Dołącz do naszej społeczności!

Tomasz Walkiewicz

Drawsko Pomorskie

Nazywam się Tomasz Walkiewicz. Wraz z młodzieżą działamy w Drawsku Pomorskim na Orliku. Mamy założone stowarzyszenie KS Orliczek. Wychodzimy z założenia że można żyć ciekawiej będąc aktywnym. Działamy w obszarach sport, edukacja, turystyka, gry i zabawy, wolontariat. Mam 31 lat jestem wychowawcą w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym oraz Animatorem Sportu na obiekcie Moje Boisko Orlik 2012 w Drawsku Pomorskim.

Łowcy miodu
 
Wesprzyj film o niezwykłej relacji między pszczołami i ludźmi, o bartnikach, łowcach dzikiego miodu i o miejskich pszczelarzach. Zobacz jak odnowienie zapomnianych tradycji może ratować pszczoły i jak Ty możesz w tym pomóc!

49620 zł

198%

Zebrano
Rewolucyjny sport? Pierwsze boisko w Polsce.
 
Kronum to świetna gra. Łączy piłkę nożną, ręczną i koszykówkę. Ty wybierasz, którą częścią ciała i jak grasz - każdy ma niepowtarzalny styl. Pomóż w stworzeniu pierwszego boiska w Europie Centralnej. Dołącz do sportowej rewolucji!

662 zł

33%

Zebrano
Wyjazd na Mistrzostwa Świata Taekwon-do
 
Udział w zawodach najwyższej rangi - Mistrzostwach Świata to marzenie każdego sportowca. Droga na sam szczyt oprócz litrów potu, krwi i łez, a także milionów godzin spędzonych na sali, pochłania również dużo pieniędzy.

1957 zł

108%

Zebrano
Cheerleaderki
 
Pierwsza w Polsce sekcja cheerleaderek na wózkach! Nasza ekipa filmowa towarzyszyła dzielnym dziewczynkom od pierwszego treningu aż do... na razie nie zdradzamy niespodzianki :) Zbieramy środki na ukończenie postprodukcji.

24669 zł

137%

Zebrano
Wyjazd na Mistrzostwa Świata w Tańcu Sportowym
 
Młode, ambitne tancerki marzą o wyjeździe na Mistrzostwa Świata w Tańcu Sportowym, które odbędą się w maju we Włoszech. Pomóż im spełnić to marzenie.

5735 zł

114%

Zebrano
ER 112 - Ratownicy w Akcji
 
ER 112 to serial, w którym obejrzysz tylko prawdziwe akcje ratownicze z udziałem ratowników karetki Pogotowia. Realni ludzie, prawdziwi ratownicy. Tylko to, co zdarzy się naprawdę. Wesprzyj nas, a zobaczysz ratowników w akcji.

5200 zł

216%

Zebrano
Kierunek Dordrecht - Mistrzostwa Europy w Aerobiku...
 
Wyjazd na Mistrzostwa Europy w Aerobiku Sportowym 2015, Dordrecht, Holandia.

3140 zł

102%

Zebrano
Jajcarski teledysk zespołu ThermiT
 
Strasznie jajcarski teledysk zespołu ThermiT! Ucieczka z Ostatnim Piwem Świata przed bandą głodnych chmielu metalowców rozpoczęła się!

254 zł

23%

Zebrano
Pomnik Jakuba Wędrowycza
 
Jesteśmy fanami przygód Jakuba Wędrowycza, którzy postanowili zrealizować projekt – budowę pomnika Jakuba Wędrowycza w Wojsławicach, na cześć autora i postaci, którą wykreował.

8436 zł

140%

Zebrano
Dźwięki z Odzysku
 
MUZYKA, EKOLOGIA, EDUKACJA. Dźwięki z Odzysku to projekt edukacyjny z udziałem dzieci. W ramach warsztatów z wrocławskimi muzykami powstaje Orkiestra z Surowców Wtórnych. Poruszamy się w świecie dźwięków. Poprzez twórczą zabawę uczymy najmłodszych szacunku do przyrody.

285 zł

1%

Zebrano
Rzym bez Granic!
 
Wyprawa osób z niepełnosprawnością do Rzymu! Dzięki waszemu wsparciu - JEDZIEMY i stworzymy wyjątkowy przewodnik po Rzymie! Zostało jeszcze trochę czasu wiec możemy zbierać dalej - każda złotówka ponad 100% pozwoli na jeszcze lepsze poznanie miasta! DZIĘKUJEMY!!!

5052 zł

105%

Zebrano
zróbmy film
 
Chcesz współtworzyć pełnometrażowy film fabularny?Może chcesz w nim zagrać albo pomóc na planie filmowym?A może znasz ciekawą historię ,która wydarzyła się w latach 80-tych i chcesz ją zobaczyć na ekranie kinowym?Co tydzień relacja z planu filmowego w internecie.

1091 zł

10%

Zebrano
Bajkal Ice Trip
 
Zimą jest zimno, a najzimniej na Syberii! idealne miejsce i czas na wycieczki rowerowe! W lutym 2013 mamy zamiar jako pierwsi Polacy przejechać cały Bajkał na rowerze. 1000km po lodzie. 30 dni, dwóch straceńców. Piękne okoliczności przyrody, byle nie wpaść do wody...

5510 zł

100%

Zebrano
Autostopem z Kairu do Kapsztadu
 
Młoda dziewczyna w samotnej autostopowej podróży przez Czarny Ląd czyli Kair Kapsztad autostopem.

5663 zł

102%

Zebrano
PLAGA 1 - RAK film o zdrowiu i chorobie
 
Czy można zrobić film, który uratuje lub zmieni czyjeś życie? Uważam, że tak i jest to powód dla którego powstaje „Plaga1-RAK”. Atutem filmu jest to, że jest finansowany ze źródeł niezależnych, co zapewnia jego bezstronność.

32946 zł

113%

Zebrano
Poznać świat - zaczynając od Danii
 
To mała złotówka dla Ciebie, a ogromna wartość dla nas. Zachęcamy do wsparcia naszego projektu, dzięki któremu 22-osobowa grupa licealistów namacalnie będzie mogła poznać kulturę innych państw oraz podszkolić swój język angielski.

5652 zł

102%

Zebrano
By muzealne starocie straszyć przestały
 
Pracownia kostna chce zrealizować dużą inwestycję, która bez Twojej pomocy się nie uda. Wspólnie miejmy wpływ na zawartość muzealnych gablot.

5616 zł

100%

Zebrano
Zalogowani w realu. Klub muzyczny Alternative.
 
Zalogowani w realu! Naszym celem jest zbudowanie klubu muzycznego, gdzie młodzież będzie mogła spędzać czas na rozwijaniu swoich zainteresowań. Klub muzyczny ma się stać alternatywą dla lepszego spędzania czasu.

5815 zł

38%

Zebrano
Polish National Women's Team Lacrosse
 
Żeńska reprezentacja Polski w lacrosse pragnie wyjechać na MŚ 2017 i potrzebuje Twojego wsparcia. Sprawdź, czym jest popularne łapanie motyli i wesprzyj dziewczyny w drodze do upragnionego celu!

11267 zł

112%

Zebrano
Program #palantpowraca
 
Palant Powraca! Grupa znajomych postanowiła sprawić, aby ta tradycyjna polska gra ruchowa wróciła w nowej odsłonie! W 2015 r. powstało Polskie Stowarzyszenie Palantowe, które nauczyło grać w Palanta ponad 500 osób z całej Polski!

8653 zł

45%

Zebrano
Ochrona eksponatów w Muzeum Historii Bieszczad
 
Projekt ten ma celu wsparcie prywatnego Muzeum Historii Bieszczad w Czarnej Górnej w budowie drewnianej wiaty, która będzie chroniła eksponaty przed zniszczeniem spowodowanym czynnikami atmosferycznymi.

1085 zł

31%

Zebrano
Wejść na dach świata - Tybet na rocznicę
 
Samochodem za drogo, z plecakiem za ciezko... Wiec rowerowo zwiedzamy swiat przemierzajac kilometrow szmat ;)

6241 zł

104%

Zebrano
Węgiel - studencki festiwal filmowy
 
Co roku studenci II roku Organizacji Produkcji Filmowej Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach z pasją organizują Węgiel International Student Film Festival. W tym roku chcemy zorganizować go z Tobą :)

3427 zł

114%

Zebrano
Daniela na Mistrzostwach Świata w Oklahomie
 
Wspólnie zawalczmy o kolejny medal Mistrzostw Świata kategorii wiekowej w triathlonie na dystansie długim ITU, które odbędą się we wrześniu 2016 roku w Oklahomie. Wierzę że razem możemy osiągnąć ten cel.

10355 zł

103%

Zebrano
Warszawiacy
 
Cześć! Jesteśmy grupą licealistów, która podjęła się zadania stworzenia książki opowiadającej o Warszawie z perspektywy jej (nie)zwykłych mieszkańców. Zapraszamy do zapoznania się z pojektem!

7030 zł

117%

Zebrano
Z Meksyku do Wrocławia - zaprośmy dziecięcych artystów!
 
Pragniemy zaprosić do Polski Daniela, meksykańskiego chłopca z domu dziecka w Puerto Escondido, aby mógł wziąć udział w tegorocznej 7.edycji Brave Kids, w wielokulturowej grupie 144 dziecięcych artystów z 20 krajów,5 kontynentów.

6502 zł

100%

Zebrano
Wrocławska Noc Gospel
 
Jedna noc - wiele wydarzeń! Urodzinowy koncert chóru Gospel Life, koncert zespołu Boguchwała, całonocne gospel jam session, nagranie z udziałem publiczności.

23205 zł

105%

Zebrano
Udział piłkarzy w Międzynarodowym Turnieju IberCup 2016
 
Wierzymy, że razem uda nam się spełnić marzenia młodych piłkarzy o udziale w Turnieju IberCup 2016 w Portugalii, bo 'kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie' (P. Coelho)

15359 zł

102%

Zebrano
Jak (z)biegają najlepsi? Ekstremalne Biegi Górskie
 
Chciałbym zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami na świecie. Podczas zawodów Transvulcania odbywać się będzie Puchar Świata w Skyrunningu! To idealny moment, aby sprawdzić swoje możliwości i poznać światowych zawodników.

16082 zł

107%

Zebrano
Flyhigh na Światowym Finale Kreatywności w USA
 
Młodzież z Giżycka, drużyna Flyhigh wywalczyła przepustkę na Światowe Finały Kreatywności w Knoxville (USA). Z lutym z Kataru przywieźli ZŁOTO, czas podbić Amerykę. Potrzebują Waszego wsparcia.

550 zł

11%

Zebrano
proAmator - UCI Gran Fondo World Final w Perth (AUS)
 
Dzięki Twojej pomocy powalczę o tytuł Mistrza Świata Amatorów UCI. Start w Finale Gran Fondo World Series mam już zapewniony, plan treningowy wdrożony i realizowany w 100%. Brakuje tylko funduszy. Wspomóż mnie w drodze do celu!

12151 zł

101%

Zebrano
Klasa na przerwę!
 
Czy w szkole miałeś gdzie odpocząć, usiąść, porozmawiać, w zimne dni poczekać na autobus? Zjeść, napić się herbaty? Uczniowie VI LO nie mają takiego miejsca. Razem z nami tchnij życie w pustą salę - stwórz KLASĘ NA PRZERWĘ!

407 zł

22%

Zebrano
Białe fartuchy na Czarnym Lądzie
 
Czy miałeś kiedyś marzenie, na wieść o którym wszyscy pukali się w czoło? My właśnie takie mamy! Chcemy wyjechać na wolontariat misyjny do Tanzanii.

10430 zł

149%

Zebrano
#mistrzostwozwkk
 
Wyślijmy najzdolniejszą młodzież Warszawskiego Klubu Kolarskiego na Mistrzostwa Europy MTB (kolarstwo górskie) do austriackiego Grazu! Niech pokażą na co ich na prawdę stać!

25964 zł

103%

Zebrano
Zakład, że się uda? Zbieramy na nową siedzibę FabLabu
 
Zakład Makerspace to największa w Polsce przestrzeń dla wytworców i majsterkowiczów. Potrzebujemy Twojej pomocy przy jej ratowaniu i tworzeniu nowej siedziby. Chcemy się rozwijać, nie chcemy znikać.

112954 zł

112%

Zebrano
W cztery pory roku przez Skandynawię
 
Samotne przejście Półwyspu Skandynawskiego - 5000 kilometrów w 4 pory roku czyli około 10 miesięcy. Celem projektu jest stworzenie filmu z wyprawy, wraz z ekipą filmową i pokazanie najpiękniejszych dzikich miejsc Skandynawii.

3436 zł

10%

Zebrano
Forum dobre praktyki trenerskie / Warszawa lipiec
 
Szkolenie inne niż wszystkie? Panel warsztatowy z psychologiem sportu. Dobre praktyki trenerskie. Spotkajmy się, by na forum trenerskim podzielić się swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami. 28 lipca godz. 16-20 Warszawa.

86 zł

2%

Zebrano
GEOpraktyki: Edycja II - na stokach Andów
 
Postanowiliśmy stworzyć projekt GEOpraktyki, którego głównym celem jest organizowanie wypraw do odległych krajów, gdzie aktywnie działający studenci, wreszcie mogą zweryfikować swoją "książkową wiedzę" z tym co obiektywnie istnieje

1645 zł

32%

Zebrano
Pomysłowe Miejsce
 
Pomóż nam postawić dwa pierwsze kroki-wydrukować książkę i postawić dom modułowy. Dzięki Tobie POMYSŁOWE MIEJSCE naprawdę powstanie. Pamiętasz jak smakuje domowe ciasto drożdżowe z kruszonką? Masz ochotę? Wpadnij do NAS!

11474 zł

19%

Zebrano
Obruni wraca do Afryki
 
Dwie ratowniczki medyczne. Jedna pasja, jeden cel - miłość do medycyny i chęć zmieniania świata na lepsze.

4881 zł

110%

Zebrano
Krakowski perkusista w CARNEGIE HALL ! ! !
 
Wygrałem KONKURS na zagranie KONCERTU w CARNEGIE HALL!!! Jednak żeby móc spełnić swoje MARZENIA i zagrać w TAKIM miejscu potrzebuję.. WYPOŻYCZYĆ INSTRUMENT w Nowym Jorku. Z góry dziękuję! :)

1524 zł

101%

Zebrano
Wykończymy szkołę w Kenii!
 
Dziewczyny też chcą się uczyć! Wykończmy nowy budynek w szkole technicznej w Kenii. Dzięki niemu dziewczyny ze slumsów Nairobi dostaną szansę zdobycia wymarzonego zawodu. Nie siedź z założonymi rękami i podaj krzesło!

15741 zł

107%

Zebrano
Dentysta w Afryce
 
Dentysta w Afryce potrzebny od zaraz! czyli wolontariat medyczny w Republice Środkowoafrykańskiej. Wesprzyj mój projekt, a dzięki Tobie wyleczę zęby dziesiątkom (a może nawet setkom!) mieszkańcom najbiedniejszych zakątków Afryki.

5475 zł

109%

Zebrano
Reda'frica
 
REDA'FRICA TO NIE WAKACJE, ANI BICIE REKORDÓW TO POMOC SZKOŁOM I DZIECIOM TO WYMIANA KULTUROWA TRANSPORTEREM Z POLSKI DO MAROKO TRANSPORTUJEMY SZTUKĘ I POMOC KRĘCIMY FILM DOKUMENTALNY. BUDUJMY LEPSZY ŚWIAT DLA DZIECI

7170 zł

14%

Zebrano
Najmłodsza Polka na Evereście - EKSPEDYCJA 2017
 
Wyruszając na wyprawę na najwyższą górę Świata - Mt. Everest, 8.848m mam szansę zostać najmłodszą w historii Polką na jego szczycie, odnawiając rekord polskiego himalaizmu kobiecego sprzed 11 lat. Razem pokażmy, że Polka potrafi!

47290 zł

105%

Zebrano
Polskie Cheerleaderki na meczu NBA
 
Cheerleaders Wrocław zatańczą na mecz POLSKIEJ NOCY - 04.02.2017 r., w Waszyngtonie na zaproszenie Marcina Gortata. Potrzebne jest nam wasze wsparcie, do spełnienia naszych marzeń.

5433 zł

27%

Zebrano
GAP CUP II - Turniej futsalu w Krakowie
 
TURNIEJ DLA PODOPIECZNYCH AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. PODARUJMY DZIECIAKOM ŚWIETNE WSPOMNIENIA I POKAŻMY ŻE MOGĄ WSZYSTKO!

2151 zł

86%

Zebrano
Jass & One wydanie debiutanckiej płyty
 
JASS & ONE to grupa muzyków pochodzących z Kaszub, którzy przez wiele lat muzykowali ze sobą w różnych muzycznych projektach. Chcemy wydać debiutancką płytę z kompozycjami Sławomira Matuszaka do wierszy Ks. J. Twardowskiego.

4661 zł

105%

Zebrano
Internetowy, darmowy kurs maturalny z chemii
 
Stworzenie kompletnego kursu maturalnego z chemii na Youtube- po co płacić krocie za korepetycje? Takiego, że każdy zrozumie i będzie chciał jeszcze więcej!

474 zł

18%

Zebrano
Szkolenie motywacyjne dla dzieci z Domu Dziecka
 
Nauczymy dzieci dziesięciu strategii motywacyjnych, które ułatwią budowanie wiary we własne możliwości oraz wzmocnią poczucie niezależności i wiarę w siebie, co w dorosłym życiu przełoży się na łatwiejsze życie.

1369 zł

105%

Zebrano
Wydanie bajki dla dzieci. Akcja charytatywna.
 
Celem akcji jest zebranie kwoty 5000 zł na wydanie pierwszej części bajek dla dzieci pt. „Cziczi- jaszczurka z Karaibów” autorstwa Ewy Kołodziejczyk. Dochód ze sprzedaży książeczki całkowicie przeznaczony jest na cele charytatywne

7765 zł

155%

Zebrano
#naroguDekerta
 
Wspólnie zmieniamy krakowskie Zabłocie, przeobrażając niepozorny skwer w ogród motyli - park kieszonkowy, idealne miejsce na chwilę codziennego relaksu, spacer z dziećmi, lunch w przerwie w pracy czy spotkanie z sąsiadem.

23272 zł

116%

Zebrano
Globus Aerostaticus
 
Jesteśmy grupą uczniów i chcemy wysyłać balon do bliskiego kosmosu w celu wykonania wielu ciekawych eksperymentów i zainteresowania szerszej publiki nauką.

2014 zł

201%

Zebrano
Aktywna Mama w Połogu
 
Celem projektu jest stworzenie unikalnego programu aktywności fizycznej, który młode mamy będą mogły wykonywać już w czasie połogu! Takiego programu w Polsce jeszcze nie ma, a zainteresowanie jest olbrzymie. Stwórzmy go razem!

33507 zł

145%

Zebrano
Niewidomi grają w tenisa! Szansa na medale w Hiszpanii.
 
My, niewidomi chcemy reprezentować Polskę na pierwszym międzynarodowym turnieju tenisa ziemnego w Hiszpanii. Tak, dobrze widzisz – niewidomi też grają w tenisa! By spełnić to marzenie potrzebujemy pieniędzy. Możesz – pomóż! :)

45495 zł

113%

Zebrano
ER 112 - Ratownicy w akcji 3
 
ER 112 to serial, w którym obejrzysz tylko prawdziwe akcje ratownicze z udziałem ratowników medycznych. Realni ludzie, prawdziwi ratownicy. Tylko to, co zdarzy się naprawdę. Wesprzyj nas, a zobaczysz ich w akcji.

2642 zł

132%

Zebrano
Wyślij polską drużynę quidditcha na Puchar Europy
 
Quidditch sportem czarodziejów? Bzdura! Jako Mistrzowie Polski w tym magicznym sporcie będziemy reprezentować nasz kraj na Pucharze Europy we Włoszech. Wesprzyj nas i pomóż naprawdę wznieść się naszej drużynie w powietrze!

4282 zł

142%

Zebrano
Stonkatank NIE CHCE WYDAĆ PŁYTY
 
Przez ostatni rok pisaliśmy piosenki. Po wygraniu Festiwalu Młodych Talentów, wydaniu singla w wytwórni Kayax i wielu spotkaniach z niesamowitymi ludźmi podczas koncertów mamy jedno marzenie: nie chcemy wydać płyty :)

19889 zł

110%

Zebrano
Udział w zawodach bezzałogowych statków powietrznych
 
Celem projektu jest udział reprezentacji Akademickiego Klubu Lotniczego Politechniki Poznańskiej w prestiżowych zawodach SAE AERODESIGN WEST, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia w Kaliforni.

456 zł

7%

Zebrano
ReAnimacja Stołówki - Karmimy Kulturą
 
Urzeczywistnij z nami marzenia dzieci o ożywieniu szkolnej stołówki. To dzieci są sprawcami planu ReAnimacyjnego. Chcemy, inspirowani ich sugestiami, zmodernizować jadalnię szkolną i wybudzić ją z uśpienia po godzinach pracy.

12902 zł

12%

Zebrano
Uczymy dzieci w slumsach w Indiach i na Filipinach!
 
Chcemy wesprzeć edukację dzieci na Filipinach i w Indiach, które mają bardzo trudny dostęp do nauki! Będziemy prowadziły zajęcia edukacyjne i animacyjne dla dzieci w slumsach, żeby wyrównywać ich braki edukacyjne.

8002 zł

100%

Zebrano
3 wyprawa Aleksandra Doby
 
Czy można przepłynąć kajakiem ocean? Czy można zrobić to więcej niż jeden raz? Niemożliwe? A jednak. Aleksander Doba, emerytowany inżynier z Polic, wyrusza na kolejna, trzecią wyprawę transatlantycką. Wesprzyj go w tej ekspedycji!

82704 zł

165%

Zebrano
Otwórz z nami drugi sklep Kooperatywy 'Dobrze'
 
Kooperatywa Dobrze to społeczność ponad 170 osób, które tworzą praktyczną alternatywę wobec supermarketów i rolnictwa przemysłowego. Pomóż nam otworzyć 2 sklep, zwiększyć nasz wpływ i skalę oddziaływania. To dopiero początek!

20690 zł

118%

Zebrano
Kreatywni do USA - to Kwestia Czasu
 
Wygraliśmy! Sześć miesięcy przygotowań miało sens. Pot, łzy, bezsenne noce - teraz już się nie liczą. Jesteśmy Mistrzami Polski w konkursie Odysei Umysłu. Ale odpoczynek musi poczekać. Przed nami kolejny cel: Mistrzostwo Świata!

1780 zł

7%

Zebrano
Niepełnosprawni śladami Beniowskiego -króla Madagaskaru
 
O próbie skolonializowania Madagaskaru dla Polski pewnie słyszało wielu. Niewielu za to słyszało o Polaku, który naprawdę został królem jednej z największych wysp świata – Madagaskaru. Wesprzyj nas w przypomnieniu tej historii.

333 zł

16%

Zebrano
MODYFIKACJA
 
Zapraszamy do wsparcia naszej wystawy prac dyplomowych, która odbędzie się w Projekt Lab w dniach 31 maja - 3 czerwca. Chcemy zaprezentować w formie wizualnej i doświadczalnej tematy, które pogłębialiśmy na studiach.

2917 zł

194%

Zebrano
PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra
 
Pierwszy taki plenerowy festiwal w Polsce! Podczas trzech dni festiwalu zobaczycie prelekcje podróżnicze na najwyższym poziomie, weźmiecie udział w warsztatach o tematyce podróżniczej, zobaczycie pokazy filmowe i wiele innych :)

2073 zł

103%

Zebrano
Film Wojenny 'Fort'
 
Niemcy, mając świadomość nieuchronnej zguby, podejmują coraz mniej racjonalne decyzje. Wieszają każdego swojego żołnierza na którego pada chociaż cień podejrzeń o kolaborację z wrogiem. Zaczyna się niebezpieczna gra, w której stawką jest życie. Często nawet bardzo młodych ludzi.

7316 zł

36%

Zebrano
Camille w Edynburgu
 
Szukamy wsparcia finansowego aby móc zaprezentować spektakl Camille o niezwykłej francuskiej rzeźbiarce Camille Claudel na największym festiwalu teatralnym Europy – Fringe w Edynburgu. Pomóżcie nam zawieźć Camille do Edynburga!

11024 zł

100%

Zebrano
Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016
 
Celem projektu jest zebranie środków na sfinansowanie wyjazdu Paintballowej Reprezentacji Polski Kobiet na Mistrzostwa Europy w paintballu sportowym w Bitburgu (Niemcy) 20-22 maja 2016 roku. Jest to zarazem także rok Mistrzostw Świata w tej dyscyplinie.

8464 zł

105%

Zebrano
DROP. - nagranie debiutanckiej płyty!
 
Nazywamy się DROP.. Naszą przygodę zaczęliśmy dwa lata temu. Te dwa lata były dla nas czasem dojrzewania, stawania się zespołem, tworzenia materiału i koncertów. Przyszedł moment by podsumować ten okres pierwszą płytą.

14319 zł

111%

Zebrano
Domek - Pszczela Kraina
 
Projekt pszczelego domku ma na celu zarówno wartość edukacyjną najmłodszych, jak i korzyści zdrowotne dla przebywających w nim osób. Domek pokaże życie pszczół lepiej niż najlepszy film, czy książka. Dołącz do tego niesamowitego przedsięwzięcia!

1928 zł

27%

Zebrano
4. festiwal kultury i mediów POLIKULTURA
 
Jesteśmy studentami I roku zarządzania kulturą i mediami. Dzięki festiwalowi pragniemy realizować misję artystyczną oraz społeczną. Pomóż nam pokazać industrialny charakter Zabłocia, który jest unikatowym punktem na mapie Krakowa!

8121 zł

101%

Zebrano
Klubokawiarnia Pożyteczna
 
W gronie młodych ludzi z niepełnosprawnością intelektualną i ich bliskich tworzymy miejsca pracy dla co najmniej 10 osób z niepełnosprawnością intelektualną. Partner nasz to Fundacja Centrum Prasowe dla Krajów Europy Środk.-Wsch.

14317 zł

130%

Zebrano
Szkoła Ogrodników Miejskich
 
Szkoła Ogrodników Miejskich to unikalny program edukacyjny dla osób, które chcą uprawiać ziemię w mieście: 10 tematów, 80 godzin zajęć praktycznych i wykładów prowadzonych przez pasjonatów i ekspertów na osiedlu Jazdów w Warszawie

12489 zł

104%

Zebrano
Podróże Nieduże - jedziemy do Iranu!
 
Jedziemy do Iranu! Już 30 września wyruszamy autostopem do Iranu, aby przez miesiąc poznać jak najbliżej kulturę tego fascynującego kraju i móc się podzielić pięknem naszej Polski z dzieciakami z tamtego regionu!

2999 zł

119%

Zebrano
'Świąteczny czas' Klaudii Walencik - teledysk
 
Świąteczny czas to projekt, którego głównym celem jest wyprodukowanie piosenki i nagranie do niej teledysku. Stwórzmy coś wspólnie na najbliższe Święta!

620 zł

7%

Zebrano
KOLORY DESZCZA ... BIRMA
 
Angielski prozaik i poeta, autor Księgi dżungli Rudyard Kipling pisał: Oto Birma, kraj zupełnie niepodobny do wszystkich, które dotąd widziałeś . DESZCZ pisze - wstąp i rozkoszuj się wszystkim co tam jest najlepsze .

17050 zł

113%

Zebrano
Polskie Marki, czyli patriotyzm ekonomiczny w natarciu!
 
Wspieranie polskich firm to klucz do naszego przyszłego dobrobytu. Aby skutecznie to robić trzeba wiedzieć co jest polskie, a co tylko takie udaje. My dajemy te informacje w prostej formie. A dzięki Tobie możemy więcej!

7625 zł

101%

Zebrano
Irangutan — wyprawa badawcza
 
Nie ma żadnych doniesień o występowaniu orangutanów w Iranie. Czy to zmowa milczenia? A może działa „układ”? Nie musicie tego sprawdzać samemu! Trzech nieustraszonych badaczy fauny wyruszy na rowerach, by rozwikłać tę zagadkę!

6048 zł

100%

Zebrano
Tandemowe Trip Love - tandemem i z psem do Laponii! :)
 
Dwójka ludzi, duży pies, tandem i przyczepka. Pokonując kilka tysięcy kilometrów w warunkach zimowych chcemy dotrzeć za koło podbiegunowe. Jest to ogromny wyczyn, dlatego zachęcamy do towarzyszenia nam w tej Przygodzie.

10359 zł

103%

Zebrano
Wydanie książki: Moja mama mieszka w walizce
 
To jest nasza wspólna książka: mamy i syna. Martyna stworzyła do niej ilustracje. Bohaterem jest chłopiec, który ze zwyczajnej walizki konstruuje wehikuł czasoprzestrzeni, którym przemieszcza się pomiędzy domami mamy i taty.

20313 zł

101%

Zebrano
Kalendarz Fibonacci 2017
 
Kalendarz Fibonacci to jedyny taki kalendarz oparty na liczbach Fibonacciego. Unikalność kalendarza przedstawia idealne wkomponowanie liczb Fibonacciego w ilość dni poszczególnych miesięcy wraz z ilością miesięcy w roku.

309 zł

20%

Zebrano
Classic Trial Bieszczady
 
Stworzymy miejsce, w którym sport łączy się z historią. Miejsce gdzie spędzisz czas z całą rodziną, podniesiesz swoje umiejętności, a może znajdziecie pasję na resztę życia :) Wspieraj niszowe dyscypliny i niszowe projekty ;)Peace

18615 zł

51%

Zebrano
Dzieci Indygo
 
Wspieramy pierwsze w Polsce badania psychologiczne dzieci bardziej zaawansowanych w ewolucji, które w przyszłości będą liderami społeczeństwa. Pragniemy wreszcie udzielić im głosu i posłuchać, co mają do powiedzenia.

11013 zł

102%

Zebrano
Wolontariat misyjny Etiopia
 
Celem do którego dążymy jest wyjazd na wolontariat misyjny do Etiopii do Addis Abeba, aby pomóc niepełnosprawnym dzieciom, którymi opiekują się Siostry Misjonarki Miłości.

8113 zł

124%

Zebrano
Za ocean po marzenia, sen polskiego futbolisty!
 
Nazywam się Jakub Mazan i na co dzień gram w futbol amerykański w drużynie Seahawks Gdynia. W październiku otrzymałem wyjątkową propozycję. Zaproszono mnie do udziału w meczu USA vs. Europa „Euro-American Challenge”.

18377 zł

108%

Zebrano
Wydanie płyty, teledysk, koncert promo
 
Celem mojego projektu jest nagranie teledysku , zorganizowanie i zagranie wraz z moim zespołem koncertu promującego płytę RobGitarnik ,,Randka z przeznaczeniem''.

176 zł

0%

Zebrano
Wyjazd tanecznej reprezentacji PL na turniej do Włoch!
 
Nazywamy się ATOMÓWKI, formację stworzył nasz trener Andrzej Starowicz. Wspólnie tworzymy jedną wielką taneczną rodziną, którą łączy pasja do tańca. W tym roku naszym marzeniem jest wyjazd na turniej taneczny do Włoch.

552 zł

5%

Zebrano
Siła Marzeń - Korona Ziemi! Masyw Vinsona Antarktyda
 
Mt Vinson najwyższy wierzchołek Antarktydy, a na nim 37 cm stopa Miłki Raulin. Siła Marzeń Korona Ziemi ciąg dalszy :) Zapraszamy do udziału w projekcie!

36462 zł

121%

Zebrano
Korona Ziemi Etap II - Nie ma rzeczy niemożliwych:)
 
To wyprawa na Aconcaguę, czyli najwyższy szczyt obu Ameryk, a także półkuli zachodniej i południowej. To bardzo wymagajacy szczyt - zarówno kondycyjnie jak i psychicznie. Wesprzyj nas!

12344 zł

102%

Zebrano
Hola!  Wyślij Olę do Barcelony IRONMAN 2017
 
IRONMAN Triathlon. 226 km ścigania się w trzech dyscyplinach. Tysiące atletów i ja - 157 cm radości i energii - wraz z Wami, drużyną wsparcia. Pomóż mi stanąć do walki, a razem zdobędziemy miano Człowieka z żelaza!

3455 zł

138%

Zebrano
Polska lekarka w Nepalu
 
Młoda lekarka - ze smykałką do operowania skalpelem i żyłką podróżnika. Wyruszam w podróż do Katmandu wspomóc tamtejszych chirurgów w codziennej pracy, a jednocześnie samej przeżyć wspaniałą przygodę.

10415 zł

160%

Zebrano
Wspólna Pasja - Kobieca Piłka Nożna! KKP KIELCE !
 
Naszym głównym celem jest dalsze uczestnictwo w tegorocznych rozgrywkach i kontynuowanie naszych zmagań na boisku w kolejnych sezonach, co łączy się ze sporymi nakładami finansowymi. Zwracamy się z prośbą właśnie do Was.

20 zł

0%

Zebrano
Nagraj Płytę z Early Birds!
 
Zespół Early Birds jest na ostatniej prostej w drodze do nagrania debiutanckiej płyty w jednym z najlepszych studiów nagraniowych w Polsce! Album międzynarodowo wyda słowacka wytwórnia Hevhetia! Dołóż się do naszych marzeń! :)

4915 zł

122%

Zebrano
Maniucha i Ksawery - wydanie płyty 'Oj borom borom'
 
MANIUCHA I KSAWERY tworzą duet na głos i kontrabas. Wykonują własne aranżacje pieśni z ukraińskiego Polesia. Nagrali płytę Oj borom borom. Teraz potrzebują Was, by móc ją wydać.

21101 zł

117%

Zebrano
Nam Thar. Mity Buddyjskie  - wydanie książki
 
Zostań wydawcą powieści buddyjskiej Nam Thar. Mity Buddyjskie autorstwa Leny Leontievy i Marzeny Popławskiej. W rolach głównych najwięksi jogini i joginki świata. Specjalne przedpremierowe wydanie.

44581 zł

148%

Zebrano
Bijemy rekord Guinessa - Polikultura 2017
 
W ramach 5.edycji festiwalu Polikultura pragniemy stworzyć wydarzenie, podczas którego pobijemy rekord Guinessa! Zbieramy fundusze na realizację projektu. Zapraszamy do wspólnego bicia rekordu i liczymy na Waszą pomoc!

5368 zł

107%

Zebrano
Alternatywa dla Helu - rewolucja w Cypel Hostelu
 
Stworzenie wyjątkowego, alternatywnego miejsca na działania kulturalne i niedrogi nocleg w tym jednym z najpiękniejszych skrawków Polski.

57345 zł

103%

Zebrano
Jedziemy na Miodzie
 
Rowerowa wyprawa zimowa w Obronie Pszczół to projekt przejazdu rowerami ponad 1500 km po wschodniej i północnej Polsce zimą - od lutego do marca - mający na celu zwrócenie uwagi na katastrofalną sytuację pszczół i innych owadów.

1076 zł

17%

Zebrano
Jedyni w Polsce budujemy robota na konkurs w Kanadzie
 
Każdego roku, drużyny składające się z uczniów szkół średnich i ich mentorów pracują przez sześć tygodni, aby zbudować robota, którego celem będzie spełnianie określonego w danym sezonie celu.

925 zł

37%

Zebrano
Akademia Rzemiosła w Tradycyjnej Suszarni
 
Akademia Rzemiosła w tradycyjnej suszarni owoców to miejsce dla tych, którzy chcą skosztować pysznych i zdrowych suszonych owoców, doświadczyć tradycji (z XVIII/XIX w.) suszenia, odkryć wartość dawnych odmian i starych sadów...

24020 zł

123%

Zebrano
JedziemyPoWolność - Busem na kółkach po Europy zaułkach
 
32-letnim Volkswagenem T3 aż po Hiszpanię, Portugalię i Gibraltar. 9000 km w 30 dni. Przed Wami 'Busem na kółkach po Europy zaułkach 2017' czyli kolejna wyprawa w ramach projektu Jedziemy Po Wolność!

4836 zł

107%

Zebrano
Zorza Polarna w Rumunii 2017!
 
Czy 1400 km może powstrzymać nas przed poznawaniem Rumunii? Wierzymy, że nie! Dlatego zwracamy się właśnie do Ciebie z prośbą o wspomożenie naszego projektu i pozwolenie na poznanie niesamowitej kultury i terenów Bukowiny! :)

2560 zł

113%

Zebrano
Projekt Tadżykistan - Energia dla Edukacji
 
Rozświetlmy Tadżykistan, zbuduj z nami lampę solarną. Grupa studentów z Krakowa wspiera rówieśników z Duszanbe w rewolucji energetycznej. Edukacja trwa, teraz czas zrealizować nasz główny cel. Wesprzyj nas.

6016 zł

136%

Zebrano