Dołącz do naszej społeczności!

słoma

słoma

Dąbrówka 21 -132 Kaamionka

Słoma .Jerzy Słomiński. lat 58 . Wytwórca bębnów , muzyk ,projektant i budowniczy -przestrzeni życiowych - Entuzjasta i propagator rzetelnych technologii. Aktywnie koncertujący , kiedyś z: OSJAN , Brygadą Kryzys ,Orkiestrą Na Zdrowie, Bębnolubami .obecnie z J. Kleyffem, Chórem Łontanara i D'Roodts Brothers . Wizjoner realizator. Pomysłodawca festiwalu Światowe Dni Pokoju Dąbrówka . Od ponad 30 lat żyje we wsi Dąbrówka pod Lublinem , wraz z rodziną , otoczony gronem przyjaciół . Student Uniwersytetu" Życia Na Ziemi\" , na wydziale"Tu i Teraz" ,..wystrzelony w Przyszłość.

3

Wsparł

1

Obserwuje

1

Własne projekty

Wsparł

Dragon Dreaming - wydajemy podręcznik po polsku ! polskie indiegogo

Dragon Dreaming - wydajemy podręcznik po polsku !

Kraków, Poland

Polskie wydanie książki Dragon Dreaming sprawi, że dotychczas nieznana w Polsce metoda DRAGON DREAMING będzie bardziej popularna, dostępna i powszechnie stosowana. Dzięki tej metodzie zrealizujesz najdziksze marzenia i wizje!

104% Postęp

14693 PLN z 14000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Budujemy Harmonię ciekawe pomysły

Budujemy Harmonię

Lublin

Nasz projekt powstał z chęci podtrzymania tradycji polskiego rzemiosła budowniczych harmonii, instrumentów wytwarzanych niegdyś w dziesiątkach warsztatów na terenie Polski. Pomóżcie nam ożywić harmonię!

100% Postęp

20018 PLN z 20000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Festiwal 'Cohabitat Gathering 2012' finansowanie społecznościowe

Festiwal 'Cohabitat Gathering 2012'

Łódź

Cohabitat Gathering to dwa dni inspirujących spotkań w gronie osób pragnących budować mądry i piękny świat wokół siebie. Festiwal jest niezwykłym tyglem nowatorskich rozwiązań - od domów z gliny przez technologie solarne po modele budowania społeczności.

108% Postęp

97877 PLN z 90000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu