Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Marcin Ptaszyński

Marcin Ptaszyński

Poznań

Nazywam się Marcin Ptaszyński. Jestem artystą, filmowcem, organizatorem, studentem UAP w Poznaniu na wydziale Intermediów. Kocham światło w każdej postaci, tworzę wizualizacje do projektów/koncertów, realizuję filmy pod kątem wizualnym, klipy, krótkometrażówki, wideo-art, wideo performance. Dobrze się też czuję jako organizator. Jestem tym typem twórcy, który zbiera otaczający go świat wszystkimi zmysłami i w pewnym nieoczekiwanym momencie zdaje sobie sprawę, że ma pomysł, który musi zrealizować.

3

Wsparł

1

Obserwuje

1

Własne projekty

Wsparł

Horda webserial crowdfunding

Horda webserial

Warszawa

Horda - pierwszy w Polsce postapokaliptyczny serial internetowy. Przetrwają tylko najsilniejsi! Pierwszy polski serial na światowym poziomie? I w dodatku za darmo w internecie? Tak!

9% Postęp

3250 PLN z 35000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
CIRCUS MAXIMUS | reż. Bartek Kulas polski kickstarter

CIRCUS MAXIMUS | reż. Bartek Kulas

Kraków

Film przedstawia losy upadającego cyrku. Racjonalne próby ratowania go przez Dyrektora, stopniowo przekraczają granice rozsądku. Poznajemy świat cyrkowców, a przede wszystkim historię nastoletniej Marianny - podrzuconej tam jako dziecko.

111% Postęp

11173 PLN z 10000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Budujemy Statek Kultury! polskie indiegogo

Budujemy Statek Kultury!

Poznań, Polska

Tworzymy pierwszy Statek Kultury w Polsce. Pomóż nam dotrzeć do nadrzecznych miejscowości i pobudzić lokalne społeczności! Uczymy, dajemy narzędzia, pokazujemy piękne światy. „W tak pięknych okolicznościach przyrody”!

14% Postęp

14504 PLN z 100000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu