Dołącz do naszej społeczności!

Tomasz Walkiewicz

Drawsko Pomorskie

Nazywam się Tomasz Walkiewicz. Wraz z młodzieżą działamy w Drawsku Pomorskim na Orliku. Mamy założone stowarzyszenie KS Orliczek. Wychodzimy z założenia że można żyć ciekawiej będąc aktywnym. Działamy w obszarach sport, edukacja, turystyka, gry i zabawy, wolontariat. Mam 31 lat jestem wychowawcą w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym oraz Animatorem Sportu na obiekcie Moje Boisko Orlik 2012 w Drawsku Pomorskim.

Starszy Brat - Starsza Siotra
 
W czasach braku autorytetów, osłabieniu rodziny i zagrożeń związanych z internetem projekt Starszy Brat - Starsza Siostra połączy trójkę dzieciaków z osobami, które pozytywnie im zaimponują. Drawsko liczy na Ciebie!

3009 zł

Zebrano

150%

Postęp
Platynowe 10 minut
 
Zbiermay fundusze na zakup toreb medycznych dla placówek z Powiatu Drawskiego. Każda placówka zostanie dodatkowo przeszkolona z zakresu pomocy przedlekarskiej. Życie jest najważniejsze - razem możemy edukować społeczeństwo.

3811 zł

Zebrano

127%

Postęp
Medyk !!!
 
Grupa medyczna ZSP dzięki zakupie fantomów zwiększy bezpieczeństwo w Powiecie Drawskim! Zapewnimy szkolenia dla dzieci, młodzieży oraz seniorów. Przeprowadzimy warsztaty, treningi, konkursy wiedzy oraz happening w Drawsku!

4326 zł

Zebrano

173%

Postęp
Łączy nas Legia
 
Czy uda nam się uzbierać 4000zł? Przyłącz się do naszej akcji i spraw by dzieci z ośrodka wychowawczego, z domu dziecka oraz naszego orlika miały niezapomniane przeżycia z Ł3! Cała Legia Zawsze Razem!

4262 zł

Zebrano

121%

Postęp
AED Drawsko
 
Planujemy zakupić AED i ulokować je w publicznych miejscach, tak aby mieszkańcy Drawska Pomorskiego mieli do nich dostęp.Oprócz zakupu sprzętu ratującego życie przeprowadzimy szkolenia z zakresu pomocy przedmed. - dołącz do nas :)

15553 zł

Zebrano

155%

Postęp