Dołącz do naszej społeczności!

stowarzyszenietolerado
Strony internetowe:
tolerado.org
marsz3miasto.pl

stowarzyszenietolerado

Gdańsk, Polska

Stowarzyszenie na rzecz osób LGBT (Lesbijek, Gejów, osób Biseksualnych i Transpłciowych) "Tolerado" powstało w 2012 roku i ma na swoim koncie wiele sukcesów. Głównymi zadaniami stowarzyszenia jest szerzenie tolerancji w społeczeństwie oraz integracja i wsparcie środowiska LGBTQ. Tolerado jest jedyną organizacją LGBT w północnej Polsce, ma około 100 członków. Tolerado przeprowadza kilkanaście akcji rocznie, największe to Trójmiejskie Dni Równości zakończone Marszem Równości, oraz Festiwal Tęczowych Rodzin. W obrębie Tolerado działają również grupy rozwojowe: kobieca, męska, młodzieżowa, piłkarek, osób transpłciowych, tęczowych rodzin, rodziców osób LGBT.

aktualizacja projektu

Dyżur odbioru nagród

Drodzy darczyńcy!
Z każdym z Was kontaktowałam się już mailowo, nie od każdego otrzymałam odpowiedź. Bardzo proszę sprawdzić skrzynkę SPAM.
15 marca od 10:00 do 21:00 w siedzibie stowarzyszenia Tolerado na ulicy Miszewskiego 17/103 (wejście od podwórka, pierwsze piętro) organizujemy I dzień odbierania nagród, zapraszamy!

aktualizacja projektu

coraz blizej!

Liczby zmieniają się w zawrotnym tempie!
W piątek mieliśmy pierwszą z dwóch zaplanowanych imprez benefitowch! Bawiliśmy się do rana! I zebraliśmy kupę pieniędzy :)

skomentował projekt
Szanowny Panie Stachu,
bardzo dziękujemy za chęć wpłaty na projekt III Trójmiejskiego Marszu Równości! Jeśli zjedzie Pan niżej na stronie projektu na polakpotrafi.pl, zobaczy Pan że można też wybrać opcję wpłaty 10 lub 100 zł bez nagrody. Może Pan również wybrać jakąkolwiek inną sumę i gdy w kwietniu będę do Pana pisać maila w sprawie nagrody, może mi Pan odpisać że jej Pan nie chce. :)
pozdrawiam
Bogna
aktualizacja projektu

ponad 30 % w 3 dni!

Oby tak dalej :) Udało się przekroczyć 30% kwoty minimalnej w zaledwie 3 dni. Wielkie dzięki!

aktualizacja projektu

Wow:-)

Wow, świetny start! W półtora dnia zebraliśmy 1360zł! Dziękujemy! :*