Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
SuperAnimatorki

SuperAnimatorki

Nysa

W maju 2014 roku EFRWP wspólnie z PUP w Nysie wdrażali pilotażowy projekt pt. \"Aktywizacja świetlic wiejskich\". Do projektu wytypowali nas nasi włodarze: burmistrzowie i wójtowie. Odbyłyśmy miesięczne szkolenie, po którym uzyskałyśmy certyfikat animatora kultury. Szkolenie rozpoczynało trzynaście osób, a teraz zostało nas osiem. Pracując w lokalnych społecznościach dostrzegłyśmy potencjał drzemiący w ludziach i ich historiach oraz w miejscach znanych od dzieciństwa. Postanowiłyśmy „ocalić” je od zapomnienia.

2

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Księga Skarbów

Wsparł zobacz wszystkie

Festiwal Ballad Bułata Okudżawy crowdfunding

Festiwal Ballad Bułata Okudżawy

Nidzica

Festiwal Ballad Bułata Okudżawy jest wydarzeniem, które co roku przyciąga coraz więcej zwolenników wspaniałej twórczości Bułata Okudżawy do malowniczej Kamionki k/Nidzicy. W tym roku (tak jak w poprzednim) chcemy nagrać płytę z Festiwalu. I tutaj potrzebujemy Twojego wsparcia.

101% Postęp

10157 PLN z 10000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Moja Kraina Łagodności - jubileuszowa płyta CYTRYNY polski kickstarter

Moja Kraina Łagodności - jubileuszowa płyta CYTRYNY

Warszawa, Poland

20 lat CYTRYNA GRA dla KRAINY ŁAGODNOŚCI. Z tej okazji wydajemy kompilację Moja Kraina Łagodności. Znajdą się na niej największe przeboje z cytrynowych płyt i nagrania premierowe. Piosenki wybierze Magda Turowska Cytryna.

166% Postęp

10002 PLN z 6000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty