GrupaPolak
50 tys.

Ucho Igielne

Kraków, Polska

Lubię tworzyć, wprowadzać nowe pomysły w utarte schematy, szukać głębi w różnych aspektach zwyczajności. Od wielu lat hobbistycznie szyję, co ułatwia mi realizowanie niektórych moich pomysłów.

aktualizacja projektu

nowe nagrody - Kreatywne Warsztaty Szyciowe z Uchem Igielnym

Do nagród w zbiórce Ucha Igielnego na PolakPotrafi.pl dołączają kolejne propozycje.
Tym razem rzeczowo-spotkaniowe. Już od dziś w ramach wsparcia Ucha Igielnego w zbiórce funduszy można wybrać Kreatywne Warsztaty Szyciowe! ;)

Wraz z Uchem Igielnym można będzie się spotkać, by wspólnie dobrze i kreatywnie spędzić czas, a przy tym własnoręcznie uszyć coś dla siebie, bądź na prezent dla bliskiej Wam osoby. Efektem zatem Kreatywnych Warsztatów Szyciowych będzie wybrany i zrealizowany przez Was projekt.
Oczywiście pod czujnym okiem Ucha Igielnego, który przygotuje dla Was niezbędne materiały, poprowadzi cały proces pracy i będzie pomagał przy wszelakich trudnościach szyciowych.

Można dokonać wyboru pomiędzy projektem małym, a dużym.
W ramach warsztatów projektu małego można wybrać uszycie:
portmonetki na bigiel, saszetki na klucze, eko woreczka na drobiazgi, czy np małej zawieszki w kształcie serca.
Warsztaty projektu dużego dotyczą uszycia koszulki z grafiką, lub bez (według uznania).
Postaram się dostarczyć na warsztaty wszelkie niezbędne materiały i akcesoria potrzebne do zrealizowania wybranego przez Was projektu oraz zorganizować je w takiej ilości, by było w czym wybierać i dać się ponieść kreatywności ;)

Kreatywne Warsztaty Szyciowe mogą odbyć się w formie indywidualnej, bądź grupowej.
Dedykowane są dla osób niemal w prawie każdym wieku, zatem mogą się nimi zainteresować zarówno twórcze osoby dorosłe, jak i młodzież w wieku szkolnym, dzieci w przedszkolu, czy choćby seniorzy.
Chętnie odwiedzę Was z maszyną do szycia w szkole, przedszkolu, świetlicy, czy klubie kultury, a może na indywidualnym spotkaniu, czy przyjacielskim, zamkniętym, szyciowym spotkaniu. ;)
Propozycja Kreatywnych Warsztatów Szyciowych dotyczy miasta Krakowa,
ale możliwa jest również inna lokalizacja przy wyższym wsparciu - kwestia do uzgodnienia.
Termin warsztatów również do indywidualnego ustalenia (jednak w przypadku warsztatów szycia koszulek najwcześniej sierpień/wrzesień).
W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości można pisać na igielneucho@gmail.com

Zapraszam serdecznie na okazyjne Kreatywne Warsztaty Szyciowe z Uchem Igielnym
w ramach zbiórki funduszy na rozwój manufaktury ! ;)
Jeszcze tylko trzy tygodnie na zebranie całej kwoty.

aktualizacja projektu

nowe nagrody już dostępne!

Tuż przed Świętem Bożego Miłosierdzia do listy nagród dołączają teksty Dzienniczka św. s. Faustyny wprost z Łagiewnik, oczywiście w oprawkach Ucha Igielnego.
Dostępne dwie sztuki "Dzienniczek - Wybór Tekstów" - zdjęcia do obejrzenia na blogu: http://ucho-igielne.blogspot.com/2017/04/wybor-tekstow-z-dzienniczka-sw-s.html
oraz jedna sztuka pełnego tekstu "Dzienniczka" w oprawce na zamek: http://ucho-igielne.blogspot.com/2017/04/dzienniczek-sw-s-faustyny-w-oprawce-na.html
Nadal zachęcam do wspierania projektu i przekazywania informacji o zbiórce - mamy 57% minimalnej sumy! Bądźcie z nami!!! ;)

aktualizacja projektu

lepszy wydźwięk

Od dziś film informacyjny Ucha Igielnego o zbiórce ma lepszy wydźwięk ;) a to za sprawą utworu "Chant 2006" Maleo Reggae Rockers!
To jest dopiero MEGA wsparcie! ;)
Maleo, dziękuję!

aktualizacja projektu

ulotki już są! można je przygarnąć i przekazać dalej ;)

Gdyby ktoś jeszcze chciał pomóc na inny sposób, mam już dostępne ulotki o zbiórce.
Chciałabym dotrzeć z informacją o zbiórce Ucha Igielnego do większej grupy osób, potencjalnie zainteresowanych tym projektem. Stąd pomysł na formę tradycyjną, czyli papierową.
Będę wdzięczna za wszelkie informacje, gdzie można przekazać ulotki o zbiórce Ucha Igielnego, a także za pomoc, jeśli kilka takich ulotek będziecie chcieli przekazać
bezpośrednio do osób i miejsc związanych z wiarą.
Jeśli znacie takie miejsca, osoby, wspólnoty, którym można przekazać informację o zbiórce w wersji papierowej, bardzo proszę o wiadomość - mogę podać, albo przesłać ulotki.
Może Wasza parafia, albo Wasza oaza, czy duszpasterstwo akademickie, w którym działacie? Może schola, grupa modlitewna? Fajna księgarnia religijna, którą odwiedzacie, albo np przedszkole chrześcijańskie?
Serdecznie zapraszam do włączenia się w przekazanie ulotek!
Bardzo potrzebuję Waszej pomocy ;)
potrzebne jeszcze 50% sumy, by zbiórka zakończyła się powodzeniem.

aktualizacja projektu

niemal półmetek

W zbiórce zbliżamy się powoli do półmetka, mamy już 47% z minimalnej sumy.
Potrzebne jeszcze drugie tyle, by zbiórka zakończyła się dla nas wszystkich powodzeniem. Gorąco zachęcam do przekazania informacji o zbiórce swoim znajomym. Potrzebne nadal wsparcie dla Ucha Igielnego!

aktualizacja projektu

41% po pierwszym tygodniu

Minął pierwszy tydzień zbiórki i wynik mamy obiecujący!
Zebrane już 41% z całkowitej sumy ;)

Nie zwalniamy jednak zachęt do dalszego poparcia projektu,
a zwłaszcza przekazywania informacji dalej, do swoich znajomych i innych osób, dla których pomysł Ucha Igielnego mógłby okazać się interesujący.
Bądźcie z nami ;) i trzymajcie kciuki!!!!

aktualizacja projektu

Ucho Igielne w Radiu eM 107.6 fm

Słuchacie radia eM ??? ...ja słucham już od ponad 10 lat! :D
I zapraszam Was na jutro przed południem o 9.oo do włączenia 107.6 fm na odbiornikach, bądź słuchania radia on-line przez stronę: http://radioem.pl/
Na antenie padnie słówko o projekcie Ucho Igielne i o szalonym pomyśle zbiórki ;)
Bądźcie z nami koniecznie!

skomentował projekt
bardzo dziękuję za każde dobre słowo o projekcie. cieszę się, że pomysł się podoba ;) dziękuję również za każdy inny przejaw wsparcia i poparcia w zbiórce na Ucho Igielne.
aktualizacja projektu

26% w czwarty dzień zbiórki!

Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie jeszcze raz!
mija czwarty dzień zbiórki, mamy już 1/4 minimalnego progu! ;)
projekt dobrze rokuje, oby tak dalej!

I jeszcze w odpowiedzi na Wasze pytania odnośnie nagród, szczególnie tych odzieżowych - nagrody będą szyte po zakończeniu zbiórki sukcesem. Wówczas będę kontaktowac się z danym Wspierającym w celu zebrania informacji dotyczących szytej rzeczy np rozmiaru koszulki, czy koloru, rodzaju czy rozmiaru grafiki itp - tak, by nagrody od Ucha Igielnego podobały się Wam, były na miarę i służyły Wam dobrze.

Nagrody, które zostały już uszyte i są dokładnie opisne, a ich zdjęcia dostępne do obejrzenia w Galerii na blogu Ucha Igielnego, zostaną wysłane do Wspierających niezwłocznie po zakończeniu zbiórki sukcesem.

pozdrawiam

aktualizacja projektu

pierwsze wsparcia..

Dziękuję Wam za wsparcie projektu, za pierwsze wpłaty ;)
mamy już 14% minimalnej sumy !!! a to dopiero drugi dzień zbiórki.
dziękuję ;)