Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
inicjatywarazem

inicjatywarazem

Warszawa

Stowarzyszenie Inicjatywa Razem to organizacja, która od ponad 3 lat aktywizuje społecznie i kulturalnie uśpione dotychczas miejsca, tworząc nową przestrzeń do wspólnych działań. W ostatnich lat członkowie Stowarzyszenia zorganizowali m.in.: -pokazy filmowe Kino i Wino na plaży przy m. Poniatowskiego, -konkursy filmowe, fotograficzne, -ponad 50 projekcji filmowych w 4 dzielnicach Warszawy, -Wymienialnię, -happeningi (m. in. Obudź się dzielnico), -portale kulturalne (m.in. Kulturalny Wawer), -serię cyklicznych spotkań dla mieszkańców, organizacji i przedstawicieli administracji.

1

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Uratujmy Jazdów

Wsparł zobacz wszystkie

Z miłości do słodkości ciekawe pomysły

Z miłości do słodkości

Olsztyn

Z miłości do słodkości to książka, zawierająca 50 bezglutenowych przepisów na torty, ciasta, ciasteczka, muffinki, desery, a nawet lody, napoje, gofry i słodkie pierogi. Książka, zadowoli każdego na diecie bezglutenowej.

21% Postęp

2384 PLN z 11000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Uratujmy Jazdów

Uratujmy Jazdów

inicjatywarazem

aktualizacja projektu

Szanowni Darczyńcy!

jak zapewne wiecie, z powodzeniem udało nam się zebrać wymagane środki abyśmy
z powodzeniem mogli przeprowadzić remont przyznanego nam fińskiego domku przy ul. Jazdów. Już teraz serdecznie dziękujemy wam, wszystkim darczyńcom, dla których nie jest obojętny los tego unikatowego osiedla w samym sercu Warszawy. Czasu jest mało, mamy zobowiązania wobec Zarządu Gospodarowania Nieruchomościami, dlatego też po zbiórce niezwłocznie zabraliśmy się dalsze prace remontowe. Termin wkrótce mija, w związku z czym prosimy, abyscie trzymali za nas mocno kciuki! Wkrótce, gdy będzie się czym chcwalić, przedstawimy pierwsze efekty naszej pracy.

Wielkie otwarcie miejsca planujemy natomiast wraz z nadejściem cieplejszych dni - miejsmy nadzieję, że nadejdą zgodnie z kalendarzem. Wtedy też zrealizujemy wszystkie obiecane nagrody, jakie wyście sobie wybraliście (może jeszcze za wyjątkiem jabłek, owocowanie Benka nastąpi późniejszą wiosną)!

Pozdrawiamy

Stowarzyszenie Inicjatywa "Razem"

06.01.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty