Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Ulepsz Poznań

Ulepsz Poznań

Poznań

Ulepsz Poznań to niezależna inicjatywa zbierająca ludzi, którym zależy na Poznaniu. Z bloga, mającego za swój cel katalogowanie ciekawych urbanistycznych pomysłów z całego Świata, przeistoczyła się w grupę obywateli, która wcześniej zebrane pomysły (i nie tylko) próbuje wdrożyć w życie na własnym poznańskim podwórku. Naszym priorytetem jest zwiększanie zainteresowania poznaniaków różnorodnymi aspektami miasta, w którym żyją.

2

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Pomalujmy schody na Wildzie!

Wsparł zobacz wszystkie

MAKIETA MIASTA crowdfunding

MAKIETA MIASTA

Poznań

Makieta Miasta to najnowsza misja Załogi Modelarni- pracowni makiet architektonicznych. Chcemy by Poznań cieszył się modelem w skali 1:500 wyposażonym w aplikację mobilną. Przedsięwzięcie jest ogromne- niczym lot w kosmos!

18% Postęp

4094 PLN z 21980 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Magazyn Miasta ciekawe projekty

Magazyn Miasta

Polska

Podnieśmy jakość życia w naszych miastach! Magazyn Miasta poświęcony jest różnym aspektom rozwoju miast i metropolii polskich i dystrybuowany jest wśród wszystkich środowisk zaangażowanych w pracę nad polskimi miastami, w tym wśród samorządów miejskich i urzędów.

114% Postęp

18478 PLN z 16200 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Pomalujmy schody na Wildzie!

Pomalujmy schody na Wildzie!

Ulepsz Poznań

aktualizacja projektu

Szanowni Ulepszacze!

Wasze silne wsparcie dla projektu sprawiło, iż Zarząd Dróg Miejskich postanowił we własnym zakresie wyremontować schody! Ma on zostać przeprowadzony do końca czerwca.

W związku z tym przedłużamy termin nadsyłania prac do 31.05.2013. Co więcej, zebrane już środki postanowiliśmy przeznaczyć na uatrakcyjnienie nagród dla pierwszych trzech najlepszych projektów, a także na większą ilość zieleni przy schodach. O konkretach będziemy informować do końca przyszłego tygodnia (do 10.03)!

01.03.2013

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty