GrupaPolak
50 tys.
Stowarzyszenie Wspólna Ziemia
Strony internetowe:
wspolnaziemia.org

Stowarzyszenie Wspólna Ziemia

Chojnice

Stowarzyszenie Ekologiczno - Kulturalne “Wspólna Ziemia” powstało w Chojnicach w grudniu 1996 roku. Działamy na rzecz ochrony przyrody, promujemy postawy proekologiczne i obywatelskie, organizujemy wydarzenia kulturalne, monitorujemy działania lokalnych władz, a także inicjujemy oraz wspieramy działalność na rzecz młodzieży i wolontariatu.

aktualizacja projektu

Połowa! :-)

Zebraliśmy połowę kwoty jaką chcemy zebrać, aby uruchomić w czerwcu pierwszy etap Muzeum Mitologii Słowiańskiej! Wszystkim wpłacającym bardzo dziękujemy! :-)

aktualizacja projektu

Wspiera nas Cecylia Malik :-)

Wspiera nas Cecylia Malik, malarka, performerka, edukatorka i lokalna aktywistka z Krakowa. Bardzo się cieszymy z poparcia tak nietuzinkowej i charyzmatycznej osoby! Jej akcje mają charakter partycypacyjny, budują wspólnoty. Artystka obecnie działa w kolektywie artystyczno-aktywistycznym „Niedzielni”. Wspólnie z innymi osobami upomina się o prawo do miasta, do dobrej przestrzeni i terenów do rekreacji dla mieszkańców Krakowa. Mamy nadzieję, że i w przestrzeni naszego muzeum Cecylia stworzy w przyszłości jakiś - koniecznie słowiański! - performans!

aktualizacja projektu

Licytujemy T-shirty od firmy Tirvall

Firma Tirvall przekazała nam dwa piękne T-shirty, które niniejszym wystawiamy na aukcję. Na jednym jest wizerunek Leszego, opiekuna kniei; na drugim wizerunek boga Peruna. Kwoty, które uzyskamy z aukcji, firma Tirvall wpłaci bezpośrednio na nasz projekt na portalu PolakPotrafi.pl. Cena wyjściowa dla każdego z T-shirtów to 50 zł. Kto deklaruje więcej niechaj wpisuje proponowaną cenę w komentarze pod banerkiem! Nasz dobrodziej, firma Tirvall, to marka odzieżowa, która promuje wątki z mitologii słowiańskiej oraz skandynawskiej. Dziękujemy za ten miły gest! Licytujemy na naszym profilu FB do 10 marca!
https://www.facebook.com/MuzeumMitologiiSlowianskiej/

skomentował projekt
Muzeum Mitologii Słowiańskiej - można przekazać na ten cel 1% podatku. Bezpłatny program do rozliczenia się z fiskusem jest dostępny na stronie http://www.muzeumslowianskie.pl.
aktualizacja projektu

Dzień pierwszy: jest dobrze! ;-)

:-D ;-) Jest dobrze, ale musimy utrzymywać dynamikę! :-D ;-)
Nie minęło jeszcze pół doby odkąd odpaliliśmy zbiórkę pieniędzy na utworzenie pierwszego etapu Muzeum Mitologii Słowiańskiej, a już wsparło nas kilkanaście osób i osiągnęliśmy 4% progu minimalnego zbiórki! To cieszy. Ale nadal prosimy Was o wpłaty i pomoc w promocji naszej akcji. Dajcie znać znajomym, blogerom, zaprzyjaźnionym dziennikarzom, liderom opinii ;-) Tu nas znajdziecie: https://polakpotrafi.pl/proje…/muzeum-mitologii-slowianskiej.