Dołącz do naszej społeczności!

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek
Strony internetowe:
sztorm.org

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Barlinek

Stowarzyszenie Klub Żeglarski SZTORM Barlinek istnieje w Barlinku od 1967 roku. Przystań żeglarska przy ulicy Sportowej 1, usytuowana w północnej części Jeziora Barlineckiego, jest bazą rekreacyjno-sportową dla członków Klubu i ich rodzin, jak również wszystkich żeglarzy, którym Barlinek jest drugim domem. Od lat zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży na nowych adeptów żeglarstwa, szerzymy ideę żeglarstwa i zarażamy miłością do tego pięknego sportu. Mamy do dyspozycji jachty żaglowe różnych klas, łodzie wiosłowe, deski windsurfingowe, kajaki oraz rowery wodne. Cudownie czyste wody Jeziora Barlineckiego, wspaniale rozwinięta linia brzegowa opasana buczynami Puszczy Barlineckiej, cztery wyspy pełne ptactwa, słońce i wiatr - to obliguje nas do chwalenia się miejscem, w którym żyjemy...

aktualizacja projektu

Rozdajemy nagrody

Szanowni Darczyńcy,
projekt "Młodzi żeglarze w natarciu" zakończył się sukcesem. Obecnie jesteśmy w trakcie poszukiwania jachtu Cadet, który zaplanowaliśmy zakupić. Jeszcze raz dziękujemy Wam za wsparcie. Czas zająć się przekazaniem Wam nagród. Prosimy Was o przesyłanie na adres mailowy sztormu: sztormbarlinek@wp.pl Waszych adresów, jeśli mamy przesłać Wam nagrodę pocztą lub informację, że odbierzecie nagrodę osobiście - wtedy przygotujemy ją do odbioru w bosmanacie ( w temacie wiadomości wpisujcie polakpotrafi - nagroda).
Pamiętajcie, że posiadamy jedynie Wasze adresy mailowe, jeśli występujecie na polakpotrafi.pl pod pseudonimem to nie wiemy kim jesteście :)
czekamy na informacje
ekipa Sztormu

aktualizacja projektu

Zebraliśmy już ponad połowę funduszy

Dzisiejszy poranek przywitał nas dobrymi wieściami. Zebraliśmy już ponad połowę zakładanej kwoty a do końca zostało jeszcze 26 dni. Wierzymy, że dzięki Waszemu wsparciu i pomocy w propagowaniu informacji o projekcie, uda się nam!
Zapraszamy na Przystań do Barlinka. Sezon już otwarty. W sobotę 7. maja ścigamy się w Regatach o Puchar Ziem Zachodnich. Spodziewamy się kilkunastu załóg w klasie Omega. Nie zabraknie także Optimistów i Cadetów. Oby pogoda dopisała....

aktualizacja projektu

Nagrody

Dzień dobry,
dziękujemy wszystkim osobom, które się do nas odezwały w celu przekazania nagród. Większość osób otrzymała już swoje "gadżety". Niektórzy zrobili to podczas festiwalu, innym wysłaliśmy pocztą.
Nadal jest kilka osób, które się do nas nie zgłosiły. Zachęcamy do kontaktu na maila festiwalwloczykijki@gmail.com

z festiwalowym pozdrowieniem
Włóczykijki

aktualizacja projektu

Włóczykijki już za nami....

Dzień dobry,
festiwal już za nami.... wszystko co dobre szybko się kończy. Dziękujemy Wam za wsparcie, udział w festiwalu i zapraszamy za rok, na kolejną edycję. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście.
Kto nie mógł być, może poczytać i zobaczyć krótki film/relację z festiwalu na www.barlinek24.pl:
http://www.barlinek24.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8321&Itemid=35

pozdrowienia z pięknego Barlinka
Włóczykijki

aktualizacja projektu

sprostowanie

Witajcie, nastąpiła pomyłka w adresie mailowym, właściwy adres, pod którym czekamy na informacje od Was to festiwalwloczykijki@gmail.com
za pomyłkę przepraszamy

do zobaczenia na festiwalu

skomentował aktualizację
oczywiście adres mailowy: festiwalwloczykijki@gmail.com
aktualizacja projektu

Festiwal już w tą sobotę

Witajcie, czas festiwalu zbliża się wielkimi krokami. Zapraszamy Was serdecznie do udziału. Program znajdziecie na stronie www.wloczykijki.com
Przypominamy jednocześnie, by osoby, które jeszcze nie udostępniły nam informacji związanych z przekazaniem nagrody, uczyniły to.
Tak, jak informowaliśmy Was poprzednim razem, dysponujemy jedynie Waszymi adresami mailowymi. Planujemy rozdać nagrody podczas festiwalu. Odzywajcie się.... Jeśli ktoś z Was woli otrzymać nagrodę pocztą - potrzebujemy adres na który mamy ją przesać, jeśli ktoś chce być anonimowy - chcielibyśmy to wiedzieć.
Pozdrawiamy i czekamy na maile od Was (festiwal.wloczykijki@gmail.com)

Włóczykijki

aktualizacja projektu

Festiwal tuż tuż....nagrody czas rozdać

Witajcie Drodzy Darczyńcy,
do festiwalu zostało już niewiele czasu. Włóczykijki będą mógły się odbyć między innym dzięki Waszemu wsparciu. Za to jesteśmy Wam wdzięczni.
Zgodnie z zasadami portalu polapotrafi.pl za udzielone wsparcie każdy z Was mógł wybrać określoną nagrodę. Nagrody będą do odebrania podczas Festiwalu:
1. Jeśli toś z Was nie będzie mógł być obecny i chciałby, by wysłać mu nagrodę pocztą, prosimy o informację zwrotną.
2. Chcielibyśmy wręczyć Wam nagrody "oficjalnie" dlatego prosimy wszystkie osoby, których nazwa użytkownika nie zwiera imienia i nazwiska by się nam ujawniły :) przekazując informację na adres mailowy.
3. Jeśli ktoś woli pozostać anonimowy i nie chce zostać wyczytany :) to także czekamy na taką informację.

Informacje prosimy przekazać na adres: festiwalwloczykijki.gmail.com

Włóczykijki

aktualizacja projektu

Zakończenie zbiórki!

Wspaniale, zbiórka funduszy zakończyła się ogromnym sukcesem, baaardzo Wam dziękujemy za wpłaty, za upowszechnianie informacji o Festiwalu i za ciepłe słowa. Wkrótce skontaktujemy się z Darczyńcami w kwestii nagród.

pozdrawiamy
WłóczyKijki

aktualizacja projektu

SUKCES

Fantastyczna wiadomość, dziś zebraliśmy 2000 zł co oznacza, że nasz projekt zostanie ufundowany......
Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, dzięki Wam będziemy mogli cieszyć się ze spotkań z podróżnikami.....

aktualizacja projektu

Jesteśmy na półmetku

Połowa czasu przeznaczonego na zbiórkę za nami.... dziękujemy za wsparcie wszystkim osobom, które zdecydowały się pomóc w realizacji festiwalu. Dobrym prognostykiem powodzenia akcji może być fakt, że została nam połowa czasu a do zebrania minimum 604 zł :) Damy radę....... polecajcie nas, linkujcie i czekamy na Was wszystkich 23. stycznia..... :)

aktualizacja projektu

Wystartowaliśmy.....

Projekt ruszył kilka dni temu i już mamy pierwsze wpłaty..... dziękujemy serdecznie i zachęcamy do promowania naszego projektu wśród Waszych znajomych, liczy się każdy grosz :)

aktualizacja projektu

foto relacja z Chrztu

Szanowni Darczyńcy,
oto krótka fotorelacja z Chrztu Cadetów
https://www.youtube.com/watch?v=FaDk_TRZf1k#t=129

miłego oglądania :)

ekipa Sztorm Barlinek

aktualizacja projektu

chrzest Cadetów

"Płyń po morzach, rzekach i jeziorach, rozsławiaj imię polskich szkutników, przynoś chwałę banderze klubu macierzystego. Nadaję ci imię...". Taką formułę wypowiedzieliśmy na Przystani Klubu Żeglarskiego SZTORM Barlinek dwa razy. Jedno z imion to „Pola” drugie „Feniks”. Zostały nadane dwóm Cadetom, które wzbogaciły flotę szkółki żeglarskiej prowadzonej przy Klubie.
Pamiętacie akcję zbiórki funduszy jaką Nasz Klub przeprowadził na portalu polakpotrafi.pl? Celem było zebranie 4000 zł by zakupić łódź klasy Cadet dla dzieci, które „wyrosły” z jachtów klasy Optimist. Ku zaskoczeniu i wielkiej radości organizatorów zebraliśmy ponad 6500 zł. Pozwoliło to na zakup kolejnego Cadeta i generalny remont starego, znajdującego się na Przystani.
W sobotę 25. lipca „Pola” i „Feniks” zostały ochrzczone, zwodowane i opływane przy obecności Matek Chrzestnych. Jachty okazały się dzielne. Matką chrzestną „Poli” jest pani Dorota, która miała możliwość nadania imienia Cadetowi, ponieważ jako darczyńca wybrała taką „nagrodę” spośród dostępnych na portalu polakpotrafi.pl. „Feniks” natomiast został nazwany przez Julkę – uczestniczkę szkółki żeglarskiej. Nazwa została wyłoniona w konkursie ogłoszonym wśród „optimiściarzy” ze szkółki. „Feniks” – ponieważ łódka powstała niczym Feniks z popiołów, niemalże z niczego……
Uroczystość chrztu była także okazją do spotkania dzieci, ich rodziców i członków Klubu, wspólnej zabawy i biesiady przy kiełbaskach z grilla.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Darczyńcom i osobom, które zaangażowały się w akcję oraz działalność szkółki żeglarskiej.
Po raz kolejny okazało się, że wspólna idea łączy ludzi, że jest wiele osób, które chcą pomagać innym rozwijać ich pasję.

aktualizacja projektu

Chrzest Cadeta

Drodzy Darczyńcy,
jest nam niezmiernie miło poinformować Was, iż 25-go lipca, w sobotę, o godzinie 14 00 na Przystani Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek odbędzie się uroczystość nadania imienia Cadetowi, którego zakupiliśmy dzięki Waszemu wsparciu. Zapraszamy serdecznie do udziału w uroczystości.

ekipa Sztorm Barlinek

aktualizacja projektu

Cadet kupiony

Wreszcie udało nam się zakupić cadeta, w Klubie wielka radość :) wkrótce chrzciny..... i ruszamy na wodę. Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych na tę przemiłą ceremonię. O terminie wkrótce Was powiadomimy.

aktualizacja projektu

cadet

Najważniejszy element projektu - cadet. Jesteśmy w trakcie trwania poszukiwań i negocjacji. Mamy nadzieję, że już wkrótce cadet będzie pływał po wodach Jeziora Barlineckiego i cieszył nasze dzieciaki....

aktualizacja projektu

Kolejne nagrody rozdane

Szanowni Darczyńcy, powoli spływają do nas listy od Was zawierające adresy na jakie mamy przekazać nagrody. W dniu dzisiejszym kolejna "porcja" została przekazana.

pozdrawiamy
ekipa Sztorm Barlinek

aktualizacja projektu

Rozdajemy nagrody

Szanowni darczyńcy,
jesteśmy w trakcie przekazywania Wam nagród, które są elementem naszego projektu.
Część z Was zapewne dostała je już pocztą lub odebrała osobiście.
Niektóre z osób obdarowanych nie odezwały się jeszcze do nas w odpowiedzi na maila. Prosimy Was o kontakt, gdyż jedyne Wasze dane, jakie posiadamy to adresy mailowe. Chcąc przekazać nagrody, musimy wiedzieć na jaki adres mamy je wysłać.

pozdrawiamy
ekipa Sztorm Barlinek

aktualizacja projektu

Pierwsze nagrody rozdane

Szanowni Darczyńcy,
pierwsze nagrody rozdane, osoby, które się z nami skontaktowały otrzymały lub wkrótce otrzymają nagrody. Życzymy przyjemności podczas używania/korzystania z nich..... :)
Czekamy na kontakt od pozostałych osób.

pozdrawiamy
ekipa Sztorm Barlinek

aktualizacja projektu

Kontakt

Szanowni Państwo,
w dniu dzisiejszym wysłaliśmy do Was maile z instrukcjami dalszego postępowania celem przekazania nagród.

pozdrawiam i oczekujemy kontaktu z Waszej strony

z żeglarskim pozdrowieniem
ekipa Sztorm Barlinek

aktualizacja projektu

Zakończenie projektu

Szanowni Państwo,
projekt Zostań Młodym Optimistrzem zakończył się ogromnym sukcesem. Zebraliśmy prawie o połowę więcej jak zakładaliśmy. To wszystko było możliwe dzięki Wam, osobom o wielkich sercach, które zechciały przyłączyć się do naszej akcji.

SERDECZNIE WAM DZIĘKUJEMY

Obecnie zajmujemy się zakupem łódki cadet, wkrótce będziemy się kontaktować mailowo, w celu realizacji nagród

z żeglarskim pozdrowieniem
ekipa Sztorm Barlinek

aktualizacja projektu

HURA

Moi Drodzy, dziś wielki dzień. Nasz projekt będzie ufundowany :)
Bardzo dziękujemy wszystkim za wpłaty.
Oczywiście zachęcamy do dalszych wpłat gdyż im większą kwotę zbierzemy tym lepszy jacht kupimy.......

aktualizacja projektu

Uradowani......

Nawet sobie nie wyobrażacie ile radości przynoszą Wasze wpłaty, wczorajszy dzień (19.03) był rekordowy, oby tak dalej...
Naprawdę dziękujemy.
Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają i to prawda.
Pieniądze, które przekazujecie nie są przecież celem a tylko środkiem do celu...

aktualizacja projektu

1/3 za nami.....

Można by rzec, że 1/3 pracy za nami... w czasie krótszym niż 1/3....
Brawo, oby tak dalej...

aktualizacja projektu

dziękujemy za zainteresowanie

Coraz większe zainteresowanie naszym projektem, dziękujemy za wpłaty.
Będziemy też wdzięczni za pomoc w kampanii informacyjnej.
Każdy mail do Waszych znajomych, każde udostępnienie na fb zwiększa nasze szanse na powodzenie projektu.
Z żeglarskim pozdrowieniem Ahoj ! :)

aktualizacja projektu

Pierwsze wpłaty za Nami

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym darczyńcom.......