GrupaPolak
50 tys.

Wonder Girls

Warsaw, Poland

Krótkometrażowy film fabularny studentów WRiTV

Kochanka Szamoty
 
Film grozy na motywach słynnego opowiadania Stefana Grabińskiego. Film będzie gotyckim horrorem w tradycji starych filmów wytwórni Hammer i Cormana.

18053 zł

Zebrano

112%

Postęp
KONSTRUKTOR - Krótkometrażowy film science fiction
 
Konstruktor to krótkometrażowy film science-fiction. Przedstawia historię Wiktora, prekursora w dziedzinie robotyki, dążacego do stworzenia genialnego wynalazku. To intrygująca opowieść o niebezpiecznej zabawie, zabawie w Boga.

11202 zł

Zebrano

112%

Postęp
'Daytop'
 
"Daytop" to inspirowana autentycznymi wydarzeniami opowieść o młodej dziewczynie zmagającej się z problemem uzależnienia. Dwudziestoczteroletnia Ola, od roku przybywa w ośrodku zamkniętym. Jedna noc zmienia wszystko. Dziewczyna nagle przerywa leczenie i ucieka z ośrodka.

4200 zł

Zebrano

105%

Postęp
Polish National Women's Team Lacrosse
 
Żeńska reprezentacja Polski w lacrosse pragnie wyjechać na MŚ 2017 i potrzebuje Twojego wsparcia. Sprawdź, czym jest popularne łapanie motyli i wesprzyj dziewczyny w drodze do upragnionego celu!

11267 zł

Zebrano

112%

Postęp
Węgiel - studencki festiwal filmowy
 
Co roku studenci II roku Organizacji Produkcji Filmowej Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach z pasją organizują Węgiel International Student Film Festival. W tym roku chcemy zorganizować go z Tobą :)

3427 zł

Zebrano

114%

Postęp
Dziwne losy Zofii
 
Dziwne losy Zofii- film realizowany przez studentów Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach. Komediodramat z elementami musicalu. Zbieramy na drugą transzę zdjęć i postprodukcje. W roli głównej zobaczycie Karolinę Czarnecką!

10090 zł

Zebrano

100%

Postęp
'Zabawa' - film krótkometrażowy
 
Gdyby Flaubert oglądał Tarantino! ...to napisałby inną książkę niż Pani Bovary. Czytaliście ją? Nie musicie - my zrobimy na jej podstawie film który wciśnie Was w fotele i pozbawi tchu! Niech zacznie się Zabawa!

10255 zł

Zebrano

102%

Postęp
KTOŚ MNIE POKOCHAŁ - film krótkometrażowy
 
Kto pokochał Adelę? Bohaterka naszego filmu gubi się w sieci domysłów. Pomóż nam rozwiązać ten iście gordyjski węzeł! WESPRZYJ NAS I POKOCHAJ!

10032 zł

Zebrano

100%

Postęp
MATKA - film eksperymentalny
 
„Matka” to eksperymentalny film na pograniczu animacji poklatkowej i fabuły, zawierający elementy teatru tańca, tworzony przez grupę młodych ludzi wierzących w kino artystyczne. Opiekunem artystycznym jest Piotr Dumała.

10240 zł

Zebrano

102%

Postęp
Sekretarz - film dokumentalny
 
Sekretarz to krótkometrażowy dokument o Simone - 29-letnim sekretarzu Partii Odrodzenia Komunistycznego w Bolonii. To film o młodzieńczym pragnieniu rewolucji, o tym, co było i o tym, co jest teraz. I o imprezach reggae.

5261 zł

Zebrano

27%

Postęp