Dołącz do naszej społeczności!

Tomasz Walkiewicz

Drawsko Pomorskie

Nazywam się Tomasz Walkiewicz. Wraz z młodzieżą działamy w Drawsku Pomorskim na Orliku. Mamy założone stowarzyszenie KS Orliczek. Wychodzimy z założenia że można żyć ciekawiej będąc aktywnym. Działamy w obszarach sport, edukacja, turystyka, gry i zabawy, wolontariat. Mam 31 lat jestem wychowawcą w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym oraz Animatorem Sportu na obiekcie Moje Boisko Orlik 2012 w Drawsku Pomorskim.

Kiedy boga nie ma - reportaż o młodych ateistach
 
Sam spieram się z ideą Boga od lat, choć ciągle uważam się za wierzącego. Poznajcie ludzi, którzy nie mają wątpliwości, którzy żyją bez Boga. Poznajcie młodych ateistów i pomóżcie mi wydać książkę Kiedy boga nie ma.

4631 zł

Zebrano

132%

Postęp
Po torach pamięci
 
Pomóż młodym i kreatywnym ludziom w ocaleniu od zapomnienia historii. Wesprzyj projekt, którego celem jest rozpowszechnienie wiedzy o miejscach represji komunistycznych w środowisku lokalnym. Uratujmy pamięć o ofiarach stalinizmu.

205 zł

Zebrano

6%

Postęp
OSTATNIA SZANSA - krótkometrażowy dramat
 
OSTATNIA SZANSA to krótkometrażowy film pokazujący dwóch nastolatków stojących nad przepaścią własnego losu. Ania jest chora na białaczkę, a Piotr jest załamany po śmierci ojca. Czy dostaną od losu Ostatnią Szansę ? Dowiedz się!

6619 zł

Zebrano

22%

Postęp
Rowerowy Dom Kultury - Dookoła granic
 
Ponad 3500 km w 3 miesiące na rowerach wzdłuż granicy Polski. 30 warsztatów z dziećmi na temat granic i ich przekraczania. Poznaj szczegóły naszego projektu i weź w nim udział. A może chcesz jechać z nami?

5267 zł

Zebrano

105%

Postęp
Medyk !!!
 
Grupa medyczna ZSP dzięki zakupie fantomów zwiększy bezpieczeństwo w Powiecie Drawskim! Zapewnimy szkolenia dla dzieci, młodzieży oraz seniorów. Przeprowadzimy warsztaty, treningi, konkursy wiedzy oraz happening w Drawsku!

4326 zł

Zebrano

173%

Postęp
Poznać świat - zaczynając od Danii
 
To mała złotówka dla Ciebie, a ogromna wartość dla nas. Zachęcamy do wsparcia naszego projektu, dzięki któremu 22-osobowa grupa licealistów namacalnie będzie mogła poznać kulturę innych państw oraz podszkolić swój język angielski.

5652 zł

Zebrano

102%

Postęp
Daniela na Mistrzostwach Świata w Oklahomie
 
Wspólnie zawalczmy o kolejny medal Mistrzostw Świata kategorii wiekowej w triathlonie na dystansie długim ITU, które odbędą się we wrześniu 2016 roku w Oklahomie. Wierzę że razem możemy osiągnąć ten cel.

10355 zł

Zebrano

103%

Postęp
Klasa na przerwę!
 
Czy w szkole miałeś gdzie odpocząć, usiąść, porozmawiać, w zimne dni poczekać na autobus? Zjeść, napić się herbaty? Uczniowie VI LO nie mają takiego miejsca. Razem z nami tchnij życie w pustą salę - stwórz KLASĘ NA PRZERWĘ!

407 zł

Zebrano

22%

Postęp
PIELGRZYM - 4000 km pieszo
 
4000 km pieszo na Wschód - tyle chce przejść bohater tego filmu. Opowieść o byłym przemytniku, pracowniku korporacji i więźniu, który postanowił zerwać ze swoim życiem i pielgrzymować po świecie. Wesprzyj nas w wydaniu tego filmu!

7165 zł

Zebrano

143%

Postęp
Latawce nad Liberią - Obóz wakacyjny dla dzieci
 
W lipcu tego roku pragniemy wyjechać na 3 miesiące na misje do Liberii, żeby współorganizować obóz wakacyjny dla dzieci w stolicy tego kraju - Monrovii.

8640 zł

Zebrano

115%

Postęp
KANGUROWCY lecą na Olimpiadę do USA
 
7 - miu uczniów z niewielkiej Szkoły Podstawowej w Skokowej zakwalifikowało się na Światową Olimpiadę Kreatywności w Knoxville, w USA. Pomóż im to osiągnąć.

5531 zł

Zebrano

100%

Postęp
Kino na Filipinach
 
Projekt ‘Kino na Filipinach’ to próba dotarcia z uniwersalną kinematografią dziecięcą na filipińską prowincję, tam, gdzie dzieci znają kino jedynie z opowiadań. Akcja ma być w zamyśle projektem rozrywkowo-oświatowym.

9328 zł

Zebrano

155%

Postęp