GrupaPolak
50 tys.

Rycerzyki

Kraków, Polska

Rycerzyki to krakowski sekstet grający alternatywny, melodyjny pop. Zespół tworzą: Gosia Zielińska (wokal), Karol Jadach (gitara), Maciek Pitala (gitara), Michał Mierzwa (klawisze), Antonis Skolias (perkusja) i Aleksander Margasiński (bas i produkcja). We wrześniu 2015 roku ukazał się ich długo oczekiwany album zatytułowany po prostu „Rycerzyki”, zawierający m.in. singlowy utwór „Lotta” oraz “Ławice”.

aktualizacja projektu

Znak zachęty Legendarnego Afrojaxa

Dzięki za kolejne wpłaty, nasze serca biją coraz mocniej:) O wypieki na twarzach przyprawił nas też ten oto fantastyczny filmik Legendarnego Afrojaxa: https://www.facebook.com/Rycerzyki/videos/1214853528633407/

aktualizacja projektu

Wow! Mamy 33%!

Dziękujemy za kolejne wpłaty, głosy wsparcia, słowa otuchy, duże gesty i te małe, równie dla nas ważne! Przy okazji donosimy o naszym facebookowym evencie, do którego można dołączać, zapraszać znajomych i wchodzić w miłe interakcje. Wszyscy jesteśmy Rycerzykami!
https://www.facebook.com/events/392901944420005/

skomentował aktualizację
aktualizacja projektu

Ponad 1/5 kwoty w pierwsze 4 dni akcji!

Bardzo dziękujemy za Wasz intensywny, ciepły odzew w pierwszych dniach trwania naszej akcji! Jest nas coraz więcej! Zachęcamy nie tylko do wpłat, ale także do posyłania dalej w świat wieści o naszej akcji i dzielenia się rycerzykową nutą z innymi:) Całujemy!