Dołącz do naszej społeczności!

Xavery Deskur Wolski

Kraków, Polska

Xavery Deskur Wolski (1988, Aix-en-Provence, Francja), absolwent ASP w Krakowie na Wydziale Grafiki (2016). Finalista w selekcji Sundance Tv Shorts filmem „Cham” (2017). Laureat konkursu Artystyczna Podróż Hestii (Warszawa 2014) – miesięczne stypendium w Nowym Jorku i wystawa indywidualna w Galerii Propaganda w Warszawie. Twórca (wspólnie z Hubertem Gromnym) pracy „Crystal skulls are modern fakes? Adventure movie” (2014), znajdującej się w kolekcji krakowskiego Bunkra Sztuki oraz instalacji „Makaron” (2013) na dachu PKP Powiśle w Warszawie. Mieszka i pracuje w Krakowie / Warszawie. Uczestnik licznych festiwali np. Artboom (2014 Kraków), Artloop (2016 Sopot) oraz Biennale WRO. Dane kontaktowe: xaverywolski@gmail.com tel: 508 286 675

aktualizacja projektu

Udało się!

Udało się! Jesteśmy pod dużym wrażeniem ilości złotówek oraz zainteresowania. Zdjęcia zakończone, teraz trzymajcie kciuki za montaż i postprodukcję. Bardzo dziękujemy wszystkim wspierającym, znajomym bliższym i dalszym, rodzinie oraz nieznajomym.
Widzimy się już niedługo na Nowej Gwieździe!

Zdobywcy reliktowych nagród, pamiętajcie, żeby podać swoje dane - wyślemy Wam nagrody. 
Peace love & odleć raz na zawsze!

Ekipa Reliktu 👯‍♂️

 

aktualizacja projektu

Andrzej Deskur zachęca do wsparcia projektu!

Wesprzyj i ty, inaczej świat wybuchnie...

aktualizacja projektu

TYLKO DO NIEDZIELI CZAS NA UZBIERANIE $$$

WWWEEEEŹŹŹ WWWEEESSSPPPRRRZZZZYYYJJJJ NNNAAASSSZZZ PPPRRROOOJJJEEEKKKTTT !!! 

aktualizacja projektu

Jaśmina Polak & Bartosz Bielenia - piosenka!

Z okazji kampanii crowdfundingowej Reliktu, duet Jaśmina Polak & Bartosz Bielenia zaśpiewali piosenkę na planie podczas pierwszego dnia zdjęć!

aktualizacja projektu

Fanpage Reliktu!

8 to magiczna liczba, właśnie tyle dni zostało na zebranie minimalnej kwoty, dzięki której film będzie miał szansę powstać. Zapraszam do lajkowania strony Reliktu i oczywiście dołączenia do grona sponsorów – już za 1 zł można się poczuć mecenasem!

https://www.facebook.com/reliktxaverywolski/