Dołącz do naszej społeczności!

Piotr Beniuk

Piotr Beniuk

Wrocław, Polska

Jestem uczniem drugiej klasy liceum, od ponad dwóch lat członkiem Związku Strzeleckiego \"Strzelec\" Organizacji Społeczno-Wychowawczej, pasjonatem historii i militariów. Od zawsze moją uwagę szczególnie przyciągał okres Zimnej Wojny. Poza tym uwielbiam bezcelowe przejażdżki na motocyklu, góry i piesze wędrówki.

aktualizacja projektu

Alternatywa

Skoro nie udało się wydać to trudno się mówi, może kiedy indziej ;) Dziękuję za wsparcie i wszystkich zainteresowanych zapraszam do lektury moich książek, które od dzisiaj dostępne są w formacie pdf dla wszystkich pod tym adresem: http://mojepowiesciopisanie.blox.pl/html

aktualizacja projektu

Kolejne podziękowania

Dziękuję wszystkim serdecznie za każde wsparcie! Wygląda na to, że projekt nie zakończy się sukcesem. Ja jednak nie zamierzam przestać pisać, w końcu z pasji nie rezygnuje się tak łatwo i wciąż zamierzam się w tym rozwijać. Kto wie, może kiedyś będę w stanie wydać powieść z własnych środków.

W każdym razie jeszcze raz dziękuję! Może to zaledwie część potrzebnej kwoty, ale mimo wszystko całkiem spora i miło widzieć tak duże wsparcie!

aktualizacja projektu

Zdjęcia

Zdaję się, że zapomniałem napomknąć, że na każdym wywołanym i wysłanym do Państwa zdjęciu, na jego odwrocie znajdzie się cytat z powieści odnoszący się właśnie do fragmentu przedstawionego na fotografii ;)

aktualizacja projektu

Dziękuję!

Dziękuję za wsparcie już od samego początku projektu ;D Każda złotówka wywołuje uśmiech oraz pozytywne zaskoczenie. Dzięki wielkie jeszcze raz ;D