Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Sandra Gierzek

Sandra Gierzek

Łódź, Poland

1

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Lulabajki - wydanie płyty z muzyką dla Małych i Dużych crowdsourcing

Lulabajki - wydanie płyty z muzyką dla Małych i Dużych

Łódź

Pomóż nam nagrać niezwykłą płytę LULABAJKI - 13 wyjątkowych kołysanek na poważnie i na wesoło zaśpiewanych przez Dzieci, Natalię Przybysz i Wielki Chór Młodej Chorei. Tylko dzięki Twojemu wsparciu nasze marzenie może się ziścić!

121% Postęp

27954 PLN z 23000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Lulabajki - wydanie płyty z muzyką dla Małych i Dużych

Lulabajki - wydanie płyty z muzyką dla Małych i Dużych

Sandra Gierzek

skomentował projekt

Natchniona jakimś magicznym marzeniem sennym zaczęłam ostatnio poszukiwać swojego ulubionego słowa. Takiego wiecie, najpiękniejszego na świecie - słyszymy je, a miód wraz z litrami gorącej czekolady z cynamonem od razu spływają na nasze serca. Ważna rzecz posiadać takie słowo, prawda? :) Zaczęłam od klapek - bo zabawne. Przeszłam przez dreptać - bo urocze. Zahaczyłam o makrelę - bo dla mojego mózgu brzmi niezwykle orientalnie. Spróbowałam zaprzyjaźnić się z konterfektem - bo dość ambitne. Ale...
Niczym grom z jasnego nieba oświecenie przybyło wraz z muzyką! LULABAJKA!
Mój umysł wciąż próbuje ogarnąć perfekcyjność i cudowność tego słowa! Przy takim to można się dopiero budzić, jeść, śmiać się, pracować, chrapać, spotykać z przyjaciółmi, kichać, karmić świnkę morską, wycierać kurze, zasypiać... Czy potraficie sobie wyobrazić jak bardzo magiczne byłyby nasze życia, gdyby taka Lulabajka stała się nie tylko słowem, ale ogólnodostępną, czarodziejską płytą, której moglibyśmy słuchać w każdym zakątku naszej pięknej planety Ziemi? :) Toż to jedyne słuszne rozwiązanie dla tego fascynującego, energetycznego, porywającego, niezwykłego, urokliwego, oszałamiającego oraz najbardziej charyzmatycznego koncertu jaki narodził dla nas świat marzeń wraz z pasją niesamowitych artystów! Byłam w tym świecie, widziałam te cuda, więc bez wahania polecam (po tym fragmencie powinno zostać użyte jakieś sławne nazwisko, lecz takiego niestety nie posiadam, więc musicie mi wierzyć na słowo - albo lepiej! - przekonać się na własne uszy :P). Do wzruszenia, do pokochania. Mam nadzieję, że już niedługo nie tylko na mojej, ale także na Waszych półkach stanie ten dowód na istnienie magii we wszechświecie - w pięknej, lulabajkowej oprawie, oczywiście! :) Uściski dla wszystkich Lulabajkowiczów oraz Lulawspieraczów - jesteście niesamowici :)
love milion + 23 000 :) xo

13.05.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty