Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Predica

Predica

Warszawa, Polska

Nazywamy się Predica - jesteśmy młodym, pozytywnie zakręconym zespołem inżynierów i programistów, którzy oprócz „zwyczajnej” pracy z formułami i kodami na pulpitach rodem z Matrixa, postawili sobie za cel „zmieniać otoczenie na lepsze”, dzięki rozwiązaniom mobilnym.

0

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Mobilny domofon - Nofo

Aktywność

Mobilny domofon - Nofo

Mobilny domofon - Nofo

Predica

skomentował projekt

Hej Michał, odpowiadając na Twoje pytania:

1. Kiedy do nofo nie będzie podłączonego żadnego smartphona będzie wtedy emitowany dzwięk, w innym przypadku dzwięku nie będzie ale fizyczne przyciski będą działać.
2. Smartphone musi być w zasięgu domowego wifi.
3. Wszystko zależy od jakości połączenia ale w większości przypadków opóźnienie nie wystąpi bądź nie osiągnie zauważalnego poziomu.

Tomku a propos Twoich pytań:
-Nofo działa wyłącznie z instalacjami cyfrowymi (serio??? chyba to jest w opisie projektu)
-Nie spotkaliśmy się z takim przypadkiem w instalacji cyfrowej,
- Aktualna wersja wymaga zasilania z sieci ale pracujemy nad rozwiązaniem działającym bez zewnętrznego zasilania.

Dziękujemy za pytania! :)

29.11.2016
Mobilny domofon - Nofo

Mobilny domofon - Nofo

Predica

skomentował projekt

terefere337 - dzięki za komentarz, co do wizji, na tym etapie prac skupiamy się na domofonie. Mieliśmy również pomysł z wideofonami, jednak to wymaga zdecydowanie bardziej zaawansowanych prac, a te jeszcze przed nami :)

To prawda, trzeba się ruszyć, jeśli to naprawdę ważne i jesteście umówieni osobiście, nam wiele razy zdarzało się "Dzień dobry, poczta!", albo "proszę otworzyć", co wprawiało nas w konsternację. Blokowanie telefonu to już kwestia indywidualna i tego nie zmienimy, ale idea jednego kliknięcia w samej aplikacji Nofo nadal aktualna.Dzięki za podpowiedź i linka, my skupiamy się na tym, żeby było to proste i tanie rozwiązanie dostępne dla każdego :)

17.11.2016
Mobilny domofon - Nofo

Mobilny domofon - Nofo

Predica

aktualizacja projektu

Fantastycznie jest patrzeć, jak pozytywnie oceniacie nasz pomysł w rozmowach na forach, w mediach społecznościowych, dajecie nam uwagi i pomysły na to jak z naszym projektem i samym produktem wypaść jeszcze lepiej.

Serdeczne dzięki dla pierwszych darczyńców (Anny, Oliwera i Waldka), którzy w nas uwierzyli, czekamy na kolejną pomoc i to nie bezczynnie! Już bardzo niedługo będzie o nas trochę głośniej :) Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na FB, gdzie chcemy się z Wami podzielić kawałkiem naszego świata i mamy nadzieję, że z nami zostaniecie do końca!

Do następnego razu!
Predica Team :)

17.11.2016

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty