Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Free Frog TV

Free Frog TV

Grodzisk Mazowiecki, Polska

Idea Free Frog TV, czyli internetowej telewizji o nurkowaniu i podwodnym świecie, powstała przy Festiwalu Filmów o Nurkowaniu i Podwodnym Świecie Free Frog Scuba Diving Film Festival w 2013r. Pomysł urzeczywistniliśmy z zamiarem integracji środowiska twórców podwodnej sztuki filmowej, amatorów i profesjonalistów, aby korzystając z doświadczeń jednych i drugich wyznaczyć pewną jakość tego co możemy i chcemy tworzyć aby cieszyć naszych przyjaciół płetwonurków i zachęcać do nurkowania innych. Oczywiście! Wszystkiego nie da się osiągnąć od razu, zwłaszcza że nie stoją za nami wielkie pieniądze wytwórni czy korporacji medialnych. Nasze plany budżetowe leżą gdzieś pomiędzy listą zakupów produktów spożywczych a rachunkami za przedszkole dzieci. Jednak pierwsze kroki zostały wykonane.

3

Wsparł

1

Obserwuje

1

Własne projekty

Obserwuje

Wielojęzyczna Telewizja o nurkowaniu i podwodnym świecie

Własne projekty

Wielojęzyczna Telewizja o nurkowaniu i podwodnym świecie

Wsparł zobacz wszystkie

Kochanka Szamoty crowdfunding

Kochanka Szamoty

Kraków

Film grozy na motywach słynnego opowiadania Stefana Grabińskiego. Film będzie gotyckim horrorem w tradycji starych filmów wytwórni Hammer i Cormana.

112% Postęp

18053 PLN z 16000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Uratowane z Potopu polskie indiegogo

Uratowane z Potopu

Warszawa

Pochodzą z początku XVII wieku z pracowni najznakomitszych włoskich rzeźbiarzy. Zdobiły Zamek Królewski i Pałaca Kazimierzowski w Warszawie, letniej rezydencji królewskiej. Skradzione podczas potopu (1655-1660), nigdy nie dotarły do Szwecji. Na dnie Wisły przeleżały 350 lat…

7% Postęp

1300 PLN z 17000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Film dokumentalny 'Droga Weterana - Pokonać Hańczę' ciekawe projekty

Film dokumentalny 'Droga Weterana - Pokonać Hańczę'

Jezioro Hańcza, Nisko, Stalowa Wola

Historia weterana, rannego podczas wojny w Afganistanie, który pragnie pokonać własne słabości w głębinach jeziora Hańcza. Celem filmu jest ocieplenie wizerunku weteranów i pokazanie przykładu pozytywnego bohatera naszych czasów.

75% Postęp

15193 PLN z 20000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty