Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
wilk

wilk

1

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Język angielski z 'prawdziwego życia' crowdfunding

Język angielski z 'prawdziwego życia'

Milwaukee, WI, USA

Chcielibyśmy stworzyć interesujący materiał (teksty, audio, filmiki) do nauki j. angielskiego na stronie Bibliobird.com na temat Real Life w USA. Jestem Amerykaninem, który od niedawna uczy się j. polskiego - więc dość dobrze znam prawdziwe życie tutaj. :-) Zapraszamy!

214% Postęp

21420 PLN z 10000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Język angielski z 'prawdziwego życia'

Język angielski z 'prawdziwego życia'

wilk

skomentował aktualizację

A ja niestety byłym niezadowolony, bo nie jestem żadnym "łowcą" i nie uważam też aby 200zł za projekt, który może się skończyć po miesiącu (wybacz Dawidzie tak pesymistyczne spojrzenie, ale właśnie to się nazywa analiza ryzyka, czego tutaj nikt nie policzył) aby to była wyjątkowa okazja. Może nią być, ale to się okaże za kilkanaście miesięcy albo kilka lat.
Podchodzę do tego jak do oferty, bo produkt jest płatny, a więc już oceniam go w kontekście oferty handlowej. Został mi przedstawiony pakiet z jakąś ofertą i jego cena była uzależniona od ograniczonej liczby miejsc. To mniej więcej taka różnica jak wykupić kurs języka w grupie 10 osobowej a 20 osobowej. Kurs w większej grupie jest tańszy bo ma niższą jakość. Być może tutaj nie będzie to miało przełożenia, ciężko wyrokować bo nie wiemy jaką formę rzeczywistą przyjmie choćby Q&A, czy też sprawdzanie ćwiczeń. Niemniej jednak moje stanowisko wygląda tak, że jeśli ogłaszamy limit to nie można go zwiększać, bo Ci "łowcy" (a przykre jest to, że są to osoby najbliższe projektowi, dlatego że byli w stanie tak szybko odpowiedzieć dlatego, że mają subskrypcję lub korzystają z RSSa na blogu Dawida. Ja dostałem RSSa i już było 5 założycieli :)) poczują się przykro, żeby nie użyć innego słowa ;)

28.06.2012
Język angielski z 'prawdziwego życia'

Język angielski z 'prawdziwego życia'

wilk

skomentował aktualizację

Dawid, to obniżyło wartość nagrody jaką już otrzymaliśmy w pierwszym pakiecie. Skoro "nagroda" zawierała w sobie pewne składniki to teraz należy podzielić je nie na 20 osób ale na 40 osób, a to zmienia kompletnie jej wartość.

26.06.2012

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty