwijamy projekt Akademii Kolarskiej Bartka Huzarskiego. Zarażamy dzieciaki pasją do kolarstwa, budujemy umiejętność pracy w grupie oraz zdrową rywalizację poprzez mądry trening. A wszystko za free - zero opłat zgodnie z tradycją

138% Postęp

62397 PLN z 45000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Paulina jedzie na Mistrzostwa Świata

Paulina jedzie na Mistrzostwa Świata

Paulina Załucka

aktualizacja projektu

Dziś rozpoczęłam prawdziwą walkę o marzenia. Zmęczenie i ciężki trening to jedno ale zebranie pieniędzy na wyjazd i przygotowania to zupełnie inna bajka. Włożyliśmy bardzo dużo pracy w przygotowanie tego projektu, mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i znajdziecie wśród przygotowanych nagród coś dla siebie. Możecie mi również bardzo pomóc udostępniając stronę na facebooku i polecając swoim znajomym. Za każdą cegiełkę - BARDZO DZIĘKUJĘ!
PS. 2 treningi dziś zrobione :)

22.01.2016

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty