Dołącz do naszej społeczności!

Tomasz Kędzia

Tomasz Kędzia

Wrocław, Poland

Jeden z ojców założycieli polskiego lacrosse, były prezes KS Kosynierzy Wrocław oraz sekretarz Polskiej Federacji Lacrosse, 3 krotny Mistrz Polski w field lacrosse oraz członek kadry narodowej field lacrosse na Mistrzostwach Świata w 2010 roku. Razem z Kajetanem Statkiewiczem koordynuje drużynę Polish Eagles oraz rozwija drużynę narodową w box lacrosse. Prywatnie pracuje w biznesie koordynując projekty serwisu infrastruktury IT. Kiedyś chciał być coachem, ale mu przeszło.

aktualizacja projektu

Komunikat nr 2

Coraz głosniej o nas, przekroczyliśmy półmetek :-)

Radio Wrocław

http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/64328/Wroclawianie-podpora-kadry-w-box-lacrosse-Zbieraja-pieniadze-na-wyjazd-na-mistrzostwa-Europy

TVP Wrocław

https://wroclaw.tvp.pl/29475045/wroclawscy-lapacze-motyli-chca-rozwijac-lacrosse-w-polsce

Radio Eska

http://wroclaw.eska.pl/sport/przekopia-ogrodek-czy-pomoga-w-przeprowadzce-zawodnicy-box-lacrosse-zbieraja-pieniadze-na-wyjazd-do-finlandii-wideo-zdjecia-audio/395419

aktualizacja projektu

Komunikat nr 1

Mamy już 1/4 kwoty :-). Serdeczne dzięki dla wszystkich darczyńców i osób wspierających. Dotychczas promowaliśmy się tylko pocztą pantoflową. Już niedługo kampania totalna :-).

Co tam u nas?
1. Zawodnicy ostro trenują na siłowni. Wracają też powoli na boiska bo zima odpuściła.

2. 5 naszych zawodników żeby podwyższyć swoje umiejętności wystartowało gościnnie w lidze Czeskiej razem z drużyną z Pardubic. Za nimi już 2 mecze, z czego 1 wygrana i 1 przegrana. Nasi chłopcy zdobyli w sumie 10 bramek i 4 asysty.

3. Uruchomiona została równoległa kampania crowdfundingowa zorientowana na zagranicę na portalu Gofundme

4. Finalizowane są rozmowy ze sponsorem paliwa.