Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
slawosz_121

slawosz_121

Starogard Gdański

Witam. Mam 14 lat. Jestem uczniem gimnazjum. Jestem absolwentem państwowej szkoły muzycznej w Starogardzie Gdańskim na skrzypcach. Uwielbiam po szkole iść do warsztatu i zawsze w czymś podłubać. Moje hobby do mechanika i elektronika. Nieraz naprawiałem jakieś rzeczy elektryczne. Czy to maszynka do mięsa albo komputer. Moją ukochaną jest motorower z 1976r. jawa 50 typ20 skuter. Ciągle bym mógł ją jeździć. Proszę o pomoc w renowacji mej jawy.

1

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Renowacja Jawy 50 Skuter

Wsparł zobacz wszystkie

Płyta dla posła polski kickstarter

Płyta dla posła

Warszawa

Zamiast się wściekać na niewiedzę naszej klasy politycznej i złorzeczyć na nich dzień dobry, postanowiliśmy dać każdemu świeżo wybranemu posłowi i senatorowi PREZENT w postaci audiobooka o ekonomii i polityce. Dorzuć swoje trzy grosze i zainwestuj w edukację polityków!

143% Postęp

14307 PLN z 10000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Renowacja Jawy 50 Skuter

Renowacja Jawy 50 Skuter

slawosz_121

aktualizacja projektu

Cześć,

długo mnie tu nie było. W sumie nie wiem dlaczego, bo przecież wszystko się udało według planu. Być może było to spodowane moim młodym wiekiem i zapomnieniem o osobach, dzięki którym wszystko wyszło. Równocześnie bardzo przepraszam i dziękuję. 

Pisząc właśnie tę akutalizacją nie mam już 14 lat, lecz 21. Po latach po prostu poczułem wewnętrzną  potrzebę poinfromowania wspierających, co się dalej działo z projektem i z tego miejsca bardzo podziękować, za możliwość rozwijania mojej pasji w tamtych czasach. 

Otóż po około pół roku od otrzymania wspracia, renowacja została ukończona. Tak właśnie Jawka wyglądała tuż po złożeniu:

a tak wygląda dzisiaj:

https://drive.google.com/file/d/0BzLMEYjD8ngPS0I5Wmg0QmY3b00/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0BzLMEYjD8ngPdFVvOGRzd0JiaUU/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0BzLMEYjD8ngPRHJFOUIyeDR5YWs/view?usp=sharing

Dzięki udaniu się tego projektu, renowacja motocykli nadal jest i będzie moją pasją. Półtora roku temu już bez pomocy zewnątrz udało mi się odnowić kolejną perełkę dawnej motoryzacji:

https://drive.google.com/file/d/1IIq6c4MivQqrEeP8CTj9H6-gRJVYxge-/view?usp=sharing

Reasumując nie mam pojęcia czy ta aktualizacja będzie jeszcze kogoś interesować, ale co mi tam :)  Jeszcze raz bardzo chciałbym podziękować osobom wspierającym projekt, oraz zarządzającym tym serwisem, którzy umożliwi mi spełnić moje małe marzenie w czasie dzieciństwa.

Wielkie dzięki za wszystko!

 

01.06.2018
Renowacja Jawy 50 Skuter

Renowacja Jawy 50 Skuter

slawosz_121

aktualizacja projektu

Przepraszam, że tak długo się nie odzywałem. Oto blog http://renowacjajawy50.blog.pl/ na którym zamieszczam aktualne pracę nad motorem.
Pozdrawiam.

11.02.2012

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty