GrupaPolak
50 tys.
Stowarzyszenie Wspólna Ziemia
Strony internetowe:
wspolnaziemia.org

Stowarzyszenie Wspólna Ziemia

Chojnice

Stowarzyszenie Ekologiczno - Kulturalne “Wspólna Ziemia” powstało w Chojnicach w grudniu 1996 roku. Działamy na rzecz ochrony przyrody, promujemy postawy proekologiczne i obywatelskie, organizujemy wydarzenia kulturalne, monitorujemy działania lokalnych władz, a także inicjujemy oraz wspieramy działalność na rzecz młodzieży i wolontariatu.

aktualizacja projektu

Ostatnia prosta!

Kochani! Ostatnia prosta! Wkrótce - za kilkanaście godzin - minie 45 dni odkąd wystartowaliśmy ze zbiórką pieniędzy na nasze Muzeum Mitologii Słowiańskiej. Na liczniku jest aktualnie 28462 zł. Już możemy odtrąbić wielki sukces! Jesteśmy mega szczęśliwi, bo Wasza hojność okazała się wielka! W ostatnie godziny zbiórki na Polak Potrafi chcemy jeszcze dotrzeć do tych, którzy o naszym projekcie nie słyszeli, a którzy być może też chcą się przyczynić do powstania MMS. Zatem prośba do Was! Udostępniajcie grafikę (link niżej) ze skrzatami.
https://www.facebook.com/MuzeumMitologiiSlowianskiej/photos/a.1561859634099894.1073741828.1561800840772440/1730590863893436/?type=3&theater
Dziękujemy Wam! To nasz wspólny sukces!

skomentował aktualizację
link do wizualizacji: https://www.facebook.com/MuzeumMitologiiSlowianskiej/photos/pb.1561800840772440.-2207520000.1491215119./1728832647402591/?type=3&theater
aktualizacja projektu

Świętowit +

Dzięki wsparciu i wpłatom blisko 300 osób udało nam się przekroczyć założony próg finansowy naszej zbiórki, tj. 20.000 zł. Jesteśmy szczęśliwi, cel podstawowy został osiągnięty! Ale do końca zbiórki pozostało jeszcze 5 dni. Zatem zbieramy dalej. Każda złotówka się przyda i żadna się nie zmarnuje. Jeżeli zbierzemy jeszcze dodatkowe 8.000 zł to wystarczy nam na zapłacenie rzeźbiarzowi za wykonanie zwizualizowanej poniżej rzeźby Świętowita z Arkony. Będzie ona mierzyć ponad trzy metry.

aktualizacja projektu

TV i Wodnik :-)

https://www.youtube.com/watch?v=ejfqNC_O57s&feature=youtu.be

aktualizacja projektu

TV i Baba Jaga! :-)

Taka sytuacja podczas nagrywania reportażu o naszym Muzeum Mitologii Słowiańskiej :-)
https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=g79mWSJulVE

aktualizacja projektu

Połowa! :-)

Zebraliśmy połowę kwoty jaką chcemy zebrać, aby uruchomić w czerwcu pierwszy etap Muzeum Mitologii Słowiańskiej! Wszystkim wpłacającym bardzo dziękujemy! :-)

aktualizacja projektu

Wspiera nas Cecylia Malik :-)

Wspiera nas Cecylia Malik, malarka, performerka, edukatorka i lokalna aktywistka z Krakowa. Bardzo się cieszymy z poparcia tak nietuzinkowej i charyzmatycznej osoby! Jej akcje mają charakter partycypacyjny, budują wspólnoty. Artystka obecnie działa w kolektywie artystyczno-aktywistycznym „Niedzielni”. Wspólnie z innymi osobami upomina się o prawo do miasta, do dobrej przestrzeni i terenów do rekreacji dla mieszkańców Krakowa. Mamy nadzieję, że i w przestrzeni naszego muzeum Cecylia stworzy w przyszłości jakiś - koniecznie słowiański! - performans!

aktualizacja projektu

Licytujemy T-shirty od firmy Tirvall

Firma Tirvall przekazała nam dwa piękne T-shirty, które niniejszym wystawiamy na aukcję. Na jednym jest wizerunek Leszego, opiekuna kniei; na drugim wizerunek boga Peruna. Kwoty, które uzyskamy z aukcji, firma Tirvall wpłaci bezpośrednio na nasz projekt na portalu PolakPotrafi.pl. Cena wyjściowa dla każdego z T-shirtów to 50 zł. Kto deklaruje więcej niechaj wpisuje proponowaną cenę w komentarze pod banerkiem! Nasz dobrodziej, firma Tirvall, to marka odzieżowa, która promuje wątki z mitologii słowiańskiej oraz skandynawskiej. Dziękujemy za ten miły gest! Licytujemy na naszym profilu FB do 10 marca!
https://www.facebook.com/MuzeumMitologiiSlowianskiej/

skomentował projekt
Muzeum Mitologii Słowiańskiej - można przekazać na ten cel 1% podatku. Bezpłatny program do rozliczenia się z fiskusem jest dostępny na stronie http://www.muzeumslowianskie.pl.
aktualizacja projektu

Dzień pierwszy: jest dobrze! ;-)

:-D ;-) Jest dobrze, ale musimy utrzymywać dynamikę! :-D ;-)
Nie minęło jeszcze pół doby odkąd odpaliliśmy zbiórkę pieniędzy na utworzenie pierwszego etapu Muzeum Mitologii Słowiańskiej, a już wsparło nas kilkanaście osób i osiągnęliśmy 4% progu minimalnego zbiórki! To cieszy. Ale nadal prosimy Was o wpłaty i pomoc w promocji naszej akcji. Dajcie znać znajomym, blogerom, zaprzyjaźnionym dziennikarzom, liderom opinii ;-) Tu nas znajdziecie: https://polakpotrafi.pl/proje…/muzeum-mitologii-slowianskiej.