Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
SolidarityFilmDoc

SolidarityFilmDoc

Sopot

Świeżo upieczona fundacja Solidarity Film Doc została założona z inijatywy Tomka Kozakiewicza w celu wykorzystania medium filmu do wsparcia osób, którzy przemienili swoje dramaty życiowe w niezwykłe, społeczne projekty. Głównym projektem fundacji jest \"kanthari plus\" (www.kanthariplus.org), który promuje i wspiera absolwentów kursu kanthari - liderów przemian społecznych ze środowisk zmarginalizowanych: osoby niepełnosprawne, ofiary wojen i przemocy, prześladowane kobiety, ludność plemienna. Osoby te mają pasję i umiejętności aby wprowadzać autorskie projekty, w swoich społecznościach.

2

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Podróż dookoła świata How to (ex)change the world crowdfunding

Podróż dookoła świata How to (ex)change the world

Warszawa/Łódź

Anna i Andrea, polsko-włoska para w podróży dookoła świata. Celem jest szukanie changemakerów - ludzi którzy zmianiają świat wokół siebie. Metodą podróży jest wymiana: nasze umiejętności w zamian za miejsce do spania i jedzenie.

125% Postęp

5010 PLN z 4000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Film dokumentalny "Antoś" o zniszczeniu Jasła crowdsourcing

Film dokumentalny "Antoś" o zniszczeniu Jasła

Jasło

Pracujemy nad filmem dokumentalnym upamiętniającym tragiczne wydarzenia sprzed 70-ciu lat, które na zawsze odmieniły losy Jasła i jego mieszkańców. Przyłącz się do nas już dziś i zostań współtwórcą projektu!

10% Postęp

3159 PLN z 31000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty