Dołącz do naszej społeczności!

Witold Zbijewski

mazowsze

kapitan, coach, kucharz w IdyllaSailing.pl kamperowiec, podróżnik, eksperymentator, couchsurfer, inspirator, freelancer, podróżnik, wolontariusz, siewca energii, consigliere, mocOdawca, przepychacz synaps, anioł... po prostu ten Witek

skomentował projekt
mniam mniam :-)
skomentował aktualizację
cudowna byłaby całoroczna ziemna szklarnia lawendowa
i hamaki na polu
pachnące gratulacje :-)
skomentował aktualizację
połóweczka jest... dobra baza do startu rakiety... tylko gdzie ta Wiosna?
pewno jak ten projekt wypali przyjdzie ocieplenie :-)

mocOdawca
skomentował projekt
aktualności na:
fanpgage: http://facebook.com/AkademiaBosejStopy
grupie: http://www.facebook.com/groups/bosastopa
skomentował projekt
...113 do 1234 lajczków ;-)
skomentował projekt
kicios, spróbuj dać więcej np o 1pln i zobaczysz, że system potwierdzi, ze w sumie dajesz tyle i tyle a do przelewu wstawi 1pln, czyli mozna doplacic :-) ♫
skomentował projekt
ABS przy okazji promuje crowdfunding jako drogę do Niezależności, Kreatywności i Wiary

a to tak rozbudza serca, że dochodzą do mnie sygnały, że bierzecie sprawy w swoje ręce..

czyż to nie piękne :-) ♫
skomentował projekt
Ściagnij tę grafikę http://bit.ly/Akademia_MamaZiemia_pl i zmontuj samodzielnie ze swoim zdjęciem za pomocą http://pixlr.com/editor/ i pochwal się swoim znajomym.

Niech nasze twarze lub stopy świadczą, że popieramy takie projekty! Zróbmy to razem! Pokażmy, że możemy być niezależni i samowystarczalni! Ten crowdfunding jest dla nas WSZYSTKICH:-)
więcej informacji: http://polakpotrafi.pl/projekt/akademia-bosej-stopy

możesz też skopiować ten opis i wrzucić do opisu swojego zdjęcia np na fb - pomoże to pokazać, że istnieje takie miejsce w Polsce i każdy może je odwiedzić :-)
skomentował projekt
podoba mi się ta inicjatywa :-)
skomentował projekt
najlepsze, że wspierając czy nie wspierając projekt zawsze możesz przyjechać do ekowioski i zobaczyć jak rozwiązania z ekobudownictwa wyglądają w praktyce. Myślę, że warto zanim ktoś zdecyduje się na budowę a po tym roku warsztatowym będą kolejne rozwiązania.
skomentował projekt
Ściagnij tę grafikę http://bit.ly/AkademiaBosejStopy_TerazCF lub tę http://bit.ly/AkademiaBosejStopy_TerazCF2 i zmontuj samodzielnie ze swoim zdjęciem za pomocą http://pixlr.com/editor/ i pochwal się znajomym :-) Niech zaroi się od zdjęć stóp że popieramy takie projekty! Zagłosujmy stopami i pokażmy, że możemy być niezależni i samowystarczalni!