Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Radek Polak

Radek Polak

Warszawa

Radek Polak - absolwent ASP w Poznaniu. Jego zainteresowania skupiają się głownie na tematyce portretowej, przez ostatnich dziesięć lat pracował nad projektami dokumentalnymi w Polsce i Gruzji. Maja Kaszkur - absolwentka ASP w Poznaniu. Kuratorka i wieloletnia współtwórczyni galerii Yours. Jako fotograf była członkiem kolektywu Icoon. RAzem z Radkiem tworzy team fotograficzny KASZKURPOLAK Vaho Babunashvilli - muzyk, kucharz, postać. Od lat tworzy najciekawsze projekty muzyczne w Gruzji min, Soft Eject czy Green Room. Z zamiłowania kucharz i znawca kuchni gruzińskiej, jego fantazja przenosi tradycyjną kuchnię gruzińską w sferę nowoczesnej kuchni fusion.

4

Wsparł

1

Własne projekty

Wsparł

Arktyczne Trio - etap I - Siorapaluk polski kickstarter

Arktyczne Trio - etap I - Siorapaluk

Objazda

Siorapaluk to ostatnie miejsce na Grenlandii gdzie Eskimosi zachowali kulturę przodków i nadal podczas polowań używają technik znanych od tysięcy lat. Niestety ich kultura ginie, więc nadszedł czas aby zachować ją dla potomnych.

17% Postęp

1382 PLN z 8000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wyprawa edukacyjna z młodzieżą polską do Indii ciekawe projekty

Wyprawa edukacyjna z młodzieżą polską do Indii

Kąty Wrocławskie

Do Indii chcę zabrać młodych ludzi, którzy w tamtejszej szkole podstawowej poprowadzą zajęcia taneczne, muzyczne, plastyczne, fotograficzne.

101% Postęp

2525 PLN z 2500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
X dni do Soczi 2014 - Polacy na Igrzyska Olimpijskie ciekawe projekty

X dni do Soczi 2014 - Polacy na Igrzyska Olimpijskie

X dni do Soczi 2014 - Odliczamy dni do Zimowej Olimpiady w Sochi w 201 roku! Pomóż najlepszym sportowcom zimowym w Polsce w przygotowaniach i wyjeździe na zimową Olimpiadę do Soczi w 2014 roku.

106% Postęp

21350 PLN z 20000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Publikacja książki Oczyma Palestynek polski kickstarter

Publikacja książki Oczyma Palestynek

Poznań

Oczyma Palestynek to książka, którą napisałam wspólnie z palestyńskimi kobietami. One opowiedziały i pokazały mi realia swojego życia, jeśli Chcesz zobaczyć ich świat Wesprzyj moją akcję.

101% Postęp

2039 PLN z 2000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu