Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Projekt Bronek

Projekt Bronek

Warszawa, Polska

Nasz dream team to Danuta Onyszkiewicz, Michał Jakubowski i Joanna Baranowska. Każde z nas pasjonuje się innymi rzeczami. Interesują nas nowe technologie, tworzenie gier komputerowych, nauki społeczne, dziennikarstwo, podróże, badanie innych kultur, fotografia i design. Łącząc siły i używając naszego doświadczenia w tych dziedzinach chcemy stworzyć fajny projekt popularno-naukowy łatwo dostępny dla wszystkich :)

0

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Projekt 'Bronek' - o Bronisławie Piłsudskim

Aktywność

Projekt 'Bronek' - o Bronisławie Piłsudskim

Projekt 'Bronek' - o Bronisławie Piłsudskim

Projekt Bronek

aktualizacja projektu

Chcielbyśmy bardzo podziękować za wsparcie i za wiarę w projekt. Niestety ale mimo naszych ogromnych starań nie wyszło! Jest nam bardzo z tego powodu przykro ale nie poddajemy się i szukamy alternatywnych środków. Jeszcze raz dziękujemy!

Chcielibyśmy też powiedzieć, że każdy kto wpłacił pieniądze może je odzyskać:

Po nieudanym projekcie, po zakończeniu fazy rozliczeniowej, środki automatycznie wracają w całości na konto użytkownika w serwisie. Można je przekazać na inny projekt, lub zlecić zwrot na konto bankowe. Aby zlecić zwrot środków na konto bankowe, należy się zalogować w serwisie i wypełnić dane bankowe w zakładce Finanse, pod adresem: https://polakpotrafi.pl/konto/finanse

 

Aby otrzymać zwrot na PayPal, napisz do nas na administrator  @  polakpotrafi.pl - zwrot na PayPal możliwy jest wyłącznie wtedy, jeśli wsparcie odbyło się za pomocą PayPal.

10.02.2019

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty