Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Wiktor Nizio

Wiktor Nizio

Wrocław

Jestem zwolennikiem łączenia się ludzi w kilkunastoosobowe grupy robocze/religijne. Inspiruję się religią Wicca oraz ruchem Occupy London/Belfast, do którego przyłączyłęm się ze względu na promocję bezgotówkowej wymiany umiejętności (zwaną jako Ubuntu, Kontrybucjonizm, Seva, Karma Joga). Moim głównym zadaniem jest zaadresowanie dyskryminacji płciowej w Kręgach Kobiet i stworzenie kultury grup wsparcia, które są all-inclusive (Kręgi Komunikacyjne, Gadający Patyk, Empathy Circle). Wierzę, że świat skończył się 21 grudnia 2012 roku i rozpoczął 26 lipca 2013.

1

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

GRA W OTWARTE SERCE crowdfunding

GRA W OTWARTE SERCE

Wrocław

Gra w Otwarte Serce ma skupić ludzi otwartych i pomysłowych i pomóc im poznawać siebie nawzajem oraz dzielić swoimi pasjami. Talenty są wśród nas! Skorzystaj i pozwól im rozkwitnąć w działaniu, wspierając naszą GRĘ.

100% Postęp

3929 PLN z 3900 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

GRA W OTWARTE SERCE

GRA W OTWARTE SERCE

Wiktor Nizio

skomentował projekt

Dotota pisząc "Nasze stowarzyszenie" popełnia błąd rzeczowy, gdyż nie jest obecnie prezesem stowarzyszenia "W tonacji serca" (KRS 0000228172), tylko fundacji "Dobre wibracje" (KRS 0000425727), którą prowadzi wspólnie ze swoim kochankiem. Przepisała na nią własność intelektualną gry, bez rekompensaty dla stowarzyszenia, ani bez zgody mojej (sponsora) ani obecnego prezesa stowarzyszenia. Dorocie grozi sprawa rozwodowa, gdyż wysłałem jej mężowi dokumenty za pomocą przesyłki kurierskiej EMS Pocztex (numer przesyłki EE407979821PL) potwierdzające to, że go zdradza. Za publiczne szkalowanie mnie rzekomym zespołem Aspergera grozi jej kolejna rosprawa sądowa, tym razem o zniesławienie. Żądam dowodów na to, że: a) posiadam lub kupiłem pistolet śrutowy, b) Dorota jest uprawniona do diagnozowania zespołu Aspergera, c) jakakolwiek osoba poniosła szkody na skutek mojego wsparcia.

11.02.2015
GRA W OTWARTE SERCE

GRA W OTWARTE SERCE

Wiktor Nizio

skomentował projekt

Na stronie Niezależnej Telewizji Janusza Zagórskiego nadal widnieje reklama fikcyjnego projektu Doroty. Wysłałem do Niezależnej Telewizji żądanie usunięcia tej reklamy, załączając dowód wpłaty 3500 zł oraz informację o tym, że projekt nie został zrealizowany. Nie dostałem odpowiedzi, a reklama tam jest. Już po tym jak Dorota Pasalska odeszła z zarządu stowarzyszenia w Tonacji Serca, Janusz pozwolił jej przemawiać na zorganizowanym przez niego zlocie młodzieżowym Harmonia Kosmosu, reklamując "grę". Nie była w zarządzie stowarzyszenia - a więc jak sama twierdzi, nie była w stanie zrealizować projektu nie będąc prezeską stowarzyszenia. Faktycznie utraciła wszelkie zainteresowanie kontynuowaniem projektu dopiero po wypłaceniu swojej przyjaciółce Wioli Ostasiewicz, współorganizatorce projektu, 2500 zł. Dorota twierdzi też, że ona sama została oszukana na 300 zł. Skoro te 300 zł zapłaciła informatykowi, który ją oszukał, 2500 zł Wioli i zapłaciła jeszcze za domenę internetową, to gdzie podział sie kolejny 1000 zł? I skąd Dorota wzięła pieniądze na zakup nowoczesnego ekspresu do kawy na potrzeby Harmonii Kosmosu? Dlaczego Janusz Zagórski nie usunął reklamy Gry w Otwarte Serce, choć wie, że projekt się nie odbywa? Na stronie stowarzyszenia W Tonacji Serca informacja o rozpoczęciu "gry" pojawiła się w dziale aktualności 17 kwietnia 2014. (W tej wiadomości na moją prośbę zmieniono moje nazwisko na Wiktor Singh). Już następna wiadomość (z absurdalną datą 3 sierpnia 2014, którą ktoś widać próbował poprawić na 12 maja 2014), pojawia się informacja o zmianie zarządu. Jak Dorota mi później powiedziała, zmiana zarządu oznacza jej zdaniem, że Dorota wyzbywa się wszelkiej odpowiedzialności za to w jaki sposób dysponuje/dysponowała pieniędzmi, które wpłaciłem jeszcze przed tą datą. Poza tą wzmianką nie ma na stronie stowarzyszenia żadnej informacji o tym jak toczy się "gra", jak się do niej przyłączyć, jak otrzymać żetony, ani kto za nią odpowiada.

28.01.2015
GRA W OTWARTE SERCE

GRA W OTWARTE SERCE

Wiktor Nizio

skomentował projekt

Skontaktowałem się z Dorotą 26 stycznia. Potwierdziła, że nie jest zainteresowana realizacją projektu, który zainicjowała. Nie potrafiła mi powiedzieć gdzie jest program komputerowy, za który zapłaciłem. Powiedziała, że wie gdzie znajduje się 1500 serduszek, za które również zapłaciłem, ale nie potrafiła powiedzieć przez kogo ani w jakiej formie są teraz wykorzystywane. Moje nazwisko nie znajduje się na stronie internetowej gry, to znaczy, że Dorota nie przyzna publicznie, że wpłaciłem nawet "1 zł lub więcej". Dlaczego nie umieszcza tutaj, na Polak Potrafi, ani na stronie gry, aktualnych informacji o tym jaki jest jej status ani kto w nią gra? Wpłaciłem na projekt 3500 zł, a Dorota bardzo szybko straciła nim zainteresowanie.

27.01.2015
GRA W OTWARTE SERCE

GRA W OTWARTE SERCE

Wiktor Nizio

skomentował projekt

Dorota mnie oszukała. Za pieniądze, które wpłaciłem, kupiła działkę z altanką dla swojego chłopaka oraz udała się z nim na zagraniczny wyjazd. Wielokrotnie potem molestowali moją dziewczynę nie chcianymi telefonami, prosząc ją o dalsze pieniądze. Darek, za wiedzą i zgodą Doroty, wyłudził od mojej dziewczyny kolejne 500 zł. (Niezależnie od pieniędzy jakie wpłaciłem na projekt). Przez wiele miesięcy składał mojej dziewczynie różne propozycje spania z nim, albo zamieszkania z nim w altance bez wody. O wszystkim się dowiedziałem. Wielokrotnie moja dziewczyna i ja dawaliśmy mu znać, żeby się odczepił. Darek twierdzi, że żadnych pieniędzy ode mnie ani od mojej dziewczyny nie wziął, ale faktem jest, że Dorota do tej pory nie napisała programu, który widnieje w opisie projektu. To co założyła to forum internetowe, którego nie używa w tej chwili żaden z rzekomych 25 członków/sympatyków stowarzyszenia. Próbowałem dowiedzieć się czegoś od Doroty na temat rozwoju 'gry w otwarte serce', ale odpowiedziała na mojego maila, że oddała zarząd stowarzyszenia w inne ręce; odmówiła udzielenia jakichkolwiek informacji. Nie dostałem żadnych 10 ceramicznych serduszek.

26.01.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty