Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
staszewski

staszewski

Warszawa

Doświadczenie zdobywał robiąc, krótkie formy filmowe oraz uczęszczając na warsztaty Marii Zmarz-Koczanowicz. Pracę nad sztuką ruchomych obrazów rozpoczął przez fotografię. Wiele z fotografii reportażowych było wykorzystywane przez polską prasę. Nie posiada wykształcenia kierunkowego-filmowego. Jest samoukiem a swoją wiedze czerpie z praktyki filmowej oraz z wnikliwej obserwacji otoczenia. Był asystentem producenta przy filmie Karoliny Breguły "Fire Followers".

3

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł

nowe przestrzenie na Stacji Wolimierz crowdfunding

nowe przestrzenie na Stacji Wolimierz

Wolimierz

Stacja Wolimierz-jak to stacja-przyjeżdżasz i niby się przesiadasz,ale nie do końca...Była stacja kolejowa od25 lat jest miejscem warsztatów,koncertów,spotkań ludzi z Polski i całego Świata.Kreuj z nami tę magiczną przestrzeń!

108% Postęp

21664 PLN z 20000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Poznań Pride Week 2016 crowdsourcing

Poznań Pride Week 2016

Poznań, Polska

Warsztaty, imprezy, pokazy filmowe, koncert w Teatrze Polskim, Marsz Równości... Zorganizuj z nami Poznań Pride Week 2016! Z Twoją pomocą uda nam się przebić ogromny sukces zeszłorocznej edycji.

307% Postęp

30745 PLN z 10000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Festiwal Queerowy Maj 2016 crowdfunding

Festiwal Queerowy Maj 2016

Kraków, Polska

Festiwal Queerowy Maj to największe wydarzenie w Krakowie zajmujące się tematyką równości i różnorodności. Ósma już edycja może być jeszcze większa i wspanialsza - wystarczy tylko Twoje wsparcie!

180% Postęp

5427 PLN z 3000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu