Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Sielanka

Sielanka

Szczecin, Poland

Jestem pasjonatem technologii związanych z wirtualną rzeczywistością od czasu, gdy te nie przeżywały jeszcze swojego kolejnego w historii boomu. Ukończyłem studia inżynierskie na kierunku informatyka, programowanie grafiki i multimediów. Zajmuję się głównie tworzeniem gier wieloosobowych i aplikacji internetowych, a od niedawna staram się skupić na realizacji projektu gry łączącej ideę escape room z wrażeniami płynącymi z wirtualnej rzeczywistości. Moim celem jest stworzenie miejsca, gdzie każdy będzie mógł spróbować głebokiego zanurzenia w wirtualną rzeczywistość.

3

Wsparł

22

Obserwuje

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Space in 180° | Amatorska sonda badawcza ciekawe projekty

Space in 180° | Amatorska sonda badawcza

Poznań

Stratosfera to pierwszy krok w stronę eksploracji kosmosu. Pomóż gimnazjaliście wysłać amatorską sondę, która wykona badania i nagra panoramiczny film przedstawiający Ziemię z bliskiego kosmosu. :)

123% Postęp

6167 PLN z 5000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Portal Secret Rzeszów ciekawe pomysły

Portal Secret Rzeszów

Rzeszów, Polska

Escape the room to nowy rodzaj rozrywki, który pozwoli na budowanie relacji i działania w zespole, rozwija umysł oraz jest ostatecznym sprawdzianem inteligencji i umiejętności łączenia faktów. Pozwala na poznanie swoich możliwości

101% Postęp

7076 PLN z 7000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
[ retroPAD ] - polska konsola przenośna z retro grami ciekawe pomysły

[ retroPAD ] - polska konsola przenośna z retro grami

Kraków, Polska

[ retroPAD ] pierwsza polska konsola przenośna z grami retro! Naszym celem jest wyjście z fazy prototypu i stworzenie gotowego, nisko seryjnego produktu, a później...w świat! Dlatego prosimy Was o pomoc: Pomożecie?:)

11% Postęp

2775 PLN z 25000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Wystawa trójwymiarowej sztuki i fotografii 3D

Wystawa trójwymiarowej sztuki i fotografii 3D

Sielanka

skomentował projekt

Wszystko fajnie, tylko czemu anaglify? Skoro juz się i tak prosi ludzi o pieniądze to może warto zainwestować w coś więcej, niż najtańsza i najprostsza opcja, zwlaszcza że ta technika pozbawia ilustracje części barw, a więc i wartości estetycznej.

22.05.2016

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty