Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Wit Erwin Kaleta

Wit Erwin Kaleta

Gliwice, Poland

1

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Magazyn Kosmos dla Dziewczynek ciekawe pomysły

Magazyn Kosmos dla Dziewczynek

Warszawa, Polska

KOSMOS to przełomowe pismo dla dziewczynek w wieku 7-11 lat. Mądre, piękne, zabawne, dobre i odważne jak jego czytelniczki. Będzie wzmacniać ich poczucie własnej wartości i pokazywać różnorodność świata. Dołączysz do nas?

140% Postęp

131269 PLN z 93712 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Magazyn Kosmos dla Dziewczynek

Magazyn Kosmos dla Dziewczynek

Wit Erwin Kaleta

skomentował projekt

Super okładki i super inicjatywa! Pamiętam z czasów szkolnych, że miałem wrażenie, że większość dziewczyn (nie wszystkie oczywiście) interesowały się jedynie odbiorem masowej rozrywki, chłopakami i własnym wyglądem. Było to widoczne niezależnie od pochodzenia, czy statusu majątkowego - chłopaki z bloków chcieli być raperami, dziewczyny z bloków najczęściej chciały się prężyć w teledyskach raperów. To samo było z bogatą młodzieżą - chłopaki, w najgorszym wypadku, tunningowali coś w garażu, dziewczyny zbierały ciuchy i kosmetyki. Nie wiem czyja to wina, ale, gdy miałem okazję to obserwować, to duża część facetów zajmowała się czymś kreatywnym w wolnym czasie, a dziewczyny z prawdziwym hobby stanowiły mniejszość. To smutne bo mimo tego samego potencjału intelektualnego połowa populacji w jakiś sposób nie jest zachęcana do rozwijania go w sposób twórczy i ambitny. Fajnie by było, gdyby Wasz magazyn mógł w jakimś stopniu przyczynić się do poprawy sytuacji.
W kwestii zawartości chciałbym się przyczepić po pierwsze do działu sportowego - nie macie wpływu na to, jak czytelnicy zrozumieją instrukcje wykonywania ćwiczeń i czy będą próbować z asekuracją - to strasznie śmierdzi wypadkiem. Po drugie -trochę mi tam brakuje naukowego działu; Wiedza o społeczeństwie, nowinkach technicznych i anatomii to trochę mało. Naukowe pasje u dzieci to wartościowa sprawa zostają na cale życie i często są początkiem karier naukowych, a ludzkość strasznie potrzebuje naukowców, czy chociażby ludzi ciekawych świata i otwartych na dialog (przyswojenie naukowych postaw wobec świata bardzo w tym pomaga). Pozdrawiam, wspieram i trzymam kciuki

30.05.2017

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty