Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Michał Selke

Michał Selke

Warszawa

2

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Kryształy Czasu - Powieść ciekawe pomysły

Kryształy Czasu - Powieść

Warszawa

Legendarne Kryształy Czasu powracają aby stworzyć nową historię! Pomóżcie nam przyczynić się do wydania ogromnej powieści zaplanowanej na 13 tomów. Wesprzyjcie projekt ukazania się dwóch grubych części pierwszego tomu z cyklu Kryształy Czasu!

13% Postęp

7174 PLN z 55000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Mistrzowanie RPG crowdsourcing

Mistrzowanie RPG

Gdańsk

Podręcznik o prowadzeniu sesji RPG. Praktyczne i twórcze rozwiązania problemów, które pojawiają się na sesjach. Artykuły, które sprawią, że staniesz się jeszcze lepszym mistrzem gry!

199% Postęp

2198 PLN z 1100 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Mistrzowanie RPG

Mistrzowanie RPG

Michał Selke

skomentował projekt

Wsparłem, więc pozwolę sobie skomentować:

a) przede wszystkim uważam, że cała zbiórka jest źle rozpisana, np. za 10 zł dostajemy 3 rozdziały PDF (eee...), a za np. 5 zł podziękowania na fb (serio?). Przy zbiórce, gdzie autor jest nieznany, a projekt jest niewielki ważne są małe sumy. Dużej części ludzi nie zachęci (kolejny) almanach o prowadzeniu, jednak mogliby oni (jak np. ja) wesprzeć symbolicznie dla idei wspierania RPGów- jednak nic do tego nie zachęca, jakby te podziękowania były chociaż na końcu PDFa... Albo coś więcej niż zrobienie statusu na fb. Też dziwne jest, że można sobie w tym projekcie kupić reklamę (nagroda 150 i 300 zł).

b) Nie wiemy jak będzie wyglądał PDF, czy będzie lepszy skład, niż w tych przykładach, albo czy będzie taki full pro z metalinkami na czytniki?

c) Nic nie wiemy o autorze, wyskakuje z projektem "jak Filip z konopi", a jedyne czego się dowiadujemy, to to, że nie gra w RPGi jakoś długo, że grał w mniej RPGów, niż większość z nas, a tekst "matematyczne zasady rządzące rzutami kośćmi na sesjach nie są mi obce" wręcz straszy.

d) "Dodatkowe Cele" są także odstraszające, np. parafrazując "za 1300 zł do projektu dołączy mój kumpel, którego nie znacie, z naszego nieznanego klubu, " :>.

e) Na koniec największy minus tego projektu-
Jeśli dobrze zrozumiałem to co jest napisane, to mimo tego, iż projekt przekroczy 1200 zł i zostanie ufundowany, to osoby które dały na wydrukowany podręcznik 48 zł, dostaną go tylko jeśli projekt osiągnie min. 3700 zł!

Więc jeśli ilustracje będą dopiero od 2000 zł, a wydruk dopiero od 3700 zł, a inni autorzy dochodzą dopiero od 1300 zł, to... Na co idą te pieniądze?

09.11.2014
Kryształy Czasu - Powieść

Kryształy Czasu - Powieść

Michał Selke

skomentował projekt

No cóż, słowo się rzekło. Skoro będą Sharani, to muszę przelać pieniądze. :>

20.08.2014
Kryształy Czasu - Powieść

Kryształy Czasu - Powieść

Michał Selke

skomentował projekt

Napiszę szczerze, nigdy nie interesowałem się KCkami. Jednak chętnie wesprę ten projekt, jeśli będzie zapewnienie od autora, że I tom będzie zawierał min. pół rozdziału o rasie Sharanów- o ich historii, powstaniu, czymkolwiek. Za to chętnie zapłacę 100 zł.

19.08.2014

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty