Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Wojciech Baś

Wojciech Baś

Kraków

Z wykształcenia jestem nauczycielem historii, a z zamiłowania podróżnikiem. To ostatnie staram się łączyć z pomocą, która przynosi niesamowitą satysfakcję. Objechałem już część Ameryki i Europę łącząc to z pracą wolontaryjną lub za najniższe wynagrodzenie. Wiele jest niesprawiedliwości na świecie, ale najgorsza jest ta, o której się nie mówi. Chciałbym żeby nasza podróż i spotkania z mieszkańcami południowej części globu przyniosły im jakąś korzyść. Jeśli nie będziemy im w stanie pomóc materialnie, to przynajmniej o nich opowiemy po powrocie.

3

Wsparł

1

Własne projekty

Wsparł

Nasze Camino 2015 ciekawe projekty

Nasze Camino 2015

Droga do Santiago de Compostela

Projekt na tropie świętego Jakuba, czyli podróż dwójki studentów najstarszym szlakiem pielgrzymim w Europie. Etiuda na 800 km zagrana w 30 dni na 2 pary nóg śladami kultury, historii, języka związanymi z Camino de Santiago.

3% Postęp

175 PLN z 5000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
CENTRAL AZJA Geo Team finansowanie społecznościowe

CENTRAL AZJA Geo Team

Osie

Azja Centralna - Zespół Geo Team w akcji! 7 tygodni, 7 krajów, 7-tysięczny Pik Lenina. Niesamowita podróż przez stepy, góry i pustynie. Marzenia, cele, wytrwałość, wiara we własne siły i przekraczanie granic u młodzieży.

26% Postęp

1880 PLN z 7134 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Follow to Rio! finansowanie społecznościowe

Follow to Rio!

Łańcut

Follow to Rio! - czyli piłka nożna, wolontariat, odkrywanie i jeden cel - Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Brazylii. Tu zobaczysz mistrzostwa od kuchni - będzie zabawnie, radośnie i na pewno ciekawie :)

100% Postęp

4031 PLN z 4000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu